Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın canım.amin iyi dileklerin için. toprağız desene.sen neler yapıyosun anlat bakim toprağımmm :))hihoyyythihoyyyt

canım bizde 10 yıldır İzmir'den ayrıyız. ama Denizli yakın. bayramlarda, tatillerde gidiyoruz ailelerimiz geliyor...internet ve şu telefonlar olmasa çok zor...sen ne zamandır Muğla'dasın?

citos dr gitmedim canım daha önce gitmiştim birşey yok demişti dr şimdide gitmeye korkuyorum

canım hemen kötüye yorma bazen adetler 1 ay çok öbür ay az gelebilir korkma tatlım:teselli: sana şimdiden hayırlı yolculuk canım iyi tatillerŞeniz

inşlh cnm hayırlısı olsun demı sennde guzel hberlerını beklıyorum senn llk vurulmnmı ığnyı bnm kı ılk

canım bizde 10 yıldır İzmir'den ayrıyız. ama Denizli yakın. bayramlarda, tatillerde gidiyoruz ailelerimiz geliyor...internet ve şu telefonlar olmasa çok zor...sen ne zamandır Muğla'dasın?

canım ben 3 yıldır burdayım.biz de bodrum da yaşıyoruz.yani ben evlendikten sonra geldim.eşimin işi burda. canım aşılama hakkında biraz bilgi verirmisin. belki iğnem tutmazsa bende önümüzdeki ay aşılama olurum ama hiç bir bilgim yok.nasıl oluyo ücret ne? ne yapmam gerekli.bodrumda fazla hastane de yok iki tane özel hastane var ve bilirsinki bodrum türkiyenin en pahalı şehri.bu herşeye yansıyo.hastahaneler de uçuk fiyatlar var.bilgim olması açısından bana biraz bahsedermisin.olmazsa izmire giderim. annemin yanında kalırım orda tedavi olurum. sevgiler

inşlh cnm hayırlısı olsun demı sennde guzel hberlerını beklıyorum senn llk vurulmnmı ığnyı bnm kı ılk

benim ikinci oluyo .kısmet bakalım inşallah bu kez tutunur bebişim bana kaydirigubbakcemile5 seninde iyi haberlerini bekliyorum tatlım

bryal oğldn sonra buradamısn bnm çıkıyorum şımdı ogle yemegı hazırlayacm ogleden sonra tekrr gelırım bn ınşlh karsılasrz snnle aynı kaderdenız kız

canım size iyi tatiller.benimde kist vardı 20 cmlik hemde 10 ay önce ameliyat oldum şimdi allaha şükür iyiyim.ben 3 yıllkı evliyim henüz bebişimiz yok ama olursa senin kıza bir kardeşte benden olacak.canım senin içinde hayırlısı olsun belki hamile kalırsan küçük kistler doğumla temizlenir.öyle diyo doktorlar çünkü.iyi gezmeler size kızınlahihoyyythihoyyyt

kızlar ben çıkıyorum kahvaltı yapıp gelicem .öptüm hepinizi.burda olursanız görüşürüz

canım aşılamda neler yapılıyo ne kadar tutuyo toplam ücret. zahmet olmazsa biraz bilgi verirmisin. kaydirigubbakcemile5

canım aşılama yapılacağı zaman doktorun seni adetinin 2 ya da 3.günü kontrol için çağırıyor yumurtalarının durumuna bakıp ona göre iğne veriyor. değişik isimlerde olabiliyor. yani herkesin kullandığı ilaç farklı. sen doktorunun tavsiyesine göre iğnelere başlayıp arada seni doktorun çağırıyor ve ilaca devam et ya da bırak diyor. daha sonra çatlatma iğnesi vuruyorsun. 34-36 saat sonra aşılama gerçekleşiyor. oda şöyle oluyor. sabah eşin spermiogram testi yaptırıyor sonra sana o spermleri transfer ediyorlar acılı bir işlem değil. tahmini 300 milyon civarı sanırım. bunun yanında eşinin yapacağı spermiogram testinede para alıyorlar tabi ki. biraz uzun oldu ama anlatabilmişimdir umarım. not olarak: bu ilaçların kullnımı kişiye göre değişiyor 8 günde sürebilir 10 günde.

kızlar ben ne yapacam sağlıklı düsünemiyorum bana akıl verirseniz sevinirim

benimde 8 cm di herhalde bu kistler yumurta çatlamadığı için oluşuyor hiç zannetmiyorum normal yollarla hamile kalabileceğimi.. Bence tedavi gerekecek.. Senin kisteler temizlendimi benim eridi. Ameliyat olmadım ben. Sana çok geçmiş olsun canım sağolun. Inşallah en yakın zamanda herkesin kucağı dolar....

osmaniye canım en azından doktorunu arayıp sorsan ne yapmam gerekiyor diye..o da olmazsa tekrar gidip yüzyüze görüşmek en iyisi...

kıslar nerdesiniz kimse benle neden ilgilenmiyoooooorÇok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…