Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

neler var neler ya, okudukça şaşırıyorum ama ben pek inanırım böyle şeylere eminim benim çevremde de böyle işler yapan birileri olsa giderim bende, umut işte herşeyi deniyoruz ne duyarsak... Lİste kaldı 12 de valla, bi haber bi umut lazım hepimize...

alincim otlar bilin dik otlar yani sana neler olduğunu söylüyo ama hemen ertesi ay hamile kalanlkar var ya ... bi kadının 7 yıldır çocuğu olmuşyomuş onun üzerine hamile yaklmış ben duyunca şok oldum ...ama belki o kadının eli şifalıdır eskiden drmu vardı... ama tabi herkese inanmamak lazım dimi ya güvenilir olanlara ben bizim tanıdığa şahit olduğum için gitmek istiyorum

Hımm anladım canım. Güvenilir insanlar tarafından yapılırsa olabilir tabi ama o kadar çok umut taciri var ki kimin iyi kimin kötü olduğunu ayırt etmek çok zor. Sen dene bakalım işe yarayacak mı?

günaydın arkadaşlar önce herkesin cuması hayırlı olsun umarım hepiniz iyisinizdir gerçi ben biara bunalıma bağlamıştım kendimi ama bıgün birazdaha iyim, bazen umutsuzluğa kapılıyo insan dipsiz kuyudaymış gibi yanlız başına... ama bazen bi sabah içinde küçük bi umutla güne uyanıyorsun buda öyle bi gün işte belki cuma diyedir çünkü bugün edilen dualar kabul olr o yüzden size bikaç önerim var.Cuma günü öğle ezanı ile sela arası edilen dua muhakak kabul olr duaya öcnce istğfar ederek başlamalı sonra salatı selam getitmeli kıble karşı dönük olmalı dua edrken abdestli olmakta önemlidir kendimiz için istediğimiz şeyleri başkaları içinde istersek dualarımız ALLAHın izniyle İNŞALLAH KABUL OLUR ayrıca :dua edildikten sonra hiç konuşmadanYA SEMİU CC ismi şerifini 100 kere okumalı.birde muradın olması için hergün okunan işmi şerfler var:114 kre YA KAVİYYÜ CELLE CELALÜH bu isim yorgunluun atılmaası içinde okunur. hergün 1000 kere YA VAHİDÜ CC. 1000herg. YA EVVELÜ CC ismini ouyarak dua edilmeli. hergün 100 kreYA MALİKEL MÜLKİ, YA ZEL CELALİ VEL İKRAM ismi şerifiyle okumalı.hergn 100 kre YA KADİRU CC. birde eşler arsındaki arasındaki sevgi ve muhabbeti arttırmak için yatığı vakit kendisi duyacak kadr 100 kr YA MANİÜ CC ismini okumalı. bu ismi şerifleri hergün adedince okumayı kandisine adet edinen kimsenin İNŞALLAH muradları kabul olur. MEVLAM bu mübarak cuma günü teeeeeeeeeezzzzzzzzz zamanda heeeeeeeeeeeeeeepimizin dualaarını kabul etsin birbirimiz için dua etmeyi sakın unutmayalım arkadaşlar a.s.a.s.a.s.

hepinize hayırlı cumalar kızlar bol bol dua edelim rabbim hepimize hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar versin ve bu evlatları yetiştirmek için bizlerde sağlık hayırlı uzun ömür versin evlatlarımızı rabbine layık kul rasüle layık ümmmet vatanına ve milletine sadık ailesine layık evlat olmalarını nasip etsin amiiiiiin

hepinize hayırlı cumalar kızlar bol bol dua edelim rabbim hepimize hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar versin ve bu evlatları yetiştirmek için bizlerde sağlık hayırlı uzun ömür versin evlatlarımızı rabbine layık kul rasüle layık ümmmet vatanına ve milletine sadık ailesine layık evlat olmalarını nasip etsin amiiiiiin

sanada hayırlı cumalar belenay dualarınada amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum allah herkesin gönlündekini versin canım..........

aminnnnnnnn belanaycım allah dualarını ve dualarımızı kabul etsin inşallhhhh
hayırlı cumalar herkeze a.s.

herkese hayırlı cumalarr kızlarr bu ay yoğun geçecek bana
1.kasık çekilecek
2.maydanoz ve süt buharı yapılacak3.ilaçlar içilecek
4.veeeee en önemlisi bu ilişkiye girilecek muhahahahhahaha
ooooooo şirinecim bakıyorum plan yapılmış program yoğun anlaşılan allah belinize kuvvet versin:roflol:hade bakem kolay gelsinjeyyar

kasık çektircen haa iyi iyi benim kasık hep çekiyor ağrıdan zavallı kasığım çok çekiyor çoooook :roflol::roflol:

kızlar hayırlı cumalar diliyorum hepinize... belenay Allah bebişnin versin kız gülgül öldüm burda:roflol::dance:gözek çim sanada çalışma hayatında başarılar:roflol::roflol: Allah'ım bu cuma gününde şu günahkar kullarını af et ve dualarını kabul eyle ... AMİN...

hayırlı cumalar kader arkadaşlarım şimdi hepimiz için dua ettim mevlam bukadar duaya cevap verecektir inanıyorum neşeli olmaya devam kızlar .asık suratlara son hadi göriym hepinizi..şu listedeki 12 sayısıda çakıldı sanki oraya..yoksa aramızda hamile olanlar varda nazar değer diyemi söylemiyo hııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmm.

Sultancım yine formundasın ne tatlı kızsın sen ya.Şeniz
Rabbim bu mübarek günün hürmetine hepimize ve tüm isteyenlere boy boy bebişler versin inşallah. Dua edelim kızlar çooook çooooook dua edelim.

canımcım o senin kendi için bütün dualarınıza aminnn...claire hastalanmadınmı? dr gitmedinmi?kafamçokkarıştı ne oldu yani çokmu oldum tatlicadiarzu

aaaaaaaa firuzem ayıp ettin haaajeyyar kız hamile olcaz söylemiyecez heee sırnaşık şey kız değil söylememek bütün dünayı ayağıya kaldırırım ben yahulaelaelaelaelae

selam kızlar hepinizin dualarına yürekten AMİN diyorum.
bir arkadaşım da bana hamile kalmak için bi tesbih söylemişti. ister inanın ister inanmayın bu tesbihten sonra hamile kalan 6 kişi var dedi veeeee o arkadaşımda tedavilerden sonra bu tesbih ile şuanda 5 aylık hamile ..duaya gelince 70 bin tane "lem yelid" çekiyorsunuz. ben başladım şuan 30 bine yaklaştım bakalım hayırlısı olsun ..
ama bu tesbihi karı-kocanın çekmesi daha iyiymiş. hani sayı biraz fazla olunca etraftan yardım istenir ya o yooooook. bu arada bi dipnot "lem yelid" "doğurmamış" anlamına geliyor.inşallah şifa olur. a.s.

tesbih'i bende duymustum. yapmakta fayda var. hem allah adina yapilan seyden zarar gelmek arkadaslar. elimizden geldigince gorevlerimizi yerine getirmeye calisalim. isimiz gucumuz rast gitsin. opuyorum hepinizi.

kızlar bende selatu tefriciye okudum mevlam kabul eder inşallah sizde deneyin yürekten yapılan dualar kabul olur .sultancım bende hamile olsam hemen yazarım ayol dayanamamki kııızzz...dedim bakiim gizleyen mizleyen varmı

canımcım o senin kendi için bütün dualarınıza aminnn...claire hastalanmadınmı? dr gitmedinmi?kafamçokkarıştı ne oldu yani çokmu oldum tatlicadiarzu

Sultancım bugün hastalandım canım. Az öncede dr.dan geldim. Menogon iğne verdi yumurtaları uyaracakmış. Ama bulması çok zor. Pazar günü başlıycam iğnelerime beş gün kullanıp yine dr.a gidicem. Yine yumurta takibi falan çok dinlenmiştim ya yine başlıyoruz maratona. İnşallah bu ay olur.

teşekkürler moon sunn bu tesbihe hemen bende başlıyorum

inşallah hayırlısı olur senin için de yalnız ben her tespihten sonra da bir dua okuyorum. hayırlı evlat isteme duası. yani o gün 2000 tane çektiysem bitirince ya da 500 tane ...ne kadar okuduysam bitirince hep o duayı okuyorum. anlatabildim mi bilmiyorum ama eğer başlayacaksan sana da yazabilirim. görüşmek üzereee

kızlar dra gittim kistim duruyo ama kistin olduğu yumurtalikta bide yumurta olusmus kendiliğinden ilaçsız hemde hadi bakalım son hız devam

kızlar dra gittim kistim duruyo ama kistin olduğu yumurtalikta bide yumurta olusmus kendiliğinden ilaçsız hemde hadi bakalım son hız devam

Hadi bakalım doğacım hayırlısı olsun. En yakın zamanda hamiş haberini alırız inşallah.

X