Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yinede her ne kadar anne olmak zorda olsa allah eşlerede sabır versin
benim kocişim aşkım sebebi hayatım 9 ay boyunca ağladım bikere bile yeter ulan bıktım senden :mymeka: demedi
doğduktan sonrada 1 sene ağladım yine demedi

yalnız etrafımdakilere ikinciyi düşünüyoruz deyince ürperdiler :1shok:
eyvaaaah hiç çekilmiyon hamile kalınca didiler:1closedeyes:

haaa oyüzden beni iyi anlıyon demekki sende benim gibiymişin :nazar:

benim kocişim aşkım sebebi hayatım 9 ay boyunca ağladım bikere bile yeter ulan bıktım senden :mymeka: demedi

ürperdiler mi :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
kıs sen de az diilsin hee kimbilir neler edersin milletekötükedihüsokötükedihüso

canım ben 12+2 oldum bende ağrı falan olmadı sadece lekelenmeler oldu süprizzzzz[/QUO
maşallahh canım :nazar::nazar:sen en riskli dönemi atlatmana az kalmış..ilk ay tehlikeli ve sorunlar polur derler ya vücüt alışması verdiği bazı sıkıntılar yavaş yavaş diner herhalde..
test yapmadan pek anlayamıypruz demek..yani okadar o döllenmeoluyo 5-6 gun yol alıp :eek:rahime düşüyor bebiş ve bişi farketmiyoruz demekk..

eee diğer kızlar vildan, bircan, nilüfer, okyanus sizler nasılsınız canlarım:1hug:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

canım ben 12+2 oldum bende ağrı falan olmadı sadece lekelenmeler oldu süprizzzzz[/QUO
maşallahh canım :nazar::nazar:sen en riskli dönemi atlatmana az kalmış..ilk ay tehlikeli ve sorunlar polur derler ya vücüt alışması verdiği bazı sıkıntılar yavaş yavaş diner herhalde..
test yapmadan pek anlayamıypruz demek..yani okadar o döllenmeoluyo 5-6 gun yol alıp :eek:rahime düşüyor bebiş ve bişi farketmiyoruz demekk..

yok canım farketmiyosun bide ben izinden dönerken trenle geldim tam 40 saat lıngır lıngır ve bilmiyodum hamile olduğumukaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

he citosum kankim yiğenimin anası ondan seni çok iyi anlıyorum

kötükedihüso çocuk benim değilmi ülee benden başkası bakımına karışamaz karıştırmamda karıştırtmadımda:dilcikar:
sadece sevebilirler o gadeerr

Yaşasın kötülükkötükedihüsohemen hamile kalda sinirini bozanların bi hakkından gel bahaneyle:roflol::roflol:

kızlar ben yemeğe çıkıyom birazdan gelcem biyerlere kaybolmayın haaaa ona göre cokacimcoook

eee diğer kızlar vildan, bircan, nilüfer, okyanus sizler nasılsınız canlarım:1hug:

nolsun dilnurcum iyi diyelim iyi olsun tatlışımmm....sabahtan canım sıkkındı ama şimdi iyiyimmm valla hele buralarda dolandıkça herşeyi unutuyorumm..
buseferde çocuk düşünüyorum durmadan anacım bi ortasını bulamadım bende...:emir_bebek::emir_bebek:
sen nasılsın arkadaşım

Yaşasın kötülükkötükedihüsohemen hamile kalda sinirini bozanların bi hakkından gel bahaneyle:roflol::roflol:

bunun için hamile kalmama gerek yokki:jeyyar:
etraf beni biraz höt höt bilir aklımdan geçeni pat diye söylerim çekinirler biraz:1closedeyes:

biz iyiyiz çok şükür sen nasılsın bakalımgamyoncuiremsugamyoncuiremsu
Valla bütün düzenim altüst oldu tam adet bitti hamile kalmak için uygun zaman derken yeniden adet oldumkafamçokkarıştı
İşin kötü tarafı şimdi neyi nezaman yapacağımda belli değil aslında çok sıkılıyorum kimseye farkettirmeden-tatlicadiarzu-

sultanım bu profil resmimi beğenecenmi bakem
kişiliğimi yansıtıyorsırnaşık şey

X