Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam arkadaşlar ben izmirden katılıyorum bir buçuk senelik evliyim ve eşimle çocuğa yeni karar verdik ama şuan o kadar tedirginimki anlatamam bir buçuk ay önce bir jinekoloğa gittim kendime test yaptırdım adetim çok geç geliyordu onun için bana bir hap verdi ama allaha şükür bir sorunum falan yokmuş testler ve ultrason temiz çıktı

kısllaar.. günaydın herkese.... ben size bir soru sormak istiyorum: aranızda hem hsg çektiren hem de aşılama yaptıran var mı?? varsa onunla bağlantılı başka bir sorum olacak......
öptüm hepinizi

kısllaar.. günaydın herkese.... ben size bir soru sormak istiyorum: aranızda hem hsg çektiren hem de aşılama yaptıran var mı?? varsa onunla bağlantılı başka bir sorum olacak......
öptüm hepinizi

maatcım günaydın ben hsg çektirdim yaklaşık 1 sene olacak. aşılamada yaptırdım...yardımcı olabilirsem ne mutlu..

hakca sen incir kürünü kullandın sanırım incir kürüne havuçta ekledinmi yoksa sademi içtin:uhm:

beryal günaydın...pınar altuğun kızına bende bayıldım.Allah nazarlardan saklasın...en yakın zamanda sizlere hamileliği bizlerede kucaklarımıza almayı nasip etsin...bu arada bende İzmirliyim...

günaydın canım.amin iyi dileklerin için. toprağız desene.sen neler yapıyosun anlat bakim toprağımmm :))hihoyyythihoyyyt

21 de olmam gerekiyodu canım 3 tane test yptım biri kan olmak üzere negatif cıktı.sabaha karsı bi sancı ile uyanıyorum tam adet oldum diyorum ama olmuyorum

kızlar günaydın hala adet olmadım dr gitmeyre korkuyorum yardım lütfen ne yapmam gerek esimde panikliyo oda ne yapcagı bilemiyo artık ben üzülüyorum diye oda cok üzülüyo

canım günaydın.bence bekle biraz daha inşallah hamilesindir.ama değilsen de sakın kafana takma çalışmalara devam :dance::dance: hayırlısını dile allah tan.bende beklemedeyim iğnemi oldum 10 güne kadar belli olacak sanırım.moralini bozma tamammı.

hoşbulduk diğer arkadaşlar sizde hoşgeldniz. Citos nsılsn arkadaşım ne zamandır gelmiyroum. Hastayım da ve bugün istanbula gidiyorum kızlar 10 gün yokum

slm ıskoc iyilik canım geçmiş olsun neyin var hayırdır istanbula niçin gidiyorsun :sm_confused:

hoşbulduk diğer arkadaşlar sizde hoşgeldniz. Citos nsılsn arkadaşım ne zamandır gelmiyroum. Hastayım da ve bugün istanbula gidiyorum kızlar 10 gün yokum

iskoc hg.. canım. geçmiş olsun.şimdiden hayırlı yolculuklar...

osmaniye sende hg...

canım ben Kasım'da aşılama yaptırdım sonuç negatif olmadı...reglimin 5.günü incir kürüne başladım. hep söylüyorum önce Allahın izniyle. incirinde faydası olmuştur belkide bu şekilde hamile kalan çok var. belkide incir vesile olmuştur hamile kalmama...çünkü eşimde ve bendede bir sorun yoktu ama zamanı şimdi gelmiş demek ki. birde bu ay bebişi hiç düşünmedim başka şeylere odaklanmaya çalıştım. stres çok çnemli. hayırlısı olsun canım.inşallah en yakın zamanda güzel heberlerinizi alırım.

canım aşılamda neler yapılıyo ne kadar tutuyo toplam ücret. zahmet olmazsa biraz bilgi verirmisin. kaydirigubbakcemile5

geçmiş olsun arkadaşım.iyi yolculuklar.inşallah sen dönene kadar güzel haberler birikir de hamiş haberleri veririz sana.senin durumun ne .tedavi görüyomusun?

X