Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel ya ben 7 gün olurdum adet bugun neredeyse hiç gelmedi toplasan 3 gün ancak oldu olalı ne olcak ya niye böyle oldum ki..

ecrin bende başta çok az oldum ama 3.gün kendini gösterdi
belki kullandıgım bitkiler işe yaradı bilmiyorum

takmadım da zayıflasam ii olur sanırım aman ne bileyim yaaaaaaa...evde sıkıntıdan patlıyorummmm

evde ne yapıcamı şaşırdım el işi dantel sabun boyadım ahşap boyadım cuma günu kurdela nakışı kursuna başlıyorum bakalım sıkıntım geçecekmi daha ne yapcam bilmiyorum hee birde bebek yapcam:)))

kızlar tv8 de sabah 10.20de ebru şallı çıkıyo çok güzel egzersiz hareketleri var bence izleyin ben sabah olmasada gece tekrarlarını izliyorum uyguladım ve bence işe yarıyo

slm kızlar arada gelyorum.. nette problem var kopuyo bazen. keyifler nasıl yadel sonuçların iyi çıkmış sevindim..mutlu sona gidelim hepimiz artık........

takmadım da zayıflasam ii olur sanırım aman ne bileyim yaaaaaaa...evde sıkıntıdan patlıyorummmm

aman zaten hep sıkıntıdan kilo alıyoruzcokacimcoook ama bak ne güzel kursa gitme imkanın var ben istanbuldayken hiç kilo almıyodum buraya bi geldim 60 66 kiloya çıktım-tatlicadiarzu-

1 senedir kullanıyorum canım adetlerimi düzene koydu ama zayıflamama pek fayda etmedi kendim sıkı diyete girince vermeye başladım klomende kullandım kullanmadım kalmadı bebiş için önceki doktor beni mahvetti ama şimdi gittiğim doktor iyi tedavisi iyi gidiyor

peki bu ilaç sende bulantı yapmadımı tatlımm
ben bu ilaçtan çok korkuyorum yaaa ama faydasını gören okadar çokki
adetim düzene girsin şimdilik başka bişey istemiyorum saol suyunada başlızam tekrar
bu kistlerden kurtulacam azmin elinden hiç kiz kurtulamıcak allahın izniyle

okyanus bende bekarken ümraniyedeyken kilo almıyordum hep aynıydım evlendim bayrampaşa geldim bunalıma girdim kimsem yok.şimdi ümraniyeye gidiyorum bi hafta kalıyorum 2 kilo verip geliyorum yeidigm halde bende anlamıyorum:)mutlu oluyorumya orada ondan bence..

slm kızlar arada gelyorum.. nette problem var kopuyo bazen. keyifler nasıl yadel sonuçların iyi çıkmış sevindim..mutlu sona gidelim hepimiz artık........

sagolasın canım inş geriside gelir bu bile umut
sen nasılsın nevar yok bakalımm bu arada arkadaşlar ben çok çalışkan oldum yaa
içtigim ve içmeyi düşündügüm şeyleri görseniz inşallah sag salim çıkarım yaza-tatlicadiarzu-

peki bu ilaç sende bulantı yapmadımı tatlımm
ben bu ilaçtan çok korkuyorum yaaa ama faydasını gören okadar çokki
adetim düzene girsin şimdilik başka bişey istemiyorum saol suyunada başlızam tekrar
bu kistlerden kurtulacam azmin elinden hiç kiz kurtulamıcak allahın izniyle
ilk 1 ay çok bulantı yaptı sonra alıştımsırnaşık şey şimdi içmeden duramıyom :eek:klava: şu bebiş bi doğsun ben yapacamı bilirim çok naz yaptı onun için iğrenç soğan suyu bile içtim

ya bu vildanın bacaklarını kıracam ne kadar gezmeye başladıki böyleeekötükedihüso
hele bi gelsin ben biliyorum ona:eek:klava:

kızlar ben içemiyorum. bi yudum içmştim ben kist için ama... sonra o son içişim oldu.. çok kötü ya... ama için soğan suyu çok iyi miş.. içenler varsa ne güzel...

ilk 1 ay çok bulantı yaptı sonra alıştımsırnaşık şey şimdi içmeden duramıyom :eek:klava: şu bebiş bi doğsun ben yapacamı bilirim çok naz yaptı onun için iğrenç soğan suyu bile içtim

adetliyken içiyomusun tatlım.
1senedir kullanıyorum diyosun herangi bi yan etkisi yokmu kist falan
bulantıyı yan etkiden saymıyorum bilee.
sogan suyuna tekrar başlayalım ben 2güne başlarım heralde

ayyy sogan suyu gerçekten igrenç ögkk.birde ben sogan yemeyen biriyim düşün işkencemi bi akşam yaptım içemedim eşim habire bardaagı getiriyor içsene sogan suyunu diye deli etti beni.ben eve hiç sogan almam eşimde hiç yemiyor.sogan derdim yok.ama igrenç içemedim..

kızlar ben içemiyorum. bi yudum içmştim ben kist için ama... sonra o son içişim oldu.. çok kötü ya... ama için soğan suyu çok iyi miş.. içenler varsa ne güzel...

canım ben normalde kokan şeylerden nefret ederim sogan suyundan ilk başta bende tiksindim ama sonra alışıyo insan valla beterin beteri var sen benim içtigim bitki karışımını görsenkafamçokkarıştı soganı kahve yerine içersin:kahve:

X