Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz umarım tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz a.s.

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

canım günaydın.senin yazdığın yazının bir üstünde yazılı.benim normal de sayılmaz ama çatlatma iğnesiyle oldu.ovıtrelle adında çatlatma iğnesi vurdu doktorum.

aralık ayında bende gonaphane kullandım ve çatlatma iğnesi oldum ama benim tutmadı şimdi kendi isteğim ile ara verdim mart da aşılama deneyeceğiz.inşallah bu sefer tutar.tabi şu anda da korunmuyorum ama normal yolla artık olacağını düşünmediğim için ara verdim diyorum yani tıbbi uygulamalara ara verdim bide tahmini yumurtlama günlerinde ilişki olmamasına özen gösteriyorum.

arkadaşlar ben çıkıyorum temizlik yapmam gerek 2 gündür yoktum evde toz olmuş ay sinir oluyorum yaa bu parkeler hemen toz oluveriyo bende ufak bi toz görsem bütün evi kaldırıyorum hastalık oldu valla kafamçokkarıştı

neyse arkadaşlar tekrar görüşmek üzere hepinize bol muhabbetler:kahve:

evet boncukx arkadaşım değişebiliyor seninde hayırlı olsun tebrik ederima.s.

mervecim yanlış anladın sanırım biz o zaman yeni evlenmiştik bir iki ay olmuştu o yüzden düşünmüyorduk ve aldırdık.orayı atladın galiba ama şimdide çok uzun bir süredir uğraşıyorum yani ilk olacak olursa tabi...........mirmirmirmir

hadi kızlar bende kaçıyom yarın görüşürüz vildanım senide hepinizide öslerim benna.s.a.s.

beryalcim seni çok merak ediyorum yarın sabah inşallah ii haberler alırıs burdana.s.

hepinize ii akşamlar kıslarrrŞenizŞeniz

canım aldım güzel haberi sana da veri hamileyim 2 haftalık.:emir_bebek:

hımm boncuk ben atladım galiba 1 yıllık evli falan yazınca kımm keşke aldırmasaydın diycem ama siz öyle düşünmüşünüz olsun allah hayırlısını versin olur bebeğin inşallah sıkma kendini vardır seninde kısmetin :CüvCüv:a.s.

arkadaşlar ben çıkıyorum temizlik yapmam gerek 2 gündür yoktum evde toz olmuş ay sinir oluyorum yaa bu parkeler hemen toz oluveriyo bende ufak bi toz görsem bütün evi kaldırıyorum hastalık oldu valla kafamçokkarıştı

güle güle canım kendini fazla yorma ev iş hiç bir zaman bitmez unutma.öpüldün kolay gelsin. Şeniz

BERYALCİM
sen başka topikte varmıydın listede sanki ben senin ismini oradan hatırlıyorum.anne olmayı bekleyen adaylar listesinde ( çatlatma iğnesi olanlar da ).sanki aynı listedeymişiz gibi geldi bana yanılıyor da olabilirim.

güle güle canım sanada kolay gelsin :1hug:

.....♥.......♥......♥......♥ .LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..HAMİLE(93)
hakca............................................. .................................................. .....HAMİLE(94)
citos2903..............................................................................................HAMİLE(95)
mehay....................................................................................................HAMİLE(96)
mumudihaba...........................................................................................HAMİLE(97)

TEBRİK EDİYORUM HAMİŞLERİMİZİ BAKALIM 100 DALYA DİYECEĞİMİZ HAMİŞİMİZ KİM OLACAK

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL
g sezen............................................. ....................................bilinmiyor
hilal1975......................................... .......................................bilinmiyor
tatlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
hasret............................................ ........................................bilinmiyor
gülen............................................. .........................................bilinmiyo r
sefil............................................. ...........................................bilinmi yor
zeynoo24................................... .............................................bilin miyor
eda&Cemil......................................... .....................................bilinmiyor
ecetuna........................................... ........................................bilinmiyor
BuRCuCuKkK........................................ ..................................bilinmiyor
dilruba_diba...................................... .......................................bilinmiyor
travon............................................ ..........................................bilinmiy or
nazlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
vahşi kedi.............................................. ..................................bilinmiyor
roselenda......................................... .......................................bilinmiyor
y_onay............................................ ........................................bilinmiyor
kançiçeğim........................................ ......................................bilinmiyor
ilayda51.......................................... .........................................bilinmiyo r
gözdenc........................................... ........................................bilinmiyor
cucan............................................. .........................................bilinmiyo r
*sennur*.......................................... .........................................ERKEK(KEREM)

şekerim listeyi yenileyelim ama bak olmuyo böyle.beni unutmuşsun senağlama

canım belenay daha senin hamile oldunu bilmiyorki canımbenim ağlama :teselli:gelince yazar

X