Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hoşgeldin mehtap nezamandır istiyorsun bebiş?kaç yaşındasın?ilk bebekmi olacak?hangi şehirdensin tatlım?

vah yadelim vahhh ne hallere düştün..
citos kiraz sapı böbrek taşlarınıda düşürüyormuş haberin olsun...
bebek düşünenler maydonoz suyu içmesin diye okudum bir yerde bende bıraktım..

adetliyken içiyomusun tatlım.
1senedir kullanıyorum diyosun herangi bi yan etkisi yokmu kist falan
bulantıyı yan etkiden saymıyorum bilee.
sogan suyuna tekrar başlayalım ben 2güne başlarım heralde

evet adetliykende içiyorum hiçbir yan etkisi yok aksine adeti söktürüyor evet bende ikinci küre başlıcem adetimin bitmesini bekliyom soğanda iyi geldi

elmayagı(adaçayı yagı)varmış iltihap gibi şeyleri temizliyomuş.başka topikte okudum pamuga döküp o bölgeye koycakmışsın akıntı iltihap hepsi akıyomuş...ne kadar dogru bilmem ama bazıları işe yaradı diyor.

Evliliğimin il ayında hamıle kaldım amadaha çok yenıyken dusuk yaptım suan 1 sene 2 aylık evlıyım istanbuldan 22 yasındayım

yaa ecrin öle sölemeeee zaten zar zor içmeye calışıyorum bu igrenc şeyleri
sen kendine bak cadı bi soganı bile içemiyosun bak benim azmimekaydirigubbakcemile3

5 6 aydırr ama bu gıdısle sanırım bıraz zor yumurta takıbıne başladım bu ay 3 muayneme gıdıcem bakalım klomen kullandım ama yumurtam suanda 10 cm mm olmus

5 6 aydırr ama bu gıdısle sanırım bıraz zor yumurta takıbıne başladım bu ay 3 muayneme gıdıcem bakalım klomen kullandım ama yumurtam suanda 10 cm mm olmus

hayırlısı olsun canım sonuçta klomene cvp vermişin gerisi gelir inşallah

mehtap en azından bak sen hamile kalmışsın daha önce oldugunu biliyorsun en azından...

hg rufeyda nasılsın canımŞeniz mehtap sende aramıza hg umarım topiğimiz uğurlu gelira.s.

X