Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım bence testi için biraz erken olmuş..ama bi dr. görüş istersen kanama neyin nesi acaba ama sabah devam etmediğine göre belkide hamişsinnn ...güzel düşün kendini üzme kanda daha net belli olur ...bence bekle benimde 15.inde ama hala tık yok büyük ihtimalle olurum artık alıştım :çok üzgünüm:ben hiç hamiş kalmadığım için yine 2. aşılamayı düşünüyom
bende canım hiç hamile kalmadı nasıl bir duygu bilmem anlamam yani nasıl birşey annelik mafoldumben
ilk defa anne olmak istediğimden bu yana 13 ay geçti halen tık yok ama en güzel zamanı yine yüce rabbim bilir ona sığınırım ona güvenirim o en güzel zamanı biliyordur

iltercim okudum arkadaşların yorumunu. bence en iyisi sen bi doktora görün ama 15 inden sonra. çğnkü bence adet günün 15 yada 14 ü. sabırla bekle ve dua et. hayırlısı olsun canım. ama üzme kendini. :eek:lmaz:

a.s nasılsınız arkadaşlar muhabbet nasıl gidiyo beryal,cim benide umut listesine eklersen sevinirim canım opuyorumnanaktan

iltercim okudum arkadaşların yorumunu. bence en iyisi sen bi doktora görün ama 15 inden sonra. çğnkü bence adet günün 15 yada 14 ü. sabırla bekle ve dua et. hayırlısı olsun canım. ama üzme kendini. :eek:lmaz:
yok cnaım hiç birşekilde üzülmüyorum üzülmiyeceğimede kendime söz vermiştim sözümde duruyorum gayet iyiyim ruhen mutluyum
doktorada 16 gibi gitmeyi planlıyorum
şimdi dr arasam bana vereceği cavap belli hamile olabilirsin git kan testi yaptır diyecek onun için aramaya bile gerek duymuyorum delikafadulden

hoşgeldin ayşecim
ilter canım senin sürekli gittiğin drun varmı bende yakınlarda bulamadım.izmirde irenbeye gidiyorum şimdilik.

kızlar bende çatlatma iğnesi oldum en son mayısın 5 adet olmuştum dahada gelmedi inşallah hamile kalmışımdır meraktan ben çatlıcam şimdi dua edin olurmu :emir_bebek:

yok cnaım hiç birşekilde üzülmüyorum üzülmiyeceğimede kendime söz vermiştim sözümde duruyorum gayet iyiyim ruhen mutluyum
doktorada 16 gibi gitmeyi planlıyorum
şimdi dr arasam bana vereceği cavap belli hamile olabilirsin git kan testi yaptır diyecek onun için aramaya bile gerek duymuyorum delikafadulden
haklısın. kızlar .ıkıyorum benim doluuu işim var görüşürüz. dikkat edin kendinize...yerimseniben

a.s nasılsınız arkadaşlar muhabbet nasıl gidiyo beryal,cim benide umut listesine eklersen sevinirim canım opuyorumnanaktan
hoşgeldin canım muhabette iyi gidiyor katıl sende

ayy ne güzelll kalabalığııızzzzzzz
evet toprak kalabalığızzz
sen nasılsın kız içimden nedense kolbastı oynamak geldi hadi akşam gelin bara gidelim oynuyalım sırnaşık şeysırnaşık şey

selam kızlar nasılsınız
hoş geldin cnaım iyiyiz sen nasılsın a.s.

canım benim en son sat tarihim 12/05/2009 34 günde bir adet oluyorum gelende bu ay adet tarihim 14 /06 olması gerekiyor yani adetime var daha
3 aylık adetimi yazayım size siz karar verin nezaman olduğuna
06/03/2009
09/04/2009
12/05/2009
son 3 aydır böyle geliyor bu ay kaçında gelmesi gerekiyor sizce kızlar
canım sen 15-16.sı gibi adet olma lazım..senin adet adetin döngün 33-34 gün sürüyor çünkü..
birçoğunuzun bildiği üzere ben bu ay kendimde baya farklılıklar hissettim kasıklarım ağrıdı belim ağrıdı aş erdim resmen ilk başlarda bunun psikolojik olduğunu düşündüm ama sonraları günüm yaklaştıkca içimi heyecan sardı acabalr başladı tabi arkadaşlarlada konuştum esasında ayın 16 test yapacaktım ama dayanamadım dün aldım 2 tane test ve eve gittim birini heme yaptım bem beyaz çıktı tek çizgi üzülmedim olabilir dedim hatta alaya aldım
sonra gece çok afedersiniz ilişki esnasında benden kan geldi 5-6 damla kadar açık pembe renginde adet oldum dedim kafaya yine takmamaya çalıştım sabah 6 kaltım baktım bir damla dahi kanama yok sadece okadar gelmişti halen şu saat oldu yine yok sabah tekrar test yaptım yine sonuç negatif
şuan acayip belim ağrıyor sol kasığımda batma var midem bulanıyor ara ara
oyüzden kafam karışım vücudun kötü ruhen iyiyim delikafadulden
canım benim..geçen ayda bende senin gibiydin hatta normale görede 4 gün gecikmişti..aynı belirtiler vardı..teset yapacaktım sabah 1-2 damla pembe renkte geldi bekleyeyim dedim.1 gün sonra normal şekilde adet oldum canım..inaşşalh sen olmazsın da hamişsindir güzelim..kaydirigubbakcemile2

X