Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın cnm beryalim ve nohutum
kıs okul nöbetçilerine döndük çift çift nöbet tutardıkya hani öyle :roflol:
şimdi buraya gelen yeni arkadaşlara bütün bilgilerimizi sunmak için nöbet tutuyoruz :lepi: :roflol:
canikom geldik biz yine .
eşim evde de bugün pek giremiyorum .
4 gündür izinliydi .yarın başlıyo işe takrar.
bu arada araba aldı eşim bana doğum hediyesi birkaç gündür onla uğraşıyorduk .
kırmızı renkli nohutla gezecez zemuszemus
sende gel teyzesi nohutumla oturun arkada ben şoförünüz olim

canım ben buraya çok alıştığım için diğer tarafa pek giremiyorum dilnur kızmasın ama ilk burda yazıştık ya alışkanlık sanırım .
hoşgeldiniz kızlar nasılsınız ben hafta sonu tatile çıkıyorum 10 gün yokum bu topiğide öksüz koman emi döndüğümde çok hamişimiz olsun çalışın bakim ya bu arada ben tatilde hasta olucam denize giremicem ühü ühü bunun bir hal çaresi varmıdır sizce tampon falan diyorlar sizce sakıncası olurmu
canım normal olarak pedini tak deniz kenarına git güneşlen ne istiyosan yap ama tam denize gireceğin zaman tamponu tak gir denize havuza sonra çıkınca hemen çıkar yani 3 saatten fazla kalmasın tampon sakıncalı ama değiştirip başka takabilirsin .çok rahat oluyo dene memnun kalıcan .
iyi tatiller şimdiden
selam canm
hamileymişsin tebrikler :teytey::teytey::teytey:
beryal, iltercakir+, osmaniye80+, scuba, vildangel+ kızlarr nasılsınız

selam canım iyiyiz sen nasılsın a.s.

hehe beryal tesadüf kocişta bana aldı şampanya rengi bende sabah vegi dairesine gittim dah ayeni geldim yoruldummmm kazasız belasız kullanmayı nasip etsin rabbim sanada

hehe beryal tesadüf kocişta bana aldı şampanya rengi bende sabah vegi dairesine gittim dah ayeni geldim yoruldummmm kazasız belasız kullanmayı nasip etsin rabbim sanada

sana da canım güle güle kullan sende tatlım
benimki kırmızı .biz dün çok yorulduk eşimle .sabah 10 dan akşam 5 e kadar vergi dairesi noter trafik falan oyyy çok yorulduk walla benim üzerime alınınca beimde gitmem gerek ti nohutla yorulduk teyzesi.
ama değdi walla
şimdi çok rahatım .istediğim yere eşimi beklemeden gidicem .nohutla gezecez

sorma valla benimde eşim uğraşıyo iki gündür bende sabah bostancı yollarına düştüm diyete başlamıştım zaten yürüyüşte oldu biliyosundur belki biz bebiş işini askıya aldık

slm kızlar beni merak ettiğiniz için sagolun güzeller nekadar durgun bugun burası topiğ acmıslar sevindim...
sinirlerim bozuk biraz bugunlerde ama hala gün sayıyorum kızlar meraktayım veee kacgündür eve saat 2 vden asaga gelmedik yorgundum kusura bakmayın biraz ihmal ettim...bana bi kacgün müsade edin kafamı toparlıyayım...

kendinize iyi bakın hamileler dikkat edin ve adaylar caba çoook caba lazım

öpüyorum siziiiiiiiopuyorumnanaktan

kızlar nasılsınız? topiğimiz baya durgun.umarım herkes iyidir.

hulen canım tebrik ederim. sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah. rahat,sağlıklı,huzurlu bir hamilelik geçirmeni dilerim.

kayra,beryal araba alımışsınız sağlıkla kazasız beleasız kullanın inşallah.

3 kişiyiz kızlar ama bende çok kalamıyacam çıkıcam işlerim çok onları haletmem lazım bundan sonra okadar çok sık giremem sanırım çünki işleri çok bıraktım eğer böyle gidersa yetiştiremem tıkanırım o yüzden bu aralar biraz az girmeyi planlıyorum tabi becere bilirsem hehehhe

yaaa artık topiğimiz çok sıkıcı oldu çok üzülüyorum ben bu duruma kimseler gelmiyor herkez bakıp bakıp çıkıyor neden böyle oldu yaaa

X