Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Hakcacım ben biraz geri kaldım beni günceller misin? Doğal yolla mı hamile kaldın? Ne zaman test yaptın? Sayfada başka hamiş haberi var mı? Tatlı bebek yumurtalık iltihabı regl düzenini aksatıyor.

alincim evet doğal yolla hamile kaldım. biliyorsun geçen ay aşılama yapmıştık sonuç negatif. bu ayda dinlenmedeydik kısmet bu zamanaymış Allahıma şükür. adetimden tahmini 1 gün geçmişti evde test yaptım sonuç pozitif çıktı. ertesi günde kanda pozitif çıktı. darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallah. benim bildiğim sadece okyanus hamile başka bilmiyorum canım. ama umarım en yakın zamanda bol bol hamile haberi alırız.

yok bildiğim kadarıyla . 2 aydır duphaston kullanıyorum doktorum 4 ay kullan demişti.bebek olmazsa 4 ay içinde sonra bakarız dedi niye olmuyor diye

anladığım kadarıyla prolaktin hormonun yüksek böyle durumlarda adet kesintisi olur azalır veyahut hiç olmaz çünkü benimde öyle oldu ayrıca bende pkoda var mirmirmirmir yinede emin olman için test yaptır

ewt cnm uşaktayım şutarafagittiama uşaklı değilim eşimin görevi için burdayız. hemen öztanın karşısında oturuyorum sen nerelerde oturuyosun

ben devlet hastanesine yakın yerde oturuyorum canım sana özel msj göndercektim ama yok msj bölümün kapalımı:uhm:

mustafa öztan dı adı.başka uşakta bildiğin iyi bir kadın doğum uzmanı varsa söyler misin cnm

ben şuan beyhan tevfik,e gidiyorum ve çok memnunum canım sanada tavsiye ederim benim arkadaşımda ona gitti ve tedaviyle hamile kaldı iyi doktor zaten ege üniversitesinden gelmiş bilgili

Hayırlısı olsun canım. İnşaallah çok güzel bir hamilelik geaçirirsin.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım keyifler nasılhihoyyyt
ben yine doping aldım sabah yerimde duramıyorum:dance:
citos napıyon bacım Şeniz

günaydın kızlar nasılsınız bakalım keyifler nasılhihoyyyt
ben yine doping aldım sabah yerimde duramıyorum:dance:
citos napıyon bacım Şeniz

hoşgeldin sabah şekerim benim kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey kız vildoş yadelden haber varmı topiğede gelmemiş merak ettim CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…