Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

1:30 damı kalktım kız nasıl yattın o saate kadar yanlarındamı ağrımadı:uhm:
helal olsun valla benim rekorumu kırdın ben en fazla 12 ye kadar yatabiliyom
senin yatak çok rahat galiba hemen değiştir sırnaşık şey

1:30 damı kalktım kız nasıl yattın o saate kadar yanlarındamı ağrımadı:uhm:
helal olsun valla benim rekorumu kırdın ben en fazla 12 ye kadar yatabiliyom
senin yatak çok rahat galiba hemen değiştir sırnaşık şey

ben 3 buçuk yaptıgım zamanlarıda bilirim benden rekoru alamaz kimse agrıdı ama işim gücüm yok uyumazsam akşam olmuyor bi türlü kafamçokkarıştı

ben 3 buçuk yaptıgım zamanlarıda bilirim benden rekoru alamaz kimse agrıdı ama işim gücüm yok uyumazsam akşam olmuyor bi türlü kafamçokkarıştı

tüüüü allah canını almasın tembel garııııı:mymeka:
sana o zaman allahtan tez zamanda bir bebiş vermesini diliyorum bu tembellikten kurtulman için:Saruboceq:

1 buçukta kalktım daha kahvaltı bile etmedim ama olsa bi bebişim sabahın köründe namazada kaldırır benisenağlama

1;30 mu:1shok: nasıl uyudun maşallahh.ama gece geç yatıyosan normaldirsengözlerimebaksanab..ya ben var ya 8-8;30 gibi kalkıyorum kocişimi yolluyorum daha da yatamıyorum.ha bide ben müge anlı hastasıyım ona bakıyorum

aman allahım dehşete kapıldım:1shok:
ne kadar çok sayfa doldurmuşuz ara ara zor bulurum ellahamki:nazar:

tüüüü allah canını almasın tembel garııııı:mymeka:
sana o zaman allahtan tez zamanda bir bebiş vermesini diliyorum bu tembellikten kurtulman için:Saruboceq:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

.....♥.......♥......♥......♥ .LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..HAMİLE(93)
hakca............................................. .................................................. .....HAMİLE(94)
citos2903..............................................................................................HAMİLE(95)
mehay....................................................................................................HAMİLE(96)
mumudihaba...........................................................................................HAMİLE(97)
beryal.....................................................................................................HAMİLE(98)
interhat...................................................................................................HAMİLE(99)
belenay...................................................................................................HAMİLE(100)
bircan......................................................................................................HAMİLE(101)

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL
g sezen............................................. ....................................bilinmiyor
hilal1975......................................... .......................................bilinmiyor
tatlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
hasret............................................ ........................................bilinmiyor
gülen............................................. .........................................bilinmiyo r
sefil............................................. ...........................................bilinmi yor
zeynoo24................................... .............................................bilin miyor
eda&Cemil......................................... .....................................bilinmiyor
ecetuna........................................... ........................................bilinmiyor
BuRCuCuKkK........................................ ..................................bilinmiyor
dilruba_diba...................................... .......................................bilinmiyor
travon............................................ ..........................................bilinmiy or
nazlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
vahşi kedi.............................................. ..................................bilinmiyor
roselenda......................................... .......................................bilinmiyor
y_onay............................................ ........................................bilinmiyor
kançiçeğim........................................ ......................................bilinmiyor
ilayda51.......................................... .........................................bilinmiyo r
gözdenc........................................... ........................................bilinmiyor
cucan............................................. .........................................bilinmiyo r
*sennur*.......................................... .........................................ERKEK(KEREM)

HA GAYRET IHH IH kaplumbağa hızında hamile kalıyoz kötükedihüso

Son düzenleme:
Merhaba kızlar nasılsınızyerimseniben
Valla ben yokken baya bi yatak muhabbeti yapmışsınızsırnaşık şey

umut listesinide birara bulup yeniliycem
topiğe hiç uğramayanlar var anasını satıyım hepsinin raporunu tutmak zorundamıyıkkötükedihüso

Hoşbulduk canlarım şöyle bi bakayım dedim bizim kızlar napıyo :icecream:
Vildancım barışmışsınız sonunda hayırlı olsunsırnaşık şey

slm rufeydecım dıger kızlar sızlerede merhaba pek ugramıom yaa ne bılım sankı kendımı kotu hıssedıom ugradıkca durumlar kotu be arkadasım adetım bıttı 6gun sonra tekrar oldum bu ay adetle bıtırıom dr.ılıskıde yasak dıo sorun yok sadece duzensızlık var dıo sogan kurune basladım 4gun oldu bakalım beklıcez sen nasıl sın haber varmı kız senden

slm rufeydecım dıger kızlar sızlerede merhaba pek ugramıom yaa ne bılım sankı kendımı kotu hıssedıom ugradıkca durumlar kotu be arkadasım adetım bıttı 6gun sonra tekrar oldum bu ay adetle bıtırıom dr.ılıskıde yasak dıo sorun yok sadece duzensızlık var dıo sogan kurune basladım 4gun oldu bakalım beklıcez sen nasıl sın haber varmı kız senden

meraba cnmŞeniz
eski topikten eser yok kıs sen buraya takıl sende ne derdim vardıki:uhm: moduna girersin valla
biz artık işi gırgıra döktük neşemiz arttı valla hamilelerimizde arttıa.s
geçen ayların ve bu ayın istatistiklerine bakarsan görürsünsüprizzzzz
bu ay hamile patlaması yaşandı topikte:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

ayrıca bu bir tehdittir gelmezsen listeden silerim haa oğa görekötükedihüso

meraba cnmŞeniz
eski topikten eser yok kıs sen buraya takıl sende ne derdim vardıki:uhm: moduna girersin valla
biz artık işi gırgıra döktük neşemiz arttı valla hamilelerimizde arttıa.s
geçen ayların ve bu ayın istatistiklerine bakarsan görürsünsüprizzzzz
bu ay hamile patlaması yaşandı topikte:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

ayrıca bu bir tehdittir gelmezsen listeden silerim haa oğa görekötükedihüso

ahhh be viladancım bende olmasında kımde olsun dert senağlama7.yıla gırdık artık evlılımzın :CüvCüv:ler artıo arkaadslarımın adına cok sevınıom helede belenaya ama ne bılım ıste gun gectıkce umutsuzluk daada artıo senağlama

yok ya nerde bende sürünüyorum işte arada bi depresyona giriyorum ama buradaki arkadaşlar sagolsun neşemi yerine getiriyor ugra sende daha neşeli olduk biz topikce 2009 ugurlu geldi herkese bizede ugur getirir inşallah özletme emikaydirigubbakcemile3

X