Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar 24 gün geçti hastalanmadım kafyı yiyeceğim vallhi test yaptım yok bilmiyorumnapcam
Canım bence doktora git önce vajinal ultrasonla kontrol yapılıyo herhangi bir problem varmı yada hamilemisin kesin olarak belli oluyo.Sonrada eğer hamile değilsen bir iğne veriyo vurulduktan 7 en geç 15 gün içinde adet oluyosun.
Benim öyle olmuştua.s

doktoeum çok gıcık çıktı ya yara var dedi ne yapacağım dedim bişey yapma dedi şimdi ii bir dktor arıyorum bilmiyorum kafayı yiyeceğim valla

dilnurcum sen kaç yaşındasın?
vildancım sende kaç yalındasın ve kaç yıllık evlisin?

haklısın canım bir dr bulmam lazım acilen yoksa kafayı yiyeceğim düşüne düşüne niye hastalnmıyorum kafayı yiyeceğim ikikere test yaptım negatif hamile olma iltimalim varmı acaba

doktoeum çok gıcık çıktı ya yara var dedi ne yapacağım dedim bişey yapma dedi şimdi ii bir dktor arıyorum bilmiyorum kafayı yiyeceğim valla

bu doktorlarıda anlama zor vallaha,onlara kendimizi emanet ediyoruz onlar bize neler yapıyorlar. canım inşallah en yakın zamanda iyi bir doktor bulursun.

7 haziranda 30 olacam canım-tatlicadiarzu-

24 ağustosta 11. yılımıza girecez

evet canım yaşımız ve evlilik yılımız aynı yani yakın...

nerde bu kızlarrrr,şimdi ben çıkıcam onlar gelicekler...vildancım sen ne diyorsun bu duruma?

aspirin hg...aşağıda gördüm seni...
640.sayfada anlattım canım aşılama tedavimi.inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Sayfada sorun oluştu pardon canımcım
Ama benim sana abla demem lazım galiba ben 24 yaşındayım ve 6 aylık evliyim nasıl istersen öyle hitap edeyim

evet birara bende giremedim.hatta dedim dilnur şimdi kızacak iki satır konuşmadan yine gitti hakca diye ama sorun çabuk halloldu...
canım nasıl istersen hangi şekilde hitap etmek istersen sen bilirsin:1hug:

dilnur bağada apla dersin hakcaya dersenşakkıdı
bence deme aman aman bir yaş farkı yok arada resmiyet olmasın sevgili çömezimiz

kısa bir bağlantı sorunu oldu
ama halloldu tik oldu yaw kk dan kopacam sizden ayrılacam diye ödüm patlıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…