Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inşallah hayatım.. hayırlısıyla hepimize tek tek sıra gelecek... geçen belenay ile de yazışıyorduk... senin de kulaklarını çınlattık.. o kadar sevindik ki anlatamam... inşallah kalp atışları duyacağın gün de gelecek okula götürdüğün gün de... ayyyy... cümle içinde kurması bile keyif verici a.s.

maatcım çok teşekkür ederim. inşallah canım...inanın bende hamile kalmadan hamile haberlerini duyunca,kendim hamile olmuş kadar seviniyordum. sonunda aynı şeyleri paylaşıyoruz ve birbirimizi çokkkkk iyi anlıyoruz... ben inanıyorum en yakın zamanda burada bütün kızlar bebişlerimizden konuşucaz:1hug:

günaydın arkadaşlar sağlıklı mutlu huzurlu başarılı bol kazançlı bir hafta geçirmemiz dileğiyle herkese günaydın hoşgeldiniz nasılsınız

kızlar hepinize günaydın ve iyi haftalar umarım güzel habelerle dolu bir hafta yaşarız.

alin,tatlibebek,eylull ve diğer kızlarrrrr hepinize günaydın. bol bol hamiş haberi duyacağımız güzel bir hafta olması dileğiyle...

arkadaşlar bi sorum olacak.üstüne görme hakkında bi bilgisi olan yada etrafında böyle üstüne görmüş olanlar var mı acep?? benim son adetim 14 ocakta başladı ve 2 gün sürdü 2. gün kesildi.koyu renkti,tortulu pıhtılı gibi.. üstüne görmüş olabilir miyim acaba?? üstüne görürken başka hamilelik belirtileride oluyo mu ki ??

hayır yapmadım canım geçen pazartesi doktordaydım hamile değildim yumurtalıklarımda iltihap varmış doktor fitil ve antibiyotik verdi reglime 5gün vardı yani cumartesi günü dedim hasta b olim sonra başlarım ilaçları kullanmaya ama hala olmadı hiç günüünü geçmezdi bu saat oldu hala olmadım

günaydın kızlarrrrr nasılsınız varmı bugün hamiş haberleri 2 günde hepinizi çok özledimŞeniz:içelim:

Hakcacım ben biraz geri kaldım beni günceller misin? Doğal yolla mı hamile kaldın? Ne zaman test yaptın? Sayfada başka hamiş haberi var mı? Tatlı bebek yumurtalık iltihabı regl düzenini aksatıyor.

arkadaşlar bi sorum olacak.üstüne görme hakkında bi bilgisi olan yada etrafında böyle üstüne görmüş olanlar var mı acep?? benim son adetim 14 ocakta başladı ve 2 gün sürdü 2. gün kesildi.koyu renkti,tortulu pıhtılı gibi.. üstüne görmüş olabilir miyim acaba?? üstüne görürken başka hamilelik belirtileride oluyo mu ki ??

günaydın kardelen senin rahatsızlığın varmı yani pko gibi?

yok bildiğim kadarıyla . 2 aydır duphaston kullanıyorum doktorum 4 ay kullan demişti.bebek olmazsa 4 ay içinde sonra bakarız dedi niye olmuyor diye

citos uşaktasın galiba bende uşaktayım.öztan hastanesini bilirmisin özel.orada göründüm doktora öyle söyledi.

X