Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaşlar belenayla görüşemedim msn de girmiyo ne zamndır.bu arada cumanız mübarek dualarınız kabul olsun inşallah

canım belenay dinleniyor kanaması devam ediyormuş.dün doktora gidecekti sultan söyledi. şu anda sultan meşgul msnde sordum, musait olunca cevap yazar. bende hemen size yazarım.

evet 2 haftalık olması lazım sonuçta aşılama oldu.dr um dua et çoğul olmasın dedi telefonda perşembe gel görelim dedi.günlük bebe aspirini verdi elevit verdi ve progestan verdi arkadaşlar.kan testinin tekrarına gerekı varmı dedim yok dedi...bu bulantılarla napcam ben

evet 2 haftalık olması lazım sonuçta aşılama oldu.dr um dua et çoğul olmasın dedi telefonda perşembe gel görelim dedi.günlük bebe aspirini verdi elevit verdi ve progestan verdi arkadaşlar.kan testinin tekrarına gerekı varmı dedim yok dedi...bu bulantılarla napcam ben

Bu bulantıları bişey yapamıcan. sadece azaltmak için daha doğrusu bunlara rağmen bişeyler yeyip içebilmek için tuzlu yazğsız yemekler yiycen

Hakça 2li tarama testini yaptırdınmı. Belenayada dua edelim.

hayır canım kısmetse 9 Martta kontrolüm var.ogün olur sanırım.belenayında inşallah bebişi sıkı sıkı tutunur:Saruboceq: dularımız onunla ,tüm hamişlerle ve tüm bebiş isteyenlerle:Saruboceq:

canım kısmet çoğul olsada ne güzel Allah hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:

amin hakçacım hakkımda hayırlısı nasılsa öyle olsun...belenay dualarımız seninle canımmmmmmmm...

citos birde gece yaterken başucunda tuzlu kraker bulundur. gece yatmadanda yiyebilirsin. birde sabah yataktan kalkmadan birkaç tane yersen mideni bastırır. ben bir ara her sabah yiyordum. beryal,bircan sizde deneyin.
okyanus canım senin nasıl sabahları bulantın oluyor mu?geçmişti ama yine başladı demiştin.

merhaba arkadaşlar günaydınlar hayırlı cumalar cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun

teşkkür ederim canım iyiiyim Allah'ıma şükürler olsun birde bebiş gelirse varya bomba gib olcam Allah'ın izniyle:sm_cool:hihoyyytkaydirigubbakcemile2:teytey:

inşallah canım inşallah o da olacak Allahın izniyle...herşeyin başı sağlık,sağlık olmazsa hiçbirşey olmuyor.

citos birde gece yaterken başucunda tuzlu kraker bulundur. gece yatmadanda yiyebilirsin. birde sabah yataktan kalkmadan birkaç tane yersen mideni bastırır. ben bir ara her sabah yiyordum. beryal,bircan sizde deneyin.
okyanus canım senin nasıl sabahları bulantın oluyor mu?geçmişti ama yine başladı demiştin.
yanımdan krakerimi hiç ayırmıyorum hakcacım tavsiyen için sağol canıncım belenay için bende çok dua ediyorum :Saruboceq:

yok şekerim benim demek istediğim folik asit dışında içtiğim diğer iştah kesen ve kilo verdiren ürünleri bıraktım .. yan etkisi falan olur diye .. folik asitten şikayetçi değilim.. diğer ürünleri kesmek benim derdim
selamm canozlarr..
ya bende aynı dertten muzdaribim..valla ıkı aydır folik içiom zayıflama ilacımı bıraktım yemınolsun 7 kılo almışım.bebekte yokk...senağlamasenağlama
napcaz bende busabah acaba benım ilacı alıp kullansammı diyordum yine...
ya çok siniirm bozuk ..şişman insanları hiç sevmem hantal hantall...
ama ben bu gidişle balık etini aşmaya başladım valla

step aleti aldım onuda yapmaya vakit bulamıyorum..-tatlicadiarzu-

X