Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım ağzından bal damlıyo inşaallah kızlar ama ben hangimiz hamile kalırsak kalalım çok seviniyorum sanki ben hamiş olmuş gibi hissediyorum kızlar hayırlısı diyelim herkes için yumyum senin kaçıncı iğnen

Kızlar benim kafam çok karıştı. Sizce ben ne yapayım.
Başka bir doktora gideyim mi? Yoksa bekleyeyim regl olana kadar. Ne dersiniz?

Kızlar benim kafam çok karıştı. Sizce ben ne yapayım.
Başka bir doktora gideyim mi? Yoksa bekleyeyim regl olana kadar. Ne dersiniz?

arkadaşım senin ne sorunun vardı bilmiyorm ama eğer drundan memnun değilsen düzenli edet görüyorsan bekle öyle adetini gör öyle git canım ama düzensizse vakit kaybetme bence çünkü beklemek o kadar zorki

sultancım benim 2. iğnem bu ama 1 ay ara vermek zorunda kaldık biz iznimiz vardı onun çin izne gittik

inan daha karnıma düşmeden ona mektup bile yazdım. eğer olursa 2 tane üst üste getirecem bebek viyaklayıp dursunlar düşünüce bile içim bi hoş oluyo düşünsne sevdiğin adamdan ve senden bi parça geliyo mucize Allahın bize verdiğin en güzel şey...

canım eğer drundan memnunsan hiç dğişme dr değişmek ii değil. çalışmalara ve drun verdiği tarihlerde gitmeye devam et sıkma canını bi sorun yoksa Allah verir.

kızlar rabbim hepimizin gönlünün muradını hayırlısıyla versin ben artık karar aldım kafama takmıcam eşim zaten takmıyor biraz rejim yapayım değişiklik yapayım hayatımda iyice karardım valla bahar geliyor yenilenmek lazım bebeğimi şööööyle güzel dinç bir şekilde karşılayayım dimi ama

Kesinlikle haklısın belenaycım yaz geliyor değişmek yenilenmek lazım. Bu kış tamamen bebeğe konsantre olup kendimi unuttum. Zayıflamam gerekiyo yürüyüşe çıkmam gerekiyo bişey yapmam gerekiyo...

kızlar iyi akşamlar bu ayın 9 unda adet olmam gerekiyodu ama gecikti
az önce adet oldum valla adet olduğuma bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi
çünkü yarın dr a gidiyoruz tedaviye başlıcaz inşallah
sanırım yine klomen verir benim için dua edin yarın herşey yolunda gitsin
ama bu ay öyle kafama çok takmıcam olursa olur olmazsa olmaz napayım...

evet yaparım yaa 55 kilo boy 170 daha ne olsun :)) bu arada belenay ben yeni bir forum açtım bi soru sordum oraya bakasan sevinirim canım ya bi şikayetim var ok

Kesinlikle haklısın belenaycım yaz geliyor değişmek yenilenmek lazım. Bu kış tamamen bebeğe konsantre olup kendimi unuttum. Zayıflamam gerekiyo yürüyüşe çıkmam gerekiyo bişey yapmam gerekiyo...

tabi ya biraz bakım lazım ama çalışmalara devaaaaam

hadi bakalım hayırlısı allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…