Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ecetuancım canım çoook sevindim....:teytey::teytey: allah tamamına erdirsin:dance::dance:

arkadaşlar herkese günaydın. haftanın ilk iyi haberi benden. HAMİLEYİİİİİMMMMM. 2. aşılamam tuttu ve nihayet hamişim. rabbim dileyen herkese versin.

ECETUNA tebrik ederim canım. Allah sağlıklı bir hamişlik geçirmeni nasip etsin. Canım cumartesi bende doktora gittim ve bana aşılama yapmalıyız artık dedi. Aşılama toplamda ne kadara mal oluyor ve tedavi süresi ne kadar? Biraz tecrübelerini anlatır mısın?

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................................................................HAMİLE(13)
hayırlı uğurlu olsun bi tanem

ECETUNA tebrik ederim canım. Allah sağlıklı bir hamişlik geçirmeni nasip etsin. Canım cumartesi bende doktora gittim ve bana aşılama yapmalıyız artık dedi. Aşılama toplamda ne kadara mal oluyor ve tedavi süresi ne kadar? Biraz tecrübelerini anlatır mısın?

alincim canım aşılamam çok maliyetli olmadı. çok tecrübeli bir doktorum vardı. 150 ytl doktora verdim. 100 ytl sperm yıkamaya gitti. hepsi bu kadar.
ama çok yorucu bir süreç psikolojik olarak elbette. benim aksilikler hep üst üste geldi. çatlatma iğnesinin olacağı gün piyasada iğne bulunamadı ve 10000 lik pregnyl yerine 3 tane 1500 lük pregnyl yapıldı . düşün yani normal dozun yarısı bile değil. ve aşılamadan 1 gün önce eşimin annanesi vefat etti. aşılama sonrası işten izin alamadım ve hiç dinlenemedim. bütün bunlara rağmen rabbim diledi. aslında benim de hiç umudum kalmamıştı. dualarım artık sizinle. inşallah en kısa zamanda yaşarsınız bu güzel duyguyu.a.s.

kızlar ben adaçayının methini çok duydum adet olursam başlıyacam Allahın izniyle en azından adetim düzene bile girse yeter bana... adaçayı içip hamile kalanlar bile çokmuş... rabbim dileyince varya herşey şifa gelir insana kızlar bu ay bu listeden en az 20 kişi çıkmalı hatta daha fazla hadi kızlar bellerinize kuvvet:dance::roflol::içelim: :sm_cool:

arkadaşlar herkese günaydın. haftanın ilk iyi haberi benden. HAMİLEYİİİİİMMMMM. 2. aşılamam tuttu ve nihayet hamişim. rabbim dileyen herkese versin.

ecetuna tebrik ederim canım allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip eder inşallahhhhhha.s.

alincim günaydın canım cumartesi pazar yoktum seni merak etmiştim bende allahım hakkınızda hayırlısı nı nasip etsin inşallah herşey gönlüne göre olur a.s.

alincim canım aşılamam çok maliyetli olmadı. çok tecrübeli bir doktorum vardı. 150 ytl doktora verdim. 100 ytl sperm yıkamaya gitti. hepsi bu kadar.
ama çok yorucu bir süreç psikolojik olarak elbette. benim aksilikler hep üst üste geldi. çatlatma iğnesinin olacağı gün piyasada iğne bulunamadı ve 10000 lik pregnyl yerine 3 tane 1500 lük pregnyl yapıldı . düşün yani normal dozun yarısı bile değil. ve aşılamadan 1 gün önce eşimin annanesi vefat etti. aşılama sonrası işten izin alamadım ve hiç dinlenemedim. bütün bunlara rağmen rabbim diledi. aslında benim de hiç umudum kalmamıştı. dualarım artık sizinle. inşallah en kısa zamanda yaşarsınız bu güzel duyguyu.a.s.

O kadar olumsuzluğa rağmen Allah ol deyince herşey oluyor. Seninki bayağı uygun fiyat olmuş.Bana 1.500.-YTL'ye mal olur dediler. Ben Eylül gibi falan aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Allah isteyen herkese bebek sevincini tattırsın...

O kadar olumsuzluğa rağmen Allah ol deyince herşey oluyor. Seninki bayağı uygun fiyat olmuş.Bana 1.500.-YTL'ye mal olur dediler. Ben Eylül gibi falan aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Allah isteyen herkese bebek sevincini tattırsın...

inşallah o zamana kadar kendiliğinden hamiş olursun canım. aşılama parasına da bebişe bişeyler alırsın.

alincim günaydın canım cumartesi pazar yoktum seni merak etmiştim bende allahım hakkınızda hayırlısı nı nasip etsin inşallah herşey gönlüne göre olur a.s.

Canımcım hafta sonu internete pek giremiyorum.Cumartesi doktora gittim. Sağ yumurtalığımda 1,5 cm çapında bir kist olduğunu söyledi. Ama bebeğe engel değil dedi.
Hormon testlerimi yeniden yaptırdı. Bu ay yumurtlama takibi yapacak ama ilaçsız. Kendi halinde yumurtaların gelişip gelişmediğini takip edecek. Ondan sonra da aşılama yaparız dedi. Ama ben yazı geçirdikten sonra aşılama düşünüyorum. Sen nasılsın canım? Güzel yeğenim nasıl?

inşallah o zamana kadar kendiliğinden hamiş olursun canım. aşılama parasına da bebişe bişeyler alırsın.

Amin canım inşaallah kendiliğinden hamile kalabilirim. Parasından ziyade o süreç beni çok
korkutuyor. Sanki kaldıramayacakmışım gibi geliyor.

kızlar umarım bu ay çok hamiş haberi alırız başta belenay ve alinin haberlerini almayı çok istiyorum umarım bu ayki hamişler listesine onlarıda görürüz eminim görücez kızlar bu ay topluca hamile kalalım yoplucada doğuma gideri ohhhhh ne güzel:sm_cool::içelim:

Amin canım inşaallah kendiliğinden hamile kalabilirim. Parasından ziyade o süreç beni çok
korkutuyor. Sanki kaldıramayacakmışım gibi geliyor.

gerçekten yorucu ama sonuca değer. mümkün olduğu kadar az stres olmalıyız. ben iki aşılamayı arka arkaya yaptırdım sinirlerim bozulmak üzereydi. tutmasa yaz sonuna kadar tedaviyi bırakacaktım. ama kısmet oldu. kendini en az sıkıntıya sokacak kadar plan yapmalısın bence. inşallah herşey yolunda gider.

Canımcım hafta sonu internete pek giremiyorum.Cumartesi doktora gittim. Sağ yumurtalığımda 1,5 cm çapında bir kist olduğunu söyledi. Ama bebeğe engel değil dedi.
Hormon testlerimi yeniden yaptırdı. Bu ay yumurtlama takibi yapacak ama ilaçsız. Kendi halinde yumurtaların gelişip gelişmediğini takip edecek. Ondan sonra da aşılama yaparız dedi. Ama ben yazı geçirdikten sonra aşılama düşünüyorum. Sen nasılsın canım? Güzel yeğenim nasıl?

canım benim hayırlısı olur inşallah senin ve eşin için
bebeğim:emir_bebek: iyi çok şükür teyzesi bir problem yok ama hala miğde bulantılarına devam bakalım ne zaman geçecek

gerçekten yorucu ama sonuca değer. mümkün olduğu kadar az stres olmalıyız. ben iki aşılamayı arka arkaya yaptırdım sinirlerim bozulmak üzereydi. tutmasa yaz sonuna kadar tedaviyi bırakacaktım. ama kısmet oldu. kendini en az sıkıntıya sokacak kadar plan yapmalısın bence. inşallah herşey yolunda gider.

Tabi sonuç pozitif olunca değer. Ama aşılamanın tutmama oranı tutmasından daha yüksek. Ben bu stresi yaşayacak kadar kendimi güçlü bulmuyorum canım ya... Allah hakkımızda hayırlısını versin. Kendimi hazır hissedene kadar aşılama yaptırmamaya kararlıyım.

canım benim hayırlısı olur inşallah senin ve eşin için
bebeğim:emir_bebek: iyi çok şükür teyzesi bir problem yok ama hala miğde bulantılarına devam bakalım ne zaman geçecek

Bebişinin sağlıklı olması nedeniyle midenin bulandığını düşün. İnsanı psikolojik olarak rahatlatıyor. Benim arkadaşım bu şekilde katlanmıştı mide bulantılarına.

Bebişinin sağlıklı olması nedeniyle midenin bulandığını düşün. İnsanı psikolojik olarak rahatlatıyor. Benim arkadaşım bu şekilde katlanmıştı mide bulantılarına.

canım miğde bulantısına alıştım bulandığı zaman bazen mutlu bile oluyorum bebeğim sağlıklı diye ama beni üzen hiç bişe yiyememek onun içinde vicdan azabı çekiyorum yemediğim zamanlarda.

alincim dr la konuştum canım ama bana sürekli birşeyler atıştırmamı söyledi ama malesef ben kraker yemekten hazır şeyler yemekten usandım evde olsam daha rahat canımın istediğni yapar yerim ama iş yerinde olmuyor

zeynocum teşekkür ederim canım allahım sizlere de nasip eder inşallah bu listeden en kısa zamanda hamiş çıkmanızı

ne güzel bi hamişimiz daha oldu.hayırlı olsun canım.allahım sağlıkla kuacğına almayı nasip etsin.
ayağınızı iyice sürüyün hamişler.
hadi bakalım sıradaki kim?bizlere güzel haberi verecek

X