Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

offf offff menüde güzelmiş insan benide davet eder dimi:mymeka: bende pazar günü deli gibi temizlik yaptım :nazar:ertesi günüde belim başım ağrıdı doktorda dün kızdı fazla eğilip doğrulma dedi kendini yorma dedi kaydirigubbakcemile bende diycektim senin hanım bana hafta sonları temizliğe gelsin delikafadulden
alla alla ev koksunmu kim yapıcak anacım olsa yardım ederdi senağlama

menü hafif bile oldu canım 3 gün önceden temizliğe başladığım için ancak bunları yetiştirebildim:nazar:
malum evden çıkacam diye hiçbiyeri ellemiyodum hemen 1 ayda bu ne kadar is bu ne kadar pislik aklım şaştı:1shok: demekki evden ne olursa olsun el çekmemek lazım-tatlicadiarzu-

yakın olsak ben sana temizliğe gelirdim kıs cam silme hariç bütün işleri seve seve yaparım
hemde dedikodu ederdik :roflol::roflol:

bu arada hala ev bulamadık:1closedeyes:
o beğendiğimiz dublex ev hala boş ben oraya kafayı taktım inşallah ora olur:Saruboceq:

Arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum. Sanırım benim aradığın arkadaşlar gelmeyecek, bende sorularımın cevabını alamayacağım. Cumartesi randevum var belki aşılama yapacak ya da pazartesi ye kalacak. o zamana kadar inşallah öğrenirim nasıl yapıldığını? Baana dua edin iyi geçsin ve bir bebişimiz olsun inşallah...

şimdi onlar hamileya naz yapıyolar yan gelip yatıyolar-tatlicadiarzu-
hem hamile hemde güzel kalabilmek için bu saatlerde güzellik uykusuna yatıyolarmirmirmirmir arada gidip üstlerini örtüyoz biyerleri açık kalmasın kabus görmesinler diyesırnaşık şey
cnm aşılama için ayrıca bir topik var ordaki herkes aşılama yaptırmış birde oraya git istersen

Merhaba kızlar ben geldim çok mutluyum
olleeeyyyy vildanım geri gelmiiiş:teytey::teytey::teytey:
nerelerdeydin topiğin tadı tuzuŞeniz

Merhaba kızlar ben geldim çok mutluyum
olleeeyyyy vildanım geri gelmiiiş:teytey::teytey::teytey:
nerelerdeydin topiğin tadı tuzuŞeniz

hiç sorma adsl ye haince düzenlenen sabotajla uğraşıyodum
ev sahibimizle ortak kullanıyoruz çekemediler bizi sırnaşık şey
ayırmak istediler beni kk dan kötükedihüso
amaaa beceremedilerrsüprizzzzz

aha okyanus gelmiş
aspirin kıs dediğim kızlardan biri bu uyanmış çok patırtı ettik heralde

hg dilnur naptın koçum benim vildoşumda geldi gari keyfime diycek yok:lepi:

canımsın gulümsün gözümün bebeğisin biliyon demiiŞenizŞeniz

Kocişi anca gönderdim bunu öğlenci olmasıda ne kötü canım:nazar:
Valla bende vildoşu görünce çok sevindim :sm_cool:

aynen gulüm birdaha bu kadar ayrı kalmaya dayanamaz bu bünye
allah adsl me zeval vermesin
allah internet hatlarını korusun

hiç sorma adsl ye haince düzenlenen sabotajla uğraşıyodum
ev sahibimizle ortak kullanıyoruz çekemediler bizi sırnaşık şey
ayırmak istediler beni kk dan kötükedihüso
amaaa beceremedilerrsüprizzzzz
Alsınlar adsl lerini başlarına çalsınlar
:dilcikar:
Sanki böyle basit tuzaklarla seni durdurabilecek şapşallar:jeyyar::jeyyar:

benim kulağım çınladı beni mi andınız?kaydirigubbakcemile3 ama yine çıkmam gerekiyor,geçmişi tam okuyamadım ama aspirin canım aşılama ile ilgili bilgi mi almak istiyorsun?

Alsınlar adsl lerini başlarına çalsınlar
:dilcikar:
Sanki böyle basit tuzaklarla seni durdurabilecek şapşallar:jeyyar::jeyyar:

allah iyiliğini versin kıs onlar benim kk ya girdiğimi ne bilsinler ben şaka yaptım ev sahibimizle aramız çok iyi öyle bişey yapmazlar
kadın ben çıkacam diye ağlıyosırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
hiç güleceem yoktu durduk yere şapşal oldular:roflol::roflol:

vildan canımsın eğer arkadaşlar gelirse söylermisin bana mesaj atsınlar anlatsınlar ne olur.:eek:

bak sizden mesajla anlatmanızı ve onu rahatlatmanızı istiyor artık bi el atın mesajlara:teselli: korkutmayın ürkütmeyin haa çok ürkeksengözlerimebaksanab

aspirin canım merhaba ben 3 kez aşılama yaptırdım.3.aşılamada negatifti. doktor 1 ay dinlen daha sonra ya 4.aşılamayı deneyelim ya da tüp bebek tedavisine başlarız dedi. dinlenme ayında Allahıma şükür hamile kaldım.
canım adetinin 2. ya da 3. günü doktor seni muayene için çağırıyor. yumurtalarının durumuna bakıyor,ona göre ilaç tedavisi veriyor. sen iğnelere başlıyorsun doktorun söylediği dozlarda,ara ara seni çağırıyor ve yumurtaların durumuna bakıp,uygun büyüklüğe geldiği zaman çatlatma iğnesi veriyor.onuda yaptıktan 34-36 saat sonra aşılama yapılıyor.aşılama günü eşin spermiogram testini yaptırıyor. eşinin spermleri yıkanıyor ve sana en sağlıklı ve hareketli olanları sana enjekte ediliyor.acılı bir işlem değil ben 3aşılamda da birşey hissetmedim hatta doktor geçmiş olsun dedi bende bitti mi dedim. aşılama öncesi eşinin 3 gün cinsel perhizde olması gerekiyor. işlem sonrası yarım ya da 1 saat yatıyorsun ve eve gönderiyorlar. evde de dinleniyorsun. canım umarım yardımcı olabilmişimdir,başka sorun varsa herzaman sorabilirsin. şimdiden hayırlısı olsun.

allah iyiliğini versin kıs onlar benim kk ya girdiğimi ne bilsinler ben şaka yaptım ev sahibimizle aramız çok iyi öyle bişey yapmazlar
kadın ben çıkacam diye ağlıyosırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
hiç güleceem yoktu durduk yere şapşal oldular:roflol::roflol:
Canım ben kk olarak düşünmemiştim belki adsl yi artık ortak kullanmak istemiyolardır diye düşündüm.Ayrıca hayatta öyle gıcık insanlar varki öyleleri herşeyi yapabiliyolar biliyosun.Ama öyle değilmiş gır gır yapmışsın seni gırgıriyedelikafadulden

X