Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok sağol canım benim.daha 24 üme bu ayın 2 sinde girdim.vallahi doktorum 1-2 ay dedi. kanamam bittikten sonra tekrar çağırdı doktorum,gidince yeniden sorarım ama şimdi kafam kaıştı yaafisfisfis

canıımm.. daha çok gençsin... sen ablanı dinle cancazım.. en az 4 ay bekle.. rahim kendini ancak toparlar.. gerçi sen tkaç aylıkken kaybettin bebişini o da önemli.. eğer çok erken haftalarda gerçekleşmişse olay doktor o nedenle rahmin kendini toparlaması için 2 ayı uygun görmüş de olabilir a.s
4-5 ay hatta bazan 6 ay gebe kalma yasağı koyüar doktorlar düşük sonrası... ama tabii düşük vb ne kadar ileri haftalarda olursa bu yasak süresi de ona bağlı olarak uzuyor

he hakkaten vildan nedede :uhm: gelsin bi kulağını çekicem dünden.. kirpik testi ha :eek:klava: sonradan fark ettim ... ablayla dalga geçmek ha kötükedihüso gel gel oklava hazır seni bekliorum :eek:klava:

he hakkaten vildan nedede :uhm: gelsin bi kulağını çekicem dünden.. kirpik testi ha :eek:klava: sonradan fark ettim ... ablayla dalga geçmek ha kötükedihüso gel gel oklava hazır seni bekliorum :eek:klava:

maatcım nasılsın,testi ne zaman yapıcaksın dedim ama görmedin sanırım:1no2:

vildana katılıyorum. hamile olanların kirpikleri karışık dururmuş,birde gözbebekleri büyük olurmuş. ben hatta eşime hamile olmadan önce benim göz bebeklerim büyük mü derdim,eşim gözlerini o kadar açarsan büyük olur tabi dedikaydirigubbakcemile3
grketen hatta bir arkadaş yazmıştı burada onada yaşlı bir teyze söylemiş sen hamilesin gözlerinden anladım diye ve gerçektende hamileymiş.
tabi herşeyin hayırlısı

dur ablacım sakin ol gerçekten kirpikler karışık olunca hamilelik belirtisi var vildoş dalga geçmedi senle :1shok:ama sen onun avukatımısın deyipte beni dövme bakalım :mymeka:

dur ablacım sakin ol gerçekten kirpikler karışık olunca hamilelik belirtisi var vildoş dalga geçmedi senle :1shok:ama sen onun avukatımısın deyipte beni dövme bakalım :mymeka:

amanın citosum bende söyledim şimdi oklavayı alıp peşimizden koşturacak maatkaydirigubbakcemile3
ama maatcım öyle diyorlar gerçekten bak...

okyanus,interhatta yok..nerdesiniz kızlar?
ve k.k diğer bayanları sizler neredesiniz.ben birazdan çıkıyorum,ben çıkıcam siz geleceksiniz.

canıımm.. daha çok gençsin... sen ablanı dinle cancazım.. en az 4 ay bekle.. rahim kendini ancak toparlar.. gerçi sen tkaç aylıkken kaybettin bebişini o da önemli.. eğer çok erken haftalarda gerçekleşmişse olay doktor o nedenle rahmin kendini toparlaması için 2 ayı uygun görmüş de olabilir a.s
4-5 ay hatta bazan 6 ay gebe kalma yasağı koyüar doktorlar düşük sonrası... ama tabii düşük vb ne kadar ileri haftalarda olursa bu yasak süresi de ona bağlı olarak uzuyor

sağol ablacım.bebeğim 5 haftalıktı ve kese hiç gelişmemişti.sanırım çok küçük olduğu için 1-2 aylık bi zaman verdi.açıkcası zaten korkuyorum rahim toparlansa bile ben nasıl toparlancam ki:bbo:hem çok korkuyorum hemde çok istiyorum yeniden hamile kalmayı bnde anlamadım:çok üzgünüm:

maatcım nasılsın,testi ne zaman yapıcaksın dedim ama görmedin sanırım:1no2:

vildana katılıyorum. hamile olanların kirpikleri karışık dururmuş,birde gözbebekleri büyük olurmuş. ben hatta eşime hamile olmadan önce benim göz bebeklerim büyük mü derdim,eşim gözlerini o kadar açarsan büyük olur tabi dedikaydirigubbakcemile3
grketen hatta bir arkadaş yazmıştı burada onada yaşlı bir teyze söylemiş sen hamilesin gözlerinden anladım diye ve gerçektende hamileymiş.
tabi herşeyin hayırlısı

amannn.. hadi yaaa.. hakkaten war mıymıy öle bişi kaydirigubbakcemile3 amma komik... vildan da "way ağzımdan kaçtı" moduna girince ben de otomatikman ciddiye almadım bu test türünü sırnaşık şey
hakcacım bugün 28inci günü.... benim 28 ya da 29unda olur... beklemedeyim bakalım... son günlerde hep şikayet ettiğim kasık ağrısı ve benzeri sıkıntılar adet belirtilerine de benzediği için şuan için bişi diyemeyeceğim... c.tesine kadar olmazsa ki 30uncu günü oluyor bi test daha yapıcam .. bana sanki bu ay da fos gibi geliyor ya hadi hayırlısı

tamam dövmem .. ben size kıyamam zaten biliosunuz.. sizin krediniz var :1hug:

sağol ablacım.bebeğim 5 haftalıktı ve kese hiç gelişmemişti.sanırım çok küçük olduğu için 1-2 aylık bi zaman verdi.açıkcası zaten korkuyorum rahim toparlansa bile ben nasıl toparlancam ki:bbo:hem çok korkuyorum hemde çok istiyorum yeniden hamile kalmayı bnde anlamadım:çok üzgünüm:

aaaaa... anladım .. o zaman doktor haklı olabilir.. çok minikken kaybetmişsin.. doğal olarak bünyenin kendini toparlama süresi de kısa.. hem zaten yaşın da çok genç.. bu da toparlanma ve yeniden hamile kalmak için büyük avantaj...
o nedenle lütfen biran önce manevi anlamda da kendini toparla.. oldu mu ...
bak dün akşam ne zamandır konuşmadığım çok eski bir arkadaşım aradı ve bir başka ortak arkadaşımızın hamile olduğunu söyledi.... veeee... esas nokta burada hakmile olması değil.. müstakbel annenin yaşı.... 44 ............ tüp bebek dahil herşeyi denedi .. ümidi keseli çok olmuştu.. bu haberle sürpriz yaşadı.. bize de yaşattı.... umut oldu ... o nedenle yılmak yok arkadaşlar.. hele genç genç arkadaşların umutsuz ümitsiz tavırlarına çok kızıyorum walla....

Son düzenleme:
günaydınsırnaşık şey nasılsınızsırnaşık şey ya ne dövüyon maat ablasırnaşık şeyo kirpik gerçektisırnaşık şeyben tedavi olurkensırnaşık şeyev sahibimiz hamilesırnaşık şeykalıp kalmadığımısırnaşık şeykirpiklerime bakıpsırnaşık şeysöylüyodukafamçokkarıştı

amannn.. hadi yaaa.. hakkaten war mıymıy öle bişi kaydirigubbakcemile3 amma komik... vildan da "way ağzımdan kaçtı" moduna girince ben de otomatikman ciddiye almadım bu test türünü sırnaşık şey
hakcacım bugün 28inci günü.... benim 28 ya da 29unda olur... beklemedeyim bakalım... son günlerde hep şikayet ettiğim kasık ağrısı ve benzeri sıkıntılar adet belirtilerine de benzediği için şuan için bişi diyemeyeceğim... c.tesine kadar olmazsa ki 30uncu günü oluyor bi test daha yapıcam .. bana sanki bu ay da fos gibi geliyor ya hadi hayırlısı

canım bende daha önceden duymuştum ne bileyim herşeye dikkat ediyoruz artık...
sen içini ferah tut. güzel haberlerini bekliyoruz hayırlısıyla.bazı sıkıntılar adet belirtisi gibi olabilir ama sonuç hamilelikte olabilir biliyorsun. belirtiler kişiden kişiye değişir.

X