Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iki sayfada birde olsaa listeyi yenileyelim millett zor bulunuyorr heee bu arada ben manisaya gidiyom 3 gün yokum gelene kadar hepinizi hamiş görmek istiyom haa heberiniz olaaa
kız naptın üç günde nasıl hamiş kalalım kafamçokkarıştıvalla benden bu haber çıkmaz üç günde eh diğer kızları bilemem tabi sen manisada değilmisin zaten üç gün he hamiş henaniknanik seni seviyooooom şirineeeee

beloşummmm günaydınnn hiç seni yalnız bırakırmıyım bende varım kız tatil nerde biz sengözlerimebaksanabtatlicadiarzunerde

canım başlıcam bende o duayıda yazarsan sevinirim anladım ben hergün sonunda okurum. inşallah olur ya aslında ben bunun için tefriciye çekmeyi düşünüyorum onada başlıcam. çünkü çok etkili ben daha önce başka bişi için yapmıştım ve bi mucize olmuştu. sende yap istersen bitince. sana da dua edicem inşallah ismin ne?

ah canım teşekkür ederim Allah dualarını kabul eder inşallah.okuman gereken dua şu:
"fe heblî min ledünke veliyyâ. yerisünî ve yerisü min âli Yakûb. yuhricüküm tıflen sümme li tebluğû eşüddeküm"

yine başka bir dua daha var onuda ara ara okursan iyi olur.dua şu:
" Allahümme âmin min külli şey'in haifun minke , ve havvif külle şey 'in minke aminnî mimma ehâfü ve ahzerü ,inneke alâ külli şey'in kadirün.
Ya Settârü usturnî, yâ Settârü usturnî, ya Settârü usturnî bi setrikellezi seterte bihi alâ zatike , felâ aynun terâke ,velâ yedun tasilü ileyke ve sallallahu alâ seyyidina Muhammedin ve âlihi ve sahbihi ve sellim, bi rahmetike ya Erhamerrâhimin."

bu arad ismim aysun canım..Allah kabul etsin inşallah..

z@z@ cım canım benim inşallah hayırlısı olsun bi tanem senin için dua edicem sonucu merakla bekliyorum bizi habersiz bırakma rabbim z@z@cığıma yaptıracağı transferi hakkında hayırlara vesile kıl inşallah hamile kalmasını ve hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlatları olmasını nasip et AMİİİİİN kız belki ikiz olur rabbim yüzünü güldürsün inşallah

insallah belenayim tam 14 tane bebem beni bekliyor :asigim:allahin izniyle sali günü iki tanesini alip gelicem ama bir yandanda grip olmusum öyle böyle degil cok korkuyorum ya etkisi olursa

zaza'cim iyi sanslar canim. insallah hayirli olur ve guzel haberler alirsin. transeferden kac gun sonra sonuc belli olabiliyor?

kizlar sali günü transferim var bana dua edin a.s. a.s. a.s. a.s.
şimdiden hayırlı olsun canım.rabbim emeklerini boşa çıkarmasın.
inşallah bebişlerin sana sıkıca tutunurlar.herşey gönlünce olsun.
allahım yardımcın olsun.a.s.

ooo ne guzel cok cabukmus. kan testi sart mi yoksa idrarda da cikiyormu? peki sence neden transferde daha erken belli oluyor? sorularima bak :roflol:

idrarda transferin yapildigi ilk günden itibaren cikar cünkü kullanilan ilaclar hamilelik hormonu salgiliyor ama kesin olarak 10 günden sonra idrar testine güvenilir transferde cok cabik belli ediyor cünkü disarda dölleniyor bebek zaten direk yumurtanin icine transfer edilincede hemen kana ve idrara karisiyor

idrarda transferin yapildigi ilk günden itibaren cikar cünkü kullanilan ilaclar hamilelik hormonu salgiliyor ama kesin olarak 10 günden sonra idrar testine güvenilir transferde cok cabik belli ediyor cünkü disarda dölleniyor bebek zaten direk yumurtanin icine transfer edilincede hemen kana ve idrara karisiyor

anladim canim sagol aciklamalarin icin. burda herseyi ogreniyoruz iste. tekrar iyi sanslar a.s

kızlar dün benim adet günümdü ama çok az açık pembe bir iki damla kanamam geldi bugün ise bişey yok acaba üstüne görme olayınımı yasıyorum dün çok agladım çok üzüldüm adet oldum sandım bugünde böyle olunca biraz umutlandım böyle bişey yasayan varmı yoksa hamilemiyim.

canım fazla ümitlenme bence zamana bırak..sitres yaptığın için adetini etkilemiş olabilirsin...allahım inşallah hayırlı bebişler verir hepimize

canım ama benim adetim hiç şaşmazki aynı günde oldum ama akıntı sayılır sadece rengi toz pembeydi yarın test yapmayı düsünüyorum zaten bu ay yumurtlama gününde ilişkiye girdik umutluyum biraz.

canım ama benim adetim hiç şaşmazki aynı günde oldum ama akıntı sayılır sadece rengi toz pembeydi yarın test yapmayı düsünüyorum zaten bu ay yumurtlama gününde ilişkiye girdik umutluyum biraz.
rabbim gönlüne göre versin canım inşallah hamişsindir buna inan bizde çok sevineceğiz ama yinede fazla umutlanma stesten kaynaklanabilir rabbim mekselina86 arkadaşıma inşallah hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bebişler nasip et amiiiiin hadi bakam şu listeyi şenlendir cicim:hooray:

kızzz z@z@cım benim 14 dene he maşşallah maşşalah ikiz olcek he hadi bakem allah utandırmasın güzel yüreğinin hatrına evlatların sıkı sıkı tutunur sana inşallah z@z@cım diğerlerini dondurdunuzmu anlat biraz bakalım valla bende heyecanlandım şimdi

yok belenayim sali günü belli olacak persembe günü yumurtalarim toplandi dün labaratuari aradim 16 yumurtanin 14 tanesi döllenmis dedi sali günü transfer yapilacakmis ama yumurtalarin kalitesi incelenecekmis yani eger kaliteli embrijolarin iki tanesi sali günü transfer edilecek kalanlarin icinden iyileri varsa dondurulacak belli degil henüz

X