Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar 2gundur giremedım net bozuktu.kımler hamıle kaldı ben yokken gecmısı oku demeyın lütfen cok cok yazılmıs dayanamam

canım yaptım yaptım..çok şükürr..daha benim bilmediğim bi sürü yer var valla hiç kurcalamıyım..
bide şu devamlı geldiğim topiğimize ulaşmanın pratik yolunu bulsam.durmadan arama yaparak geliyorum....
onuda yine bu sayfanın başında seçenekler yazıyor orayı tıkla bu konuya abone ol yazısı var onu tıkla bu konuya abone olursun ve her girdiğinde aboneliklerin diye yer var ordan girersin

hakcacım belenaydan haber varmı canım nasıl oldu acaba

canım sultana sordum şimdi, belenayım yatıyormuş,bugün doktorda randevusu varmış,kanaması devam ediyormuş.dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar:Saruboceq:inşallah güzel haberlerle dönerler.bebişi sıkı sıkı tutunur inşallah.

gunaydın cıtos.o arkadası tanımıyorum hayırlı olsun.ben bu ay kalamıcam zaten belli :KK43:(( marttada ovulasyon testı alacagım öyle takıp edıcem

canım sultana sordum şimdi, belenayım yatıyormuş,bugün doktorda randevusu varmış,kanaması devam ediyormuş.dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar:Saruboceq:inşallah güzel haberlerle dönerler.bebişi sıkı sıkı tutunur inşallah.

canım Allah yardımcısı olsun minik meleği annesini bırakmasın bende 10 gün sonra gidicem meleğimin kalp atışını duymak için benim içinde dua edin lütfen :Saruboceq::Saruboceq:

ah canım ah sana daha geçmiş olsun diyemedim di mi böyle kopuk kopuk yazmaktan :1no2: üzülme canım.. en azından şunu biliyorsun: hamile kalabiliyorsun... şu anda rahminin yeniden toparlanması için bi zaman geçmesi lazım... 1-2 ay bana çok kısa geldi... genelde düşük/kürtaj vb sonra en az 4 ay falan koyarlar ki vücut ancak kendini toparlar.. unutmamalısın ki bir sonraki bebişin için en uygun ve sağlıklı ortamın oluşması için 1-2 ay daha beklemek bir kayıp değil yatırımdır... yaşın kaç bilmiyorum ama çok ileri yaşta olmadığını düşündüğüm için 2 ay değil de 4 ay bekleyip işini sağlama almanın senin için zamansal anlamda ciddi bir kayıp olmadığını düşünüyorum... sağlığın ve bir sonraki bebişin için gerekli altyapıyı en düzgün biçimde aceleye getirmeden oluşturman çok daha önemli... tekrar çok geçmiş olsun a.s.

çok sağol canım benim.daha 24 üme bu ayın 2 sinde girdim.vallahi doktorum 1-2 ay dedi. kanamam bittikten sonra tekrar çağırdı doktorum,gidince yeniden sorarım ama şimdi kafam kaıştı yaafisfisfis

gunaydın cıtos.o arkadası tanımıyorum hayırlı olsun.ben bu ay kalamıcam zaten belli :KK43:(( marttada ovulasyon testı alacagım öyle takıp edıcem

bu ay olmzsa canını sıkma arkadaşım öbür ay denersiniz sen canını sıksanda rabbim ne zaman isterse o zaman oluyor a.s.

bu ay olmzsa canını sıkma arkadaşım öbür ay denersiniz sen canını sıksanda rabbim ne zaman isterse o zaman oluyor a.s.

citos ddeneseke olmasa tamam dıcem ama daha yumurtlama gunund edenemek nasıp olmadı msla :KK43:( hep bişey cıkıyor bende artık takmıyorum napıyım yaa allah büyük sankı her yumurtlama gununde calışanalrın oluyormu dıyorum allah dilerse olur işte 21ınde yumurtlama testı için çagırdıalr ya gitmıcem ya sinirlendım eşime kzıdım dedımkı ben süreklı ugrasıyorum yok hormondu yok kan vermeydı deneemdıkten sonra yaptrmanın manası yok dedım.o acıdan gitmıcem.ya cıtos yaklaşık 1haftadır adet sancısına yakın agrıalrım oluyor ilkkes acaba dıyorum 10 gun incir kürü yaptım ya ondan acaba yumurtlamammı coğaldı böle belirtim yoktu bu olabilirmı cnm :1ninca:

citos ddeneseke olmasa tamam dıcem ama daha yumurtlama gunund edenemek nasıp olmadı msla :KK43:( hep bişey cıkıyor bende artık takmıyorum napıyım yaa allah büyük sankı her yumurtlama gununde calışanalrın oluyormu dıyorum allah dilerse olur işte 21ınde yumurtlama testı için çagırdıalr ya gitmıcem ya sinirlendım eşime kzıdım dedımkı ben süreklı ugrasıyorum yok hormondu yok kan vermeydı deneemdıkten sonra yaptrmanın manası yok dedım.o acıdan gitmıcem.ya cıtos yaklaşık 1haftadır adet sancısına yakın agrıalrım oluyor ilkkes acaba dıyorum 10 gun incir kürü yaptım ya ondan acaba yumurtlamammı coğaldı böle belirtim yoktu bu olabilirmı cnm :1ninca:

eşin çocuk konusunda isteksizmi yoksa banamı öyle geldi :mymeka:
canım incir kürünün etkisi olabilir zaten yumurtlamaya yardımcı keşke günleri boşuna geçirmeseniz ama takma bu ay çok çalışırsınız delikafadulden

slm arkadaşlar bizde bebek isteyenlerdeniz ben geçen ay iki kere adte gördüm birinci adet olma tarihim 19 ocaktı ikincisi ise 29 ocaktı şimdi ben hangisini ele alacağım

ya citos esım bir değişik yanı.her ay adet olunca üzülürüm dıyorkı bu ay farklı olcak işte cok calışcaz falan dıyor ama tık yok gene aynı gene aynı ya dıyorumkı bak istemıyrsan benıde umutlandırma yazık bana 5ayda yıprandım ve boşa kurek cekmekten msla bnen bu ay hamıle kalmayı bekleyemem salaklık olur.dun kzıdım kusura bakma sana her ay aynı seylerı tekrarlamıcam dedım işte bende istiyorum dıyor ama yogunum unutyorum e yapmadan olmaz bunu kabul et ozman dıyorum bekleme yanı dedım.normalde kızardı ilkkes dun kızmadı ama neye yarardı kı benım gunlerım boşa gitti sinirlendım bak gene.deli gönlum git hap al gene dk haplarına başla dıyor okadart sinirlenıyorum yanı

canım Allah yardımcısı olsun minik meleği annesini bırakmasın bende 10 gün sonra gidicem meleğimin kalp atışını duymak için benim içinde dua edin lütfen :Saruboceq::Saruboceq:

amin canım
canım inşallah sende bebişinin önce kalp atışlarını,daha sonrada sağlıkla kendisini görürsün,sağlıkla kucağına alırsın inşallah.her zaman dua ediyorum canım

ya citos esım bir değişik yanı.her ay adet olunca üzülürüm dıyorkı bu ay farklı olcak işte cok calışcaz falan dıyor ama tık yok gene aynı gene aynı ya dıyorumkı bak istemıyrsan benıde umutlandırma yazık bana 5ayda yıprandım ve boşa kurek cekmekten msla bnen bu ay hamıle kalmayı bekleyemem salaklık olur.dun kzıdım kusura bakma sana her ay aynı seylerı tekrarlamıcam dedım işte bende istiyorum dıyor ama yogunum unutyorum e yapmadan olmaz bunu kabul et ozman dıyorum bekleme yanı dedım.normalde kızardı ilkkes dun kızmadı ama neye yarardı kı benım gunlerım boşa gitti sinirlendım bak gene.deli gönlum git hap al gene dk haplarına başla dıyor okadart sinirlenıyorum yanı

sinirini kenara bırak sakin ol eşine söyle geçen ay boşa geçti bu ayıda boş geçirmek istemiyorum eğer gerçekten bebiş istiyorsan çalışmalara hız verelim yoksa sen istediğin zamanda ben yapmam de kocişi tehtit et canımÇok üzgünüm çoook

amin canım
canım inşallah sende bebişinin önce kalp atışlarını,daha sonrada sağlıkla kendisini görürsün,sağlıkla kucağına alırsın inşallah.her zaman dua ediyorum canım

amin canım inşaalahh sağol hakcacımŞeniz

X