Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya arkadaşlar ben ekim annesi olucaktım ya kısmet olsaydı,o sayfalara yazı yaşmıştım onları okuyodum içim bi tuhaf oldu,dalmış gitmişim...

SENDE BENİMLE AYNI KADERİ PAYLAŞTIN DEMEKKİ SESSİZDENİZ BENDE EYLÜL ANNESİ OLUCAKTIM GÜYA HEMDE EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZE RASTLADIĞI İÇİNDE ÇOK SEVİNMİŞTİM ÇOK İSTİYOM ÖZEL GÜNLERİMİZDE BEBİŞİMİ DÜNYAYA GETİRMEYİ AMA RABBİM BÖYLESİNİ HAYIRLI GÖRDÜ HAKKIMIZDA VE BEBİŞLERİMİZİ VERDİĞİ GİBİ ALDI ÇOK ŞÜKÜR Kİ FAZLA ALIŞIP KAYNAŞMADAN ONLARLA AYRILDIK ÇOK ÜZÜLÜYORUM 8 9 AYINDA BEBEKLERİNİ KAYBEDENLERE BİZ BİLE 1 BUCUK AYLIK BERABERLİKTEN SONRAKİ AYRILIĞA NE KADAR ÜZÜLDÜK ALLAH ASIL ONLARA KUCAĞINA ALIPTA KAYBEDENLERE SABIRLAR VERSİN BİZEDE BU KADARINI TATTIRDIĞI İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN VE HAYIRLI ZAMANDA TEKRARINI TAMAMIYLA NASİP ETSİN BENİMKİ 5 YIL SONRA 2 BBEĞİME VEDAM İLKİNİ 2 YILLIKKEN 7 HAFTALIK BUNUDA 5 YILLIKKEN 6 HAFTALIK KAYBETTİM SENDE KENDİNDEN BAHSEDERSEN BİRAZ VE SEBEP OLARAK BENİM DR.UM İLK AYLARDA SIKÇA KARŞILAŞILAN DURUM OLDUĞU İÇİN PEK ÖNEMSENECEK VE ARAŞTIRILACAK DURUM OLMADIĞINI SÖYLEDİ İKİSİDE TEDAVİYLEYDİ İLKİ KLOMEN PREGYNLİN 7 AYINDA İKİNCİSİ GONAL F OVİTRELLE NİN 2 AYINDA SENİN BEBİŞİN.......?:uhm:

arkadaşlar hamile kalmak isteyen kaç kişi kaldık haberiniz var mı?ben bi hesaplayayım dedim beceremedim,tam herkesi tanıyamadığım için...

canım diğer mesajımda konuya direkt olarak girdim ben trabzonluyum ve eylülden bu yanada 6. Yılımızla ilerliyoruz aralıkta 27 girdim eşimde 28 yaşında teyze çocuklarıyız ayrıca ne bilim içimden geldi kendimi tanıtmak biraz deli gibi oldu ama nese devam ediyim he zaman giremiyom zaten diğer mesajdada belirttiğim gibi 2 düşüğüm benim ve sebep yok incelenmesinede gerek yok hamile kalacaklar listesine benide eklersen çok memnun olurum belki uğurlu gelir ne dersin görüşmek üzere herkes kendine çok iyi baksın allaha emanet byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

canlar günaydınlar kimse yok biliyorum olsun bende topiğimize selam verir onu yanlız bırakmamış olurum dimi ama

günaydın kızlar yaaa ben gelince kimse olmuyo.hımmm bugün cumartesi tatil modundasısnız anladım.öptüm hepinizi.ben bugün biraz daha iyiyim .3 gündür çok halsizlik vardı.yattım hep ama aklım burda kaldı walla.

SENDE BENıMLE AYNI KADERı PAYLAŞTIN DEMEKKı SESSıZDENıZ BENDE EYLÜL ANNESı OLUCAKTIM GÜYA HEMDE EVLıLıK YILDÖNÜMÜMÜZE RASTLADIĞI ıÇıNDE ÇOK SEVıNMıŞTıM ÇOK ıSTıYOM ÖZEL GÜNLERıMıZDE BEBıŞıMı DÜNYAYA GETıRMEYı AMA RABBıM BÖYLESıNı HAYIRLI GÖRDÜ HAKKIMIZDA VE BEBıŞLERıMıZı VERDıĞı GıBı ALDI ÇOK ŞÜKÜR Kı FAZLA ALIŞIP KAYNAŞMADAN ONLARLA AYRILDIK ÇOK ÜZÜLÜYORUM 8 9 AYINDA BEBEKLERıNı KAYBEDENLERE BıZ BıLE 1 BUCUK AYLIK BERABERLıKTEN SONRAKı AYRILIĞA NE KADAR ÜZÜLDÜK ALLAH ASIL ONLARA KUCAĞINA ALIPTA KAYBEDENLERE SABIRLAR VERSıN BıZEDE BU KADARINI TATTIRDIĞI ıÇıN ŞÜKÜRLER OLSUN VE HAYIRLI ZAMANDA TEKRARINI TAMAMIYLA NASıP ETSıN BENıMKı 5 YIL SONRA 2 BBEĞıME VEDAM ıLKıNı 2 YILLIKKEN 7 HAFTALIK BUNUDA 5 YILLIKKEN 6 HAFTALIK KAYBETTıM SENDE KENDıNDEN BAHSEDERSEN BıRAZ VE SEBEP OLARAK BENıM DR.UM ıLK AYLARDA SIKÇA KARŞILAŞILAN DURUM OLDUĞU ıÇıN PEK ÖNEMSENECEK VE ARAŞTIRILACAK DURUM OLMADIĞINI SÖYLEDı ıKıSıDE TEDAVıYLEYDı ıLKı KLOMEN PREGYNLıN 7 AYINDA ıKıNCıSı GONAL F OVıTRELLE NıN 2 AYINDA SENıN BEBıŞıN.......?:uhm:

canım diğer mesajımda konuya direkt olarak girdim ben trabzonluyum ve eylülden bu yanada 6. Yılımızla ilerliyoruz aralıkta 27 girdim eşimde 28 yaşında teyze çocuklarıyız ayrıca ne bilim içimden geldi kendimi tanıtmak biraz deli gibi oldu ama nese devam ediyim he zaman giremiyom zaten diğer mesajdada belirttiğim gibi 2 düşüğüm benim ve sebep yok incelenmesinede gerek yok hamile kalacaklar listesine benide eklersen çok memnun olurum belki uğurlu gelir ne dersin görüşmek üzere herkes kendine çok iyi baksın allaha emanet byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

canım benim çok sağol.burada bi çok kişi bizimle aynı kaderi paylaşıyo malesef...Ama ne gelirse Allah tan..hayırlısı böyleymiş ne yapalım...canım ben hiç tedavi görmedim zaten 7 aylık evliyim bu ilk meleğimdi ve daha 5 haftalıktı...
çok memnun oldum canım, inşallah bu topik sana da isteyen herkese de uğur getirir bir sürü hamiş dolar burası:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:.....
Selam ve Dua ile....a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar iyi hafta sonları :lepi:
umarım bu haftada hamile patlaması olur:jeyyar:
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

slm arkadaslar bende kalamıyorum 1 senedir uğraşıyorum ama yok olmuyor napıcamı bilemiyorum artık cok kafama takıyorum inş hepimizin yüzü güler bigün..

slm arkadaslar bende kalamıyorum 1 senedir uğraşıyorum ama yok olmuyor napıcamı bilemiyorum artık cok kafama takıyorum inş hepimizin yüzü güler bigün..

arzumahsur cum aynen bende öyle 20 aydır bebek istiyoruz ama bir türlü başaramıyoruz işte dr ne bende ne eşimde bir problem bulamıyor ama kafana takıyorsun stres ediyorsun ondan olmuyor diyor sakın kafana takma Allahım inşallah bizleride sevindirir ne yapalım dua dan başka bilmiyorum ki ...:Saruboceq: bir birimize destek olmalıyız yoksa daha da kötü oluruz :teselli: öpüyorum

arzumahsur cum aynen bende öyle 20 aydır bebek istiyoruz ama bir türlü başaramıyoruz işte dr ne bende ne eşimde bir problem bulamıyor ama kafana takıyorsun stres ediyorsun ondan olmuyor diyor sakın kafana takma Allahım inşallah bizleride sevindirir ne yapalım dua dan başka bilmiyorum ki ...:Saruboceq: bir birimize destek olmalıyız yoksa daha da kötü oluruz :teselli: öpüyorum

slm canım inşaalah en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz:teselli:

merhaba 3 aylık evliyim doğum kontrol hapınından bu ay 5 tane kullandım ve sonra hamile kalmaya karar verdim. 1 hafta çalışmalar yaptım gerçi daha çok yeni ama dün adet oldum :KK43:
Aslında biliyordum bu ay kamile kalma ihtimalilin düşük olduğunu ama insan yinede umurlanıyor hep yazmışsınız ya stres yapmayın diye daha ben başından stres yaptım sanırım allah sonumuzu hayır etsin hepimiz sağlıklı güzel bebişleri kavuşuruz inşallah.

Bu arada benden başka Mısır'da yaşayan var mı ?

tşkr ederim özlem ve citos arkadaşlar ama elinde olmuyor insanın takmıycam diyorum ama biyerden geliyor aklıma benimde test sonuçlarımda bişey çıkmadı eşiminde ama olmuyor klomen kullanıyorum şuanda bakalım hayırlısı inş allah hepimize bu mutluluğu yaşatsın inş

kızlar bişey sorucaktım ben daha yeni katıldımda aranıza ben direk bu sayfaya nasıl gelicem sürekli aramak zorunda kalıyorum girip çıkmadık yer kalmadı :roflol:

vildan çitos ne ediyonus kıss?
çitosum kafayı yicem olmuyo bi türlü yaa-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X