Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

mrb arkadaşlar bende sizdenim 1.5 yıllık evliyim eşimin görevi nedeniyle batmandayım ve sıkılıyorum burda artık bebek istiyorum hiç değilse bebeğim olsa burası çekilir benide yazın listeye anne olmak istiyorum ağlıyorum hep ya yazarken bile ağlıyorum

mrhb müge h.g bende 1.5 yıldır bebiş istiyorum canım sıkma kendini biliyodun herşeyin başı sters canım üzülme diyemiycem seni çok i anlıyorum sorununuz ne tatlım

günaydın kızlarrrr.. güzel bir gün olması dileğiyle...bol bol hamiş haberleri alalım.aminnnnnn...

günaydın canım.ağlama niye ağlıyosun içini ferah tut.olacak inşallah allah hepimizin yüzünü güldürecek .ama belki bizim biraz daha zamana ihtiyacımız var.allahım büyük, en ummadığın anda yüzünü güldürür.canım sen doktora falan gittinmi tedavi oluyormusun.yaşın kaç ? yanlış anlama sana yol göstermek açısında soruyorum.eğer gitmediysen sen önce bir kadın doğum doktoruna git ultrasonla hem karnından hemde alttan muayneni ol eğer sende bir sorun çıkmazsa eşinde üroloji bölümüne gidip sperm testi yaptırsın.umarım büyük bir sorun yoktur.ama herşeyden önce kontrolleri yaptırmalısın.armıza tekrar hoşgeldin burada hepimizin sorunları aşağı yukarı aynı.bilgi almak istediğin başka şeyler olursa ben ve arkadaşlarım bildiğimiz kadarıyla sana yardımcı olmaya çalışırız .sevgiler

canımmmm ŞenizŞenizŞenizŞeniz günaydın sana da nasılsın bakalım bugün .moraller nasıl ? ben yine aynı eşimi işe uğurladım ve evdeyim .

sanada günaydın tatlım bende iyiyim canım mirmirmirmir biraz yorgunluk var işyerindeyim uyuz uyuz ortalarda dolaşıyorum bir kahve içip kendime gelem sen nasılsın canım benimŞenizŞeniz

ayyy kızz pınar altuğun bebişi ne kadar tatlı gazetede gördüm çok şirin Allahım bizede nasip etsin:ecrin_bebek:

vıldan tamam üzülme olucagı varsa olur bende nısana kadar hamiş kalırsam kalırım sonra işe gircem bu kadar stres yapmam ne zmaan olursa napıyım 25yasındayım ölmessek olur:):CüvCüv:

canım bende seninle aynı düşüncedeyim.olursa olur bende nisana kadar bekleyip nisan da işe girmeyi düşünüyorum.böyle evde olunca hep onu düşünüyorum hep aynı şeye yoğunlaşıyorum.belki çalışınca farklı olur işte vakit çabuk geçer bu kadar düşünüp üzülecek zaman olmaz.belki o zaman bir mucize olur da hamiş kalırız ...kaydirigubbakcemile5

ayyy kızz pınar altuğun bebişi ne kadar tatlı gazetede gördüm çok şirin Allahım bizede nasip etsin:ecrin_bebek:

evet ya gördüm gazetede .çok şeker zaten ben pınar altuğuda çok beğenirdim.allah sağlıklı ömür versin.allah bizlere de nasip etsin canım benimmkaydirigubbakcemile5

sanada günaydın tatlım bende iyiyim canım mirmirmirmir biraz yorgunluk var işyerindeyim uyuz uyuz ortalarda dolaşıyorum bir kahve içip kendime gelem sen nasılsın canım benimŞenizŞeniz

ben ne yapim evdeyim .hergün aynı şeyler kalk eşi işe yolla.kahvaltı yap.evi toparla yemek yap.sonra da topikte şekerlerle sohbet başka bişey yok walla.birde burda kimsem yok yalnızım canım sıkılıyo yaa.bodrum da yaşıyoruz biz ama izmirliyim aslında.eşimin işi burda mecbur burdayız.önceden çalışıyordum ama 6 ay kadar önce işten de ayrıldım şimdi sıkılıyorum.kısmetse nisan da tekrar işe gireceğim.çalışmak en iyisiymiş.

beryal günaydın...pınar altuğun kızına bende bayıldım.Allah nazarlardan saklasın...en yakın zamanda sizlere hamileliği bizlerede kucaklarımıza almayı nasip etsin...bu arada bende İzmirliyim...

ne güzel bodrumda yaşamak denizi havası yaz gelsede gitsek offff yazı daha çok seviyorum kışın insanın içi sıkılıyor bu arada senin meslek neydi canım tabiki çalışmak iyi ben bazen isyan ediyorum ama olsun çalışmak güzel evde insanın herşey aklına geliyor

citoscum kolay gelsin...içtin mi kahveni?

sağol hakcacım ewet içtim canım yoksa uyanamıyorum sen nasılsın bebiş iyimi annesi yaramaslık ediyormuuu:1rolleyes:

afiyet olsunnnnnn...bebişte iyidir umarımşu anda bir yaramazlığı yok. biraz belim ağrıyor o da normal...sağlıklı olsunda ne yapalım Allaha şükür

afiyet olsunnnnnn...bebişte iyidir umarımşu anda bir yaramazlığı yok. biraz belim ağrıyor o da normal...sağlıklı olsunda ne yapalım Allaha şükür

aman nazar değmesin Allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin canım:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…