Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar bişey sorcaammmm adetimi 2 gün geçe kan testi yaptırdım sonuç 3,27 bugün 12, gün hala olmadım sizce bi daha tekrar yaptırayımmı gebelik testinii??? bide daha önce kan testi yaptıran arkadaşların test sonuçları nee??

2 aydır adet göremiyorum şüphelendim kendim idrar testi yaptım negatif çıktı sonra yakınımdaki bir sağlık ocağına gittim orada yaptılar yine negatifti sonuçtan hala emin değildim. Kesin bir sonuç elde etmek için aynı gün bir sağlık kabinine gidip kan testi yaptırdım bu defa pozitif çıktı ama ben hala emin değilim bir fikri olan varmı?Sizce ne yapmalıyım?

hoşgeldin dilekyıldızcanım
slm seherkan sende hoşgeldin tekrar aramıza canım
citosum yadelden haberim yok msn açmadımı
pancubencim sanada tünaydın nasılsın

sagol canım hoşbulduk,ben buraya alıştım diğer topikte kalamadım fazla a.s.

birkaç gün bekle tekrar kan testi yaptır
yada test sonuçlarını al bi jinekoloğa göster bence

2 aydır adet göremiyorum şüphelendim kendim idrar testi yaptım negatif çıktı sonra yakınımdaki bir sağlık ocağına gittim orada yaptılar yine negatifti sonuçtan hala emin değildim. Kesin bir sonuç elde etmek için aynı gün bir sağlık kabinine gidip kan testi yaptırdım bu defa pozitif çıktı ama ben hala emin değilim bir fikri olan varmı?Sizce ne yapmalıyım?

temkinli ol arkadaşım kanda fozitif çıktıysa hamile olabilirsin.biraz bekle ama kendine dikkat ederek sonra doktora git ultrasyonda keseyi görürler sen de emin olursun böylece...

Sanırım öyle yapıcam ama bu kan testi nekadar güvenilir bilmiyorumki Kimi kesin sonuç diyo kimide değişebilir diyo valla kafam karmakarış oldu.Berbat bi durum

hoşgeldin dilekyıldızcanım
slm seherkan sende hoşgeldin tekrar aramıza canım
citosum yadelden haberim yok msn açmadımı
pancubencim sanada tünaydın nasılsın

İYİYİM ve heyecanlıyım yarın kan tahlili sonucumu alıcan porlaktinim düşmüşmü bielmiyorum.Bu arada sonucu bekliyoruz eşimle beraber ve aynı zamanda yumurtalama dönemimde geldi akıntımda var .temiz çıkarsa inşallah düşünüyoruz.Dün eşim tahlil sonucuna göre hareket edelim dedi.Sana bisey olmasın benim için önemli sensin dedi .Moralini yüksek tut atlatırız bunu da diyince kendimi iyi hissetmeye başladım.Hayırlsı bakalım .Sizler neler yaptınız?

bu arada hakça hamileymiş okuduğum kadaıyla,çook tebrik ediyorum çok sevindim,ne güzel normal yolla olmuş,mevlam kucağına almayı da nasip etsin.ayrıca darısı tüm isteyenlerin başına..

Dikkat ediyorum canım ama böylede bi tuhaf oluyo insan ya jinekologa gittiğimde farklı bir sonuçla karşılaşırsam hemde tam kendimi o moda sokmuşken

X