Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

maşallah ne bereketli bir ay bir ara hiç hamiş veremiyoduk topikte nüfus patlaması var :lepi:eek:leeeeeeeyyyyy:nazar:

ayy arkadaşlar çoookkk teşekkür ederim ya sizler bana hep umut oldunuz allah sizlerden razı olsun hala inanamıyorum ya ama 2 gün sonra testi bi tekrarlayalım bakalım...o zamn inanıcam...

he banada ya bak avatarımıd eğiştirm örendım saol.valla dılnır senle ben kaldık hamıle olamayana bacım:))) hatta sende kalırısn ben kalırım gibime gelıyor

ben geldim bende hamile degilim:1no2:martın 2sinde test yapacagım tabi daha önce adet olmazsam

ayy arkadaşlar çoookkk teşekkür ederim ya sizler bana hep umut oldunuz allah sizlerden razı olsun hala inanamıyorum ya ama 2 gün sonra testi bi tekrarlayalım bakalım...o zamn inanıcam...

bircan hayatımtebrik ederim.herhalde hayatında en cokduymayı istedigin cevabı aldın darısı bizim basımıza:teytey::nazar:

Yine ben))Listenin müdavimi:)Nihayet izin alıp hastaneye gidebildim.Şikayetlerimi anlattım acaba düşük olmuş olabilir mi dedi?Tahlil istedi o yüzden ?idrar tahlili verdim 1 saat bekledim sonucu götürdüm.Seni muayene etmem lazım dedi.Haydaa çatal gibi bir şeye yattım doktor tam parmağını attı :eek:ben çektim kendimi kasıldım yaa.:eek:Böyle muayene edemiycem seni dedi.ultrason istedi.Salı gününe ancak boşluk bulabildim.Salı günüde doktor yok..Ben bir daha salı günü nsl izin alcam.Birde doktoro göstermek için izin alıcam.Daha şimdiden onu düşünmeye başladım.Devlet hastanelerinin sistemi çok kötü ya.Bastırcaksın parayı gideceksin özel hastaneye ama biz daha maaş alamadık özel hastane şurda dursun...Yalnız ben hiç anlamadım düşük olmuşmu olmamışmı hiç bir açıklama yapmadı.Tırstım ben şimdi ya kötü bir şey çıkmaz inşallah.

bos durmayalım deyince aklıma geldi iliski sırasında su sıralar yanma oluyor bu neden olabilir acaba adetmi olacagım acaba:uhm:
Canım al sana faydalı bir bilgi;

Normal koşullarda cinsel birleşme sırasında, ağrı, acı, yanma, kaşıntı gibi olumsuz hisler oluşmaz. Cinsel birleşme öncesinde kadının yeterince uyarılmaması veya başka bir nedenle kadın cinsel organlarında yeterli ıslanmanın olmaması, kuruluk nedeniyle acı, yanma gibi duyumlara yol açabilir. Kadın cinsel organlarında, vajinada var olan enfeksiyonlar da temas sırasında, acı, yanma, kaşıntı yaratabilir. Benzer şekilde erkek cinsel organlarında ve menide bulunan enfeksiyonlar da cinsel birleşme sırasında yanma, kaşıntı yapabilir.

Canım al sana faydalı bir bilgi;

Normal koşullarda cinsel birleşme sırasında, ağrı, acı, yanma, kaşıntı gibi olumsuz hisler oluşmaz. Cinsel birleşme öncesinde kadının yeterince uyarılmaması veya başka bir nedenle kadın cinsel organlarında yeterli ıslanmanın olmaması, kuruluk nedeniyle acı, yanma gibi duyumlara yol açabilir. Kadın cinsel organlarında, vajinada var olan enfeksiyonlar da temas sırasında, acı, yanma, kaşıntı yaratabilir. Benzer şekilde erkek cinsel organlarında ve menide bulunan enfeksiyonlar da cinsel birleşme sırasında yanma, kaşıntı yapabilir.

ben iki ay önce enfeksiyon yüzünden tek bir tane fitil kullanmıstım.demek yeniden tekrarladı.ben simdi hamile kaldıysam zararı olurmu .doktor kontrolum ayın 2sinde:eek:

X