Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

okyanus ve çitos sizkaç aylık hamilesiniz..
test yapmadan önce böyle ilk adetinizin geçtiği günlerde falan ağrı sızı falan böle bebişin yerleştiğini anladığınız bi belirti oldumu hiçç???bunu çok merak ediyorumm benmirmirmirmir

test yapmadan önce böyle ilk adetinizin geçtiği günlerde falan ağrı sızı falan böle bebişin yerleştiğini anladığınız bi belirti oldumu hiçç???bunu çok merak ediyorumm benmirmirmirmir
ben 5.4 haftalık canım ben kasık ağrısı yoğundu birde akıntım çoğalmıştı

okyanus eşine kök söktürüyonmu ruhsal durumun ne alemde

citos sen daha yeni sayılın ama bunalım konusunda eski hamilelere baya fark attın eşin ne diyo bu konuda(yandık ülee:1shok:)sırnaşık şeysırnaşık şey

ben 5.4 haftalık canım ben kasık ağrısı yoğundu birde akıntım çoğalmıştı

canım senin pıtırcık tam pıtıymışş.:emir_bebek:maşşallahh nazar değmesin ....:nazar::nazar:
sağlıkl sıhatle kavaşun anacım işallahh...
bende akıntı falan takip edeyim bu ay..bu akıntı ne çok şeye işarett bi dilinden anlasak..mukozası sarısı beyazı...çözcez işallahh:nazar:

canım ben 12+2 oldum bende ağrı falan olmadı sadece lekelenmeler oldu süprizzzzz

okyanus eşine kök söktürüyonmu ruhsal durumun ne alemde

citos sen daha yeni sayılın ama bunalım konusunda eski hamilelere baya fark attın eşin ne diyo bu konuda(yandık ülee:1shok:)sırnaşık şeysırnaşık şey

yok kıs nasıl kök söktüreyim kociş kendi yemeğini bile yapıyo bütün gün hem çalışıyo bide eve gelince uğraşıyo yazık kıyamam ben ona:asigim::asigim:

VE KAYBETTİM MELEĞİMİ...ne gelirse Allah tan veren de O,alanda O..eminim hakkımızda hayırlı olduğu için böyle oldu ama insan ister istemez çok üzülüyo...onun içimde olduğunu bilmek onunla ilgili hayaller kurmak...çok güzel şeylerdi bunlar ama şimdi sadece onun içimden gidişini izliyorum...elim kolum bağlı hiç bişey yapamıyorum...Rabbim kimselere yaşatmasın bunu..hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri içimde sevinçle karışık bi hüzün vardı ve Rabbime gece gündüz ısrarla dua etmiştim...HAYIRLISI NE İSE ONU VER RABBİM...neyse Rabbim bunu uygun gördü O her şeyin en layığını bilir..Rabbim neyler,neylerse güzel eyler
Canım şimdi geçmişi okudum inanki görünce çok üzüldüm.Veren de Allah alan da.. önemli olan metanetli ve bu imtihanlara karşı sabırlı olabilmek.Yazdıklarınlada bunu başardığın belli.Allahım bu temiz kalbinle yakında yüzünü güldürür merak etme:teselli:

evet bu sıra terminatöre döndüm kötükedihüso
kocişimde bebiş hatrına seslenmiyor yoksa kıyamet kopar çoktan:mymeka:

evet canikom senin hormonlar tavan yapmış anladığım kadarıylakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yazık kıs günahh valla bi hasta olsak yine eşlerimiz başımızda oluyo:teselli::teselli:

yinede her ne kadar anne olmak zorda olsa allah eşlerede sabır versin
benim kocişim aşkım sebebi hayatım 9 ay boyunca ağladım bikere bile yeter ulan bıktım senden :mymeka: demedi
doğduktan sonrada 1 sene ağladım yine demedi

yalnız etrafımdakilere ikinciyi düşünüyoruz deyince ürperdiler :1shok:
eyvaaaah hiç çekilmiyon hamile kalınca didiler:1closedeyes:

X