Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kizlar selam pek yazamiyorum bu ara ama takip ediyorum yazilari. Doga'cim inallah gzel haberler alirsin doktordan canim. Belenaycim sende canin nasil istiyorsa oyle yp sekerim. ben kimseyi dinlemiyorum artik.

alincim bende gecen ay basinda tasindim canim. cok kotu ve yorucu oluyor. insallaz onumuzdeki ay biseyler olur canim.

Hayret yani Belenay eşinle bir orta yol bulamadınız, neyse bence sen onu da kırma içinden geleni de yap hem aşılamada işi akışına bırakırsan bu senin yararına olur, yani ben de bildiğimden değil de okuduklarımdan anlatıyorum:) Boşver biraz da o stres olsun olmuyor diye sen de Alin in dediği gibi baharın tadını çıkar...

kizlar selam pek yazamiyorum bu ara ama takip ediyorum yazilari. Doga'cim inallah gzel haberler alirsin doktordan canim. Belenaycim sende canin nasil istiyorsa oyle yp sekerim. ben kimseyi dinlemiyorum artik.

alincim bende gecen ay basinda tasindim canim. cok kotu ve yorucu oluyor. insallaz onumuzdeki ay biseyler olur canim.

Rockwellcim ben taşınma sırasında çok sıkıldım ve yoruldum. Ama herşey toplanıp düzeldikten sonra iyi ki taşınmışım dedim. Hem evimi çok seviyorum. Hem de bu uğraşılar sırasında bebek fikrinden uzaklaştım. Ve anladım ki sürekli bebeği düşünerek kendime yazık ediyormuşum. Şimdi bebek fikrinden uzaklaştım. Ve baharın tadını çıkarıyorum. İç huzurumu buldum. Ama tabi ki bebek istemekten vazgeçmedim. Kendimi bebeğe hazırlamak için çalışıyorum. Umarım bizlerde yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruz.
Bu arada kızlar gece rüyamda doğum yaparken gördüm kendimi. Bebeğin hareketlerini bile hissediyordum. Bugüne kadar hiç hamile olduğumu ya da doğum yaptığımı görmemiştim rüyamda. Sizce bu rüyanın yorumu nedir?

canım duydum ve hamile kalanlarıda biliyorum canım bu arada benim adet tarihim 5 nisan diye değiştirin yada ben yaparım

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)

Canlarim Hepinize Teşekkür Ederim Artik Sonumuzu Rabbime Biraktim Bakalim Gün Doğmadan Neler Doğar Dimi Ya Kizlar Ben Eşime Dedimki Ben Aşilama Yaptircam Yazin Ama Sende O Zamana Kadar Keçi Boynuzu Içeceksin Oda şantajmi Bu Dedi Eeveeeeeeeeet Dedim:roflol: Hadi Bakalim öyleyse Böyle HEP BENMİ TAVİZ VERCEM ODA KABUL ETTİ AY BENİM ADAMA Bİ HALLER OLDU KIZLAR:nazar:AMAN NAZAR DEĞMESİN YAŞLANIYPR GALİBA:roflol::dance:SİZLERİDE FAZLA SIKTIM HEPİNİZ İYİSİNİZ DEMİ İYİSİNİZ İYİSİNİZ YAZILARINIZDAN BELLİŞeniza.s.

ooo maşallah hamişlerimizin sayısı gıderek artıyor nazar degmesin :nazar:
bende haftaya aşılamaya başlıycam inşallah bu sefer sonuc alırım ben pkos hastasıyım ve sanırım tüp bebekten öncede sonuc alamıycam bazen iyice karamsarlıga düşüyorum bazende hamiş haberlerini duyunca bana cok moral oluyor Allahım inşallah en kısa zamanda bizlerede nasip eder

KASIK cekmesi ne demek kizlar ya? kasik agrisindan farkli biseymi? merak ettim simdi.

Alincim guzel dileklerin tesekkurler canim.ruyanda dogum yaptigini gormek iyi bir haber alacagina isaret olabilir.

DOĞUM
Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.

bunu buldum canimcim.

Kızlar ya yarın adet günüm ama cumartesi de olabilirim yumutlama takibi yaptırdım o yüzden biraz umutluyum İNSAALLAH hamileyimdir kızlar dua edin lütfen bakalım ne olacak.

Amin Canim Sabirsizlikla Bekliyorum Meraktan çatliyacam Ama Bakalim Insaallah Hamileyimdir

ya biz ne zaman gececez hamileler listesine.

ben gecen ay fostimon kullandim ymurtam gelismisti ama olmadi. benim esimde de sperm azligi var.

Allahim ne olur bizede hayirlisiyla anne olmayi nasip et.

ya biz ne zaman gececez hamileler listesine.

ben gecen ay fostimon kullandim ymurtam gelismisti ama olmadi. benim esimde de sperm azligi var.

Allahim ne olur bizede hayirlisiyla anne olmayi nasip et.

Amin canım. İnşallah Allah muradınızı verir

mekselina86 insallah hamilesindir canim

kizlar birer birer listeden cikmamiz lazim yaa. zamani geldi artik. allah bilir yine de insallah cabucak olur

kızlar bende adetten sonra şu kasık çekme işini yaptıracam çünkü çevremde bi kaç kişi var hemen hamile kalan bende yaptıracam bide böyle deniyelim ama hayırlısı Allahtann... benimde yarın adet günüm kızlar ama sancı şimdiden ben geliyorum diyor...:)))

ya eski bu işi bilen kadınlar var elini kasıklarına koyuyo elleriyle ovuyo bi iki kere yukarı doğru çekiyo o zaman öyle oluyo işte bi debenim tanıdığım birine otlardan fitil yapmıştı oda kullandı kullandığı ay hamileydi şim 2.5 aylık hamile yalnız oda benim ablamda ilk önce Allahın izniyle sonra o yaşlı kadının sayesinde 2. bebeğine hamile kaldı yani oluyo böyle şeyler bende adet oldummu gidecem

Hiç bilmiyordum böyle şeyleri ama bir zararı olmaz mı ki? Özellikle otlarla yapılan fitil ne bileyim bana biraz korkutucu geldi.

X