Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiyim dilnurcum,iyi gidiyor Allaha şükür...
dışarıdaydım geldim ve hemen pc başına oturdum,yazdıklarınızı okuyorum.bu arada yemek yapıyorum canım sen nasılsın?
Bende kocişi işe yolladım mı hemen pc başındayım vallasırnaşık şey
Ne olsun bende akşama musakka yapacan patlıcanları doğrayıp tuzlu suya koydum onu yapıcamdelikafadulden

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz inşaalah tez zamanda sizlerde bebişinize kavuşursunuzkaydirigubbakcemile5

Ne olsun bende akşama musakka yapacan patlıcanları doğrayıp tuzlu suya koydum onu yapıcamdelikafadulden

senin kociş ne iş yapıyor gııııı sırnaşık şey

afiyet olsun dilnurcum. vallaha şu boğazda olmasa yani.
zaten tatlı,tuzluyuda severim,o kadar tarif var yemek kitabı var evde.birde okyanustan istedim tarifkaydirigubbakcemile3 ne yapayım seviyorumcokacimcoook

afiyet olsun dilnurcum. vallaha şu boğazda olmasa yani.
zaten tatlı,tuzluyuda severim,o kadar tarif var yemek kitabı var evde.birde okyanustan istedim tarifkaydirigubbakcemile3 ne yapayım seviyorumcokacimcoook

hakcacım kaç kg aldın hamile kalalı sengözlerimebaksanab
ben korkuyom çok kg alıcam bulantıdan şimdilik fazla yemiyom bulantılar geçince dünyayı yesem doymam kaydirigubbakcemile3

canımcım benim uykum varda uyumucam artık dünden beri şiştim kıs uyu uyu
sen uyumuyon tabi akşama kadar burda:emir_bebek::emir_bebek:

yok kızz bende uyuyom artık arada dayanamıyom önceden sabahtan akşama kadar bu topiğin bekçisi bendim şimdi dilnura devrettim görevi o bekliyorkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

ya kızlar yaa kaç saattir kafayı yicem...şimdi benim kafama takılan bi soru var.düşükten sonra olan kanama adet kanaması mı sayılıyo yoksa bundan sonraki gelecek kanama mı?eğer bu regli sayılmıyosa ben gelecek adet günümü nasıl hesaplamalıyım????elime kağıdı kalemi aldım hesap yapıyorum...görende beni harıl harıl sınavlara çalışıyorum zannetcekkaydirigubbakcemile3
bileniniz varsa bana yardımcı olun lüüüüütfeeen.nette araştırdım ama bu gün saflığım üstümde galiba bi türlü anlamadım.bi sitede düşükten sonr hemen adet olunur diyo,bi sitede de 21.gün 31.gün ya da 41.gün olur diyo.ben şimdi adet mi görüyorum,yoksa düşükten sonra olan normal bi kanamada ben gelşcek ay mı regl i olucam:bbo:

ben korkuyom çok kg alıcam bulantıdan şimdilik fazla yemiyom bulantılar geçince dünyayı yesem doymam kaydirigubbakcemile3

canım ya dr kontrolünde ye bence tuz şeker çikolata hamurişi falan yeme sebze ye bolbolkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

yok kızz bende uyuyom artık arada dayanamıyom önceden sabahtan akşama kadar bu topiğin bekçisi bendim şimdi dilnura devrettim görevi o bekliyorkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

uyu tabi hayatım bol bol fırsat buldukça dinlenkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ooyy oy pazara çiğ köfteye misafirim var
eşimin amcası ...oğlu gelini iki veledi....kızı kocası bir veledi...kaynanamlar aboww evin neresine sığdıracam

canım daha almadım. şöyle 9 Şubatta doktora gittiğimde 68 kiloydum ,68 nokta gramıda var ama.9 martta gidince tartılıcam kısmetse bakalım o zaman belli olacak. evde tartılıyorum 67 falan çıkıyorum.
hamur işlerini fazla yememek lazım evet okyanusa katılıyorum. ben zaten hamile kalmadan öncede çok severdim.bak hemen tarif duyunca istedim okyanustan,ama şimdi biraz dikkat etmeye çalışıyorum. sen kaç kilosun?

X