Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

birde tek derdim o degil acayip sekilde el ve ayaklarım yanıyor birden ates basıyor.sonra hic birsey yokmus gibi geciyor.hastalık hastası oldum

onu net olarak bilemem ama sanmıyorum canım sen rahat ol

sagol canım biraz rahatladım ama bu doktor salagı catlatma ignesi yapmadan önce ne rutin tahlilleri yaptı nede enfekiyon icin muayene etti.birde özel annem yeni guatrdan ameliyat oldu bendede olma riski var diyorum.guatr testi bilem yapmadı:kızgın:

arkadaşlar beni aranıza aldığınız için çok teşekkür ederim. Umarım herkes meleğine kavuşur (Amin)

amin hayatım cümlemize sende tedavi görenlerdenmisin görmeyemi baslayacaksın

Canım benim yumurtalıklarımda iltihap vardı 3ay tedavi gördüm. 2ay önce tedavim bitti. O arada zaten bebek istemiyorduk zaten istesekte olmazmış. 2aydırlı istiyoruz geçen ay olmadı bu ayda ayın 1.de adet oldum. Heyecanla önümüzdeki ayı bekliyoruz. Sen tedavimi görüyorsun canım

Canım benim yumurtalıklarımda iltihap vardı 3ay tedavi gördüm. 2ay önce tedavim bitti. O arada zaten bebek istemiyorduk zaten istesekte olmazmış. 2aydırlı istiyoruz geçen ay olmadı bu ayda ayın 1.de adet oldum. Heyecanla önümüzdeki ayı bekliyoruz. Sen tedavimi görüyorsun canım

büsracım ben tedavi görüyorum.pko hastalıgı var.o yüzden ilacsız adet olamıyorum.adet olduktan sonrada yumurta olusturucu hap ve catlatıcı igne kullandım ayın 2sini bekliyorum gebelik testi icin tabi daha önce adet olmazsamsenağlama

büsracım ben tedavi görüyorum.pko hastalıgı var.o yüzden ilacsız adet olamıyorum.adet olduktan sonrada yumurta olusturucu hap ve catlatıcı igne kullandım ayın 2sini bekliyorum gebelik testi icin tabi daha önce adet olmazsamsenağlama

Canım ya inşallah ayın 2sine kadar adet olmaz ayın 2.inde çift çizgiyi görürsün. Bende ayın 2sine kadar adet olmazsam test yapıcam Ama böle beklemek çok zor ya zaman hiç geçmiyor

X