Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

DÜN BıR HABER OKUDUM sanırım bu topicde değil akıntı olmassa bilinki adet olma gününüz yaklaşıyormuş

şimdi bakıyorum akıntım yok

yani adetim yaklaştımı ya lütfen ya bu ay hamile kalayım

çok umutlanmıştım yaaa

tatlı bebek hg cnm nasılsın bebıs nasıl

hb. canımm sağol idare ederim işte bebişim iyi o kadar iyiki yerinde durmuyo çok hareketliymiş dr. yandınız diyo bununla işiniz var sizin bende hamilelikten dolayı guatr çıktı dahiliyeci takip ediyodu oda değerler düşük çıktığı içn beni endokrinolojiye sevketti şimdi onunla uğraşıyoz sen nasılsın RABBİM sağlıkla kucağına alayı nasip etsin tabi tüm annelere de senin adına cidden çok sevindim Rabbimkimsenin kucağını boş bırakmasın

yok kız okadar değil benim sinirim ama çok kötü oluyorum bayılacam sanırım ellerimi ısırmaya başlıyorum o daha çok sinir oluyor öyle oldumu ama hemen sakinleşiyorum çabuk toparlanırım çok güzlü bir yapım var çok kolay kızarım ama hemen geçer o uzatmasa ben uzatmam yanii
günaydın arkadaşlar nasılsınız uzun süredir giremedim nevar ne yok tanımadığım arkadaşlar var herkeslere merhabalar
hoş geldin canım benim nasılsın görüşmiyeli

bu sabaahhh yağmur var istanbuldaaaaa gözlerim dolu dolu oluyor bilmemm nedenn günaydın kızlarr
günaydın canım burdada hava yağacak gibi esiyor biraz serin yani bu sene yaz gelmiyecek

Hadi ya... Tüh ben bu haftada regl olamayacağım öyleyse.Akıntım kesilmiyor çünkü... Ya benim regl beni terkmi etti ki acaba ?

sağol cnm ıns. sana cok gecmıs olsun hamılelıkten dolayı guatrın cıkmasını da ılk defa duydum Allah sıfalar versın umarım ılerlemeden gecer gıder

cnaım geçen ay bende acayip akıntı vardı ama ben yinede det oldun sanırım bu tür şeyler kişiden kişiye değişiyor herkesin vucudu farklı şekilde işliyor sonuçta bence bukadar karamsar olma bu ay olmaz belki ama bu dünyanın sonu demek değil pozitif düşün pozitif olsun korkutumuz şeyler başımıza geliyor korkma hiç birşeyden olumlu olmaya çalış canım

ooo ne güzel yaramaz bir bebiş olacak sağlıklı olsunda yaramz olsun kızz boş ver
sanada geçmiş olsun canım tedavine çok dikkat et
güzle duan için tşkler kimsnein kucağını boş bırakmasın yüce rabbim gerçekten çok zor

hb.iltercim canımm sağol idare ederim işte bebişim iyi o kadar iyiki yerinde durmuyo çok hareketliymiş dr. yandınız diyo bununla işiniz var sizin bende hamilelikten dolayı guatr çıktı dahiliyeci takip ediyodu oda değerler düşük çıktığı içn beni endokrinolojiye sevketti şimdi onunla uğraşıyoz sen nasılsın

kızlar duyduguma gore bu yaz serın gececekmıs gunesın bı parcasında bı sey varmıs ama ne oldugunu bende bılmıyorum

Gnydnnn cnmmm İkllİm tuanacıĞımm hoŞgeldİn..

MavİŞ dÜn burdaydı...

hg dın ıklımcım

15 hafta 3 gülüktü dr cinsiyetini görmedi bizimki yerinde durmadı bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar ne zamn öğrendiler dr bana 20 . haftalarda dedi 1 aydaha nasıl bekliycem bilmiyom

çok gzeçmiş olsun güzelim..umarım p.tesiye kadar geçer..

SaĞol megrayn
saĞ kasıĞıa Çok kÖtÜ batmalar oluyo escales sendede oldu mu arkİdaŞım

YAA BENİMDE DÜN ÖYLEYDİM..BUGÜNDE MİĞDEM BULANIYOR VE BİRAZCIK BELİM AĞRIYO...DÜN ÇOK KÖTÜ KASILDI KASIKLAROIM DİZLERİME KADARSANCIM VARDI...BUGÜNDE VAR AMA ÇÖOK HAFİF....:bbo:

Ben artık vücudumu dinlemeyi öğrencem.Yoksa çok kafam karışıyor.Her söyleneni yapmaya çalışıyorum falan bünyemi bilmeden.En doğrusu vücudumuzu doğru dinlemek.İltercim bu arada sana rep vermeye çalıştım ama gitmiyor....Aynı kişiye üst üste verilmiyor herhalde.

inşallah hayırlısınya bebişini kucağına alırsın güzelim sende tadavini aksatma canım
ben iyiyim sanırım psikolojik hamilelik yaşıyorum çok garibim çümki belim çok ağrıyor 2 gündür kasıklarımda batmalar oluyor aş eriyorum felan işte çok komiğim anlıyacağım ki bu ay hiç düşünmedim yumurtlama günüm geçti adetiem 1 hatfa var ama ben böyle oldum gülüyorum kendi kendime sende böyle şeyler oldumu tatlım yaaa

kızlar duyduguma gore bu yaz serın gececekmıs gunesın bı parcasında bı sey varmıs ama ne oldugunu bende bılmıyorum
daha iyi yaa geçsin bitanem çok sıcak oldumu bunalıyoruz hem hamişlerimizde rahat geçirir yazı sıcaklarda çok zor olur yaa

15 hafta 3 gülüktü dr cinsiyetini görmedi bizimki yerinde durmadı bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar ne zamn öğrendiler dr bana 20 . haftalarda dedi 1 aydaha nasıl bekliycem bilmiyom

Bende merak ettim şimdi.Peki sen ne hissediyorsun cinsiyetini..

YAA BENİMDE DÜN ÖYLEYDİM..BUGÜNDE MİĞDEM BULANIYOR VE BİRAZCIK BELİM AĞRIYO...DÜN ÇOK KÖTÜ KASILDI KASIKLAROIM DİZLERİME KADARSANCIM VARDI...BUGÜNDE VAR AMA ÇÖOK HAFİF....:bbo:

Neslihancım senin regl düzenin nasıl?Bu ay gecikme falan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…