Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryalim nasılsın bakalım
angel_eda, ebrar42, hulen, scuba, yarenb sizler nasılsınız
benimde yasağın bitmesine az kaldı kızlar dua edin temmuz da tam gaz temel atma çalışmalarına başlıyoruz:)) ama allahım ne zaman nasip ederse tabi

iyiyim canım sen nasılsın. kolay gelsin :jeyyar:

beryalim nasılsın bakalım
angel_eda, ebrar42, hulen, scuba, yarenb sizler nasılsınız
benimde yasağın bitmesine az kaldı kızlar dua edin temmuz da tam gaz temel atma çalışmalarına başlıyoruz:)) ama allahım ne zaman nasip ederse tabi

hoşgeldin canım esas sen nasılsın? biz bildiğin gibiyiz.

iiyim canım ben de.. çalışmalar nasıl gidiyor. çalışmalr devam ...ama sonuç negatif 2. aşılamayı bekliyoruz bakalım

bu ara günde 2 fincan yeşil çay içiyorum alakalı olabilir mi sizce?

merhaba canım nasılsın?

canım sen haftaya cuma falan git ancak o zaman net görürüsün .
dikkat et kendine ağır kaldırma bol bol dinlen .sol su iç.
süt yumurta bal pekmez peynirli kahvaltı yap .günde en az 3 kez meyve ye.
ben 6 aylık oldum tatlım .3 ay sonra allah kısmet ederse nohutum doğacak .benim göbiş şişti kocaman oldum :roflol:

allah tamamına erdirsin güzelim. erkekti galiba bebişin. adını düşündün mü? ben de yediklerime dikkat ediyorum zaten. cumaya görürüz inşallah miniğimi

hoşgeldin canım

maşallah maşallah. canım sen de mi klomenle hamiş kalanlardandın?:CüvCüv:

hoşgeldin şeker nasılsın

hoşgeldinnnnnnnn canım hihoyyyt

merhaba canım nasılsın?
tşk ederim hepinize hoşbulduk
nasılsınız sorunuzun cevacı biraz karışık iyimiyim değilmiyim bilmiyorum ruhen iyiyim bedene kötü beynende karışığım ne yapacağımıda şaşırmış durumdayım

allah tamamına erdirsin güzelim. erkekti galiba bebişin. adını düşündün mü? ben de yediklerime dikkat ediyorum zaten. cumaya görürüz inşallah miniğimi

erkek teyzesi
pipili nohut bu :jeyyar::jeyyar:
ismi doruk göbek ismi semih olacak allah kısmet ederse.

Şeniz
canımmmmmmmm yerim seni
nohutum öpsün teyzesini barışalım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ha işte böle nohut öpünce havaya giriyorum ..bende onu öp.Şeniz.maşlahh ne çabuk büyüttün olluşunu..rabbim kolaylık versin ..

ya kızlar ben şimdi çok korktum bebiş var ama ben 2aydır ilaç tedavisi görüyordum yara yüzünden ya bebekte sorun varsa burdadaki hastanede ulturoson yok özelinede gitmedim şimdi içimi bi korku sardı ya

tşk ederim hepinize hoşbulduk
nasılsınız sorunuzun cevacı biraz karışık iyimiyim değilmiyim bilmiyorum ruhen iyiyim bedene kötü beynende karışığım ne yapacağımıda şaşırmış durumdayım
güzelim ozaman nohut seni bi öpsün ...neyse şaka bi tarafa canınmı sıkkın?

scuba iyim canım ben sen nasılsın? kendinden bahsetsene biraz:jeyyar:

bende iyiyim canım. 1.5 yıllık evliyim 2 aydır bebek istiyoruz. bazen adet düzensizliği yaşıyorum. dra gittim bir sürü test yapıldı. bir sorun yok. 22 sini bekliyorum herkes gibi gün sayıyorum anlıycağın

X