Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Baharcım günün geçmeden yaptırma derim ben testi. Çünkü bazen hissetmeden bebek düşebiliyormuş. Nedeni ise bozuk kromozomlu bebeği vucudun kabul etmemesiymiş. Tam olarak ifade edememiş olabilirim ama sen yinede günün geçmesini bekle bence.

Amin süarcım. Ben cumartesi günü doktora gideceğim. Hem genel bir kontrol hem de hsg ve hormon testlerini göstermek için yeni bir doktora gidiyorum. Bakalım neler diyecek.

inşallah hayırlı haberler verir canım her yenilikte bir hayır vardır belki doktor değişikliğinden sonra sende bize bebiş haberi verirsin inşallahh
senden de güzel haberi almak için inan hergün dualar ediyorumma.s.

dimi ya günümün geçmesini bekliyim.teşekkür ederim canım:))))

kızlar mehaba.nasılsınız???????bana bir fikir verin kızlar yaa..adet günüm 10 nisan ama 2 haftadır acayip kasık ağrıları ve karın ağrısı yaşıyorum.göğüslerimde patlıcak gibi hem ağrıyor hemde şişti.bide çok sık idrara çıkıyorum 2 gündür 1 saatte bire düştü....eczaneden gebelik testi aldım ama negatif çıktı tabiki...şimdi bekliyorum adet günüm geçsinde kan tahlili yaptırıcam.çokda ümitlenmek istemiyorum aslında....şimdi yaptırmış olsaydım kanda çıkarmıydı acaba bilen varmı...????????

canım kan testi için biraz daha bekle çünkü daha on gün var ama bu sancılar belki bebişin yerleşme sancıları olabilir benim bebişin rahim içine ekilme günü çok fazla adet sancısı gibi sancılarım olmuştu ve bacaklarımı hissetmeyecek kadardı sancılarım hatta erken adet olacağımı bile düşünmüştüm göğüslerimde bir değişiklik olmamıştı yeni yeni olmaya başladı biliyorsun her insanın kendine has yapısı vardır ve değişiklik göstere bilir inşallahhh hamilesindir canım allahım gönlüne göre versin a.s.

:eek:klava:claire hanım ordaysan bi cevap ver tatlicadiarzu kız neyağtın hastalandınmı ne oldu anlat bakalım içindekileri ne yaşıyosun..benim içimdednde senin hamiş olduğun geçiyor nedense

canım kan testi için biraz daha bekle çünkü daha on gün var ama bu sancılar belki bebişin yerleşme sancıları olabilir benim bebişin rahim içine ekilme günü çok fazla adet sancısı gibi sancılarım olmuştu ve bacaklarımı hissetmeyecek kadardı sancılarım hatta erken adet olacağımı bile düşünmüştüm göğüslerimde bir değişiklik olmamıştı yeni yeni olmaya başladı biliyorsun her insanın kendine has yapısı vardır ve değişiklik göstere bilir inşallahhh hamilesindir canım allahım gönlüne göre versin a.s.

sağol canım benima.s. inşallah hayırlısı bakalım biraz daha beklicem ama çok zor beklemek...bacak ve bel ağrılarımdan hiç bahsetmedim bile 2 gün acayip ağırdı kopuyor gibi.ama geçti.dediğin gibi her insanın yapısı farklı.ya açıkçası ben adet görmeyi bekliyorum kistlerim var ve normaldede ilaçla adet görüyorum ilaç bittikten sonra adet sancılarım başlardı .doğum kontrol hapı kullandım belki kistleri eritmiştir diye düşündüm doktorada gitmedim.ayın 10 u geçsinde ilk iş doktora gidicem

inşallah hayırlı haberler verir canım her yenilikte bir hayır vardır belki doktor değişikliğinden sonra sende bize bebiş haberi verirsin inşallahh
senden de güzel haberi almak için inan hergün dualar ediyorumma.s.

Canımcım çok teşekkür ederim.İnşaallah en kısa zamanda kavuşurum bebişime. Ama dediğim gibi artık kendimi kasmayacağım. Ne zaman gelmek isterse o zaman gelsin. Ben hayatıma keyif aldığım şekilde devam edeceğim.

Valla haklısın Alin ne zamn gelmek isterse o zaman gelsin pek nazlı olucak bizim bebişler belli ki... Hayırlısı olsun herkes için, süar ne güzel bişey olmalı kalp atışlarını duymak, Allah nazarlardan korusun inşallah sağlıklı birşekilde doğum yapar ve kucağına da alırsın... Biz de yaşarız inşallah bu duyguları...

allah razı olsun canım inşallahh sizlerde bebişlerinize kavuşacaksınız bu mutluluğu sizlerde yaşayacaksınız ve ben hergün bunun olması için dualar edeceğim
alinin yaptığı gibi yapın valla bu günlerin tadını çıkarın sonra miğde bulantılarından sizde benim gibi şikayetci olacaksınız

ya kızlar adetimin 8.günü sağ kasığım dünden beri cok agrıyor solda kist var ama sağ taraf niye ağrıyo olabilir bu ay klomen kullanmıyorum acaba kendiliğinden yumurta oluşuyor olabilirmi

Kızlar ben hala regl olmadım. Hala sancım çok ve midem bulanıyor. Bu ne böyle şimdi. Ben daha önce hiç böyle olmamıştım. Gözekçim peki neden bebişlerini kaybediyormuşsun? Doktor bu konuda ne söyledi?

Kızlar ben hala regl olmadım. Hala sancım çok ve midem bulanıyor. Bu ne böyle şimdi. Ben daha önce hiç böyle olmamıştım. Gözekçim peki neden bebişlerini kaybediyormuşsun? Doktor bu konuda ne söyledi?

alincim kac gundur adet olmadım?benımde9 gundur gelmıyor ve 3 gundur de kahverengı akıntı seklınde hafıf pembesı lekelerım var adet olmadım goguslerım sıs sızlıyor adet sancım yok bugun ıdrar tesı yaptırdım sonuc beklıyorum umarım senın ıcınde ıı gelısmeler olur canım...

alincim daha önce böyle olmamıştı diyorsun peki günün geçiyomuydu

Yok sultancım benimki saat gibidir. Her zaman gününde gelir. İlk defa geçen ay 2 gün gecikmişti. Klomene bağlı bir gecikme olduğunu söylemişti doktorum. Ama bu ay klomen kullanmadım. Aslında daha gecikmiş sayılmaz bugün günüm. Fakat sancım çok olunca kafama takmaya başladım. Yoksa bebek diye düşündüğümden değil.

alincim kac gundur adet olmadım?benımde9 gundur gelmıyor ve 3 gundur de kahverengı akıntı seklınde hafıf pembesı lekelerım var adet olmadım goguslerım sıs sızlıyor adet sancım yok bugun ıdrar tesı yaptırdım sonuc beklıyorum umarım senın ıcınde ıı gelısmeler olur canım...

Canım benim regl günüm aslında bugün. Yani gecikmiş sayılmaz fakat dünden beri çok belim ve karnım ağırdığı için bir an önce olmak istiyorum. Bence sen bir an önce doktora git. Çünkü sende kist ile ilgili bir problem olabilir. Ama inşaallah bebiş vardır.Listemizden bir kişinin daha adı silinir.

kızlar inşallahhhhhhhhhh ikinizde hamişsinizdir
allahım gönlünüze göre nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

Kizlar Bugün Adacayi Hayittohumu Ve Civan Percemi Aldim Içmeye Basladim Zaten Bu Aydan ümidim Yok öbür Ay Için

kızlar iyi akşamlar nasılsınız bakalım artık gündüz pek giremiyorum anca akşamları giriyorum
süarcım çok sevindim bebişinin kalp atışlarını duymuşsun ay ne güzeldir kimbilir ne heyecan verici dimi rabbim kucağına alacağın günleride göstersin inşallah

alincim inşallah hastalanmazsın ve hamişsindir

gözekcim herşey kısmet bundada vardır bir hayır ayrıca bu günkü bilgiler için sağol denicem inşallah rabbim bebişini versin inşallah:)

sultan kız şeker sen ne yapıyon akşam görüşürüz dedin yoksun ben hala sökemedim adeti offfffff çıldırcam

doğa6cım bende bugün aldım adaçayı içmeye başlıcam 2 aydır civançerçemi içiyorum ama pek faydası olmadı herhal kısmet kendine iyi bak

zeyno:)cum dualarımız hep birbirimiz için allah seninde bebişini versin inşallah emii

hepinizi seviyorum iyiki varsınız kızlar

selam kıslar. süarcım bebeğinin kalp sesinin duymana çok sevindim. inşallah ömrünün sonuna dek o kalp sesini duymaya da devam edersin canım.
kıslar ben dün ilk defa klomen kullanmaya başladım haftaya iğnemi olucam ve nisan sonuna doğru güsel haberler verebilirim inşallah diye dua ediyorum. rabbim herkesin gönlündekini versin inşallahhh.AMMMMMMİİİİİİNNNNNN..a.s.

X