Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dilnur bağada apla dersin hakcaya dersenşakkıdı
Biliyorum bebişim aklımdasın hadi siz oy birliğiyle karar verin ne diyim ben her iki türlü hitap etmektende hoşlanırım.
Önemli olan sizin benim hitabımdan rahatsız olmamanız canlarım benim
Çünkü evlenmeden komşum vardı 30 yaşında abla diyom diye kızıyodu kendini yaşlı hissediyomuşsırnaşık şey

sırnaşık şey hiç öyle takıntılarım olmadı
sen bana eskiden ne diyosan hala öyle demeye devam et okiş

dilnur bana teyze diyebilirsin canım boyum kadar yeğenlerim var benim sırnaşık şeysırnaşık şey
benim yaşta 28 martın sonunda 29 olcek

buralardayım canım topik topik geziyom napiyim can sıkıntısı işte

sen varya sensengözlerimebaksanab
ben yokken bülbül gibi şakımışsın ben gelince ne susuyon senlülülülülülü
deli deliyi görünce deyneğini saklarmışyananiknanik
geveze gevezeyi görünce susarmış oldu bizimkide:1rolleyes:

dilnur bana teyze diyebilirsin canım boyum kadar yeğenlerim var benim sırnaşık şeysırnaşık şey
benim yaşta 28 martın sonunda 29 olcek

benim yiğenlerimde sırasıyla 22--20--18--16--14...........diye gidiyor
en büyükleri çalışıyo memur olarak atandı yaaaaasüprizzzzz diğeride mayısta asker olacak hayırlısıyla inş

Son düzenleme:
dilnurcum benimde takıntıları olmadı öyle...sen nasıl alıştıysan o şekildede devam edebilirsin sen bilirsin canım.bak 15:30 dedim daha çıkamadım yapıştım galiba burayakaydirigubbakcemile3

canımsın sağolasın. BEn bilgisayarın başında değildim şimdi gördüm.

ne alakası var kankişim sen varkende konuşuyom işte ya delikafadulden

biri bana rahimde kanama oldu demişti buradan değil ama başka sitedeydi. ben artık buraya takılıyorum. kanalları mı kesiyorlar ben anlamadım birşeyler dediler, ben de çok korktum.

biri bana rahimde kanama oldu demişti buradan değil ama başka sitedeydi. ben artık buraya takılıyorum. kanalları mı kesiyorlar ben anlamadım birşeyler dediler, ben de çok korktum.

yuh ne alaka yav
yıkanmış spermler sağlıklılar sadece rahime veriliyo

canım korkma içini ferah tut... işlem olurken kendini sıkma ve kasma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…