Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benim ilaçlar bitti işte çarşamba günü kontrole gideceğim bakalım kurumuş mu iltihap başka birşey varmı diye baktıracağım

slm ben geldim ama hemen çıkacam
maat hg canım hep gel artık bizi yalnız bırakma
yedel naber kız
firdevs sen nasılsın canım bircan tatlibebek
hepinizi öptüm byy

merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım.ev işinden anca girebildim.benim5.günüm bugün adetim geçeli..............

hayatım 8 aralık ile sanırım 8 ocakı kastetmişsin ... herneyse... yaw acayip acele etmişsin beta-hcg için... bi kere adet gününe daha çok var... doktorun dediği makul bi tarih.. 25inci günü yani... döllenme derken ne kastettiğini tahmin etmeye çalışıyorum naniknanik döllenme dediğin şey bir kerelik olur.. yani yavaş yavaş olmaz... sperm yumurtaya kadar başarıyla ulaşıp yumurtanın içine girmeyi başarabilirse döllenme gerçekleşir.. ondan sonra da yeni canlının gelişimi başlar... yani sen sanırım bu gelişimi kastetmişsin.. ama her halükarda çok acele etmişsin.. doktorun dediği tarihi bekle.. yaw 50 kere kan aldırılır mı .. daha spermler yumurtalıklara o uzun yoldan tıngır mıngır gidecekler de az sayıda hayatta kalanlar yumurtayı didiklicek de ::)) ooooo.... hadi bakalım 22sinden sonra test yaptır.. bizi de haberdar et a.s

üstüne görmüş olabilirsin tabii ki.. idrar testi ya da beta-hcg yaptırabilsin.. gebeliğin 3-4üncü aylarına kadar adet görenler var

slm ben geldim ama hemen çıkacam
maat hg canım hep gel artık bizi yalnız bırakma
yedel naber kız
firdevs sen nasılsın canım bircan tatlibebek
hepinizi öptüm byy

vildancım mrb.. bi kafamı uzatayım dedim.. eşim yarım saat önce işe gitti... sabaha kadar yok.. ben de internete girdim.. laf yetiştiriyorum yine::))

seherkkaaannn.. seni gördüm:)) napıosun?? nerelerdesin??? bi gelişme var mı???

selam hanımlar uzun bir aradan sonra ben geldim özledim hepinizi,eşim varikosel ameliyatı oldu artık bize düşen tek şey beklemek 3aydan 1yıla kadar bekle babam bekle...

selam hanımlar uzun bir aradan sonra ben geldim özledim hepinizi,eşim varikosel ameliyatı oldu artık bize düşen tek şey beklemek 3aydan 1yıla kadar bekle babam bekle...

çok geçmiş olsun kocacına... eh bekliceksiniz artık sabırla.. aman mesele beklemeye kalsın.. çözüm olsun da a.s

çok geçmiş olsun kocacına... eh bekliceksiniz artık sabırla.. aman mesele beklemeye kalsın.. çözüm olsun da a.s

aynen öyle valla..
zaten bu ameliyat eşimden çok bana yaradı sanki,elimizden geleni yaptık artık tek yol beklemek olduğundan mıdır nedir bir rahatlık geldi üstüme ki sorma,yaşama sevincim geri geldi hihoyyyt .adamcağız sırf seni böyle görmek için bile olurdum ameliyatı dedi..

senden bu lafları duymak beni çok sevindirdi... hah şöyle...kocacın da seni ne kadar seviyormuş bak neler söylemiş adamcağız.... maşallah... hep böyle olun inşallah a.s.

aaaa... doğru mu görüyorum.. hakca gelmiş.. yeminle biraz önce aklımdan geçtin.. şu kıza bi özelden mesaj mı atsam diyordum... eee nasıl gidiyor anne adayı :dance:

aaaa... doğru mu görüyorum.. hakca gelmiş.. yeminle biraz önce aklımdan geçtin.. şu kıza bi özelden mesaj mı atsam diyordum... eee nasıl gidiyor anne adayı :dance:

merhaba maatcım nasılsın? ben iyiyim Allaha şükür kısmetse kalp atışarını duysak bebişin dahada rahat edicem. senin ve diğer kızlarında güzel haberlerini bekliyorum:Saruboceq:

merhaba maatcım nasılsın? ben iyiyim Allaha şükür kısmetse kalp atışarını duysak bebişin dahada rahat edicem. senin ve diğer kızlarında güzel haberlerini bekliyorum:Saruboceq:

inşallah hayatım.. hayırlısıyla hepimize tek tek sıra gelecek... geçen belenay ile de yazışıyorduk... senin de kulaklarını çınlattık.. o kadar sevindik ki anlatamam... inşallah kalp atışları duyacağın gün de gelecek okula götürdüğün gün de... ayyyy... cümle içinde kurması bile keyif verici a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…