Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

benim kulağım çınladı beni mi andınız?kaydirigubbakcemile3 ama yine çıkmam gerekiyor,geçmişi tam okuyamadım ama aspirin canım aşılama ile ilgili bilgi mi almak istiyorsun?
Senlede bir doğru düzgün konuşamıyoruz canım ya hep hoşgeldin güle güle olmuyo böyle yerimseniben

çok şükür bunlar öyle insanlardan değiller:1hug:
kendileri teklif etti yarısını biz veriyoz sınırsız bağlanıyoz süprizzzzz
iyidirler severim keratalarıkaydirigubbakcemile5
iyi olmasalar 6 sene otururmuyum evlerinde hemen çıkardım:dilcikar:
ayrıca bazen benmiyim ev sahibi onlarmı karıştırıyoz benden ecik çekinirler malum höt höt olduğum için pat diye koyuveririm aklımdan geçeni -tatlicadiarzu-kızdırmamaya gayret ederler ayrıcana:1closedeyes:

Senlede bir doğru düzgün konuşamıyoruz canım ya hep hoşgeldin güle güle olmuyo böyle yerimseniben

dilnurcum merhaba nasılsın? 15:30 a kadar buradayım daha sonra çıkıcam canım.evet ya sen geliyorsun ben gidiyorum,ben geliyorum sen gidiyorsun...sonrada geçmişi okumakla yetiniyorumkaydirigubbakcemile3

kızlar ne ediyonus üç hamile kalmışız burda kızlar nereye kayboldu-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
aspirin hakça arakadaşım çok güsel anlatmış aynı işlem ben bi kere yaptırdım daha öncede tüp bebek denemiştim ben tersten başladım tedaviye ama sonuç negatifti
galiba eşinin değerleri biraz düşük benim eşimdede vardı sayısı ve hareketliliği azdı ama kısmet işte tam keçiboynuzu kürünü uygulayacakken hamiş kaldım gerek kalmadı canım inşallah seninde aşılamaya gerek kalmadan gelir bebişina.s.a.s.a.s.

dilnurcum merhaba nasılsın? 15:30 a kadar buradayım daha sonra çıkıcam canım.evet ya sen geliyorsun ben gidiyorum,ben geliyorum sen gidiyorsun...sonrada geçmişi okumakla yetiniyorumkaydirigubbakcemile3
evet canım ya hep öyle oluyo en azından bugün biraz olsun konuşabilcez ozaman.
Sen iyi olda bişey istemem:1hug:

canım hg....teşekkür ederim...Allah yakında tüm arkadaşlarımıza nasip etsin inşallah.

aspirin canım ben birde bu dinlenme ayında incir kürünü denedim.tabi her zaman söylediğim gibi önce Allahın izniyle. denemekte fayda var. sen şimdi hangi aşamadasın?cumartesi bekli aşılama olacak demişsin yalnış okumadıysam.

nasılsınız arkadaslar napıyosunuz hıc sesınız cıkmıyo bebişi olanlar sız vakit nasıl gecıyo anlamıyosunuz dımıyerimsenibenyerimseniben

evet canım ya hep öyle oluyo en azından bugün biraz olsun konuşabilcez ozaman.
Sen iyi olda bişey istemem:1hug:

sağol canım hepimiz iyi olalım inşallah:1hug:
dün biraz kötüydüm sabah girmiştim sonra giremedim,halsizlik ve mide bulantısı vardı tüm gün yattım. bugün iyiyim Allaha şükür. ama inan aklım hep buradaydı,kalkayımda kızlar neler yapıyorlar bir bakayım dedim ama halim yoktu.

Hg okyanuscuma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…