Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm arkadaslar en son 24 subatta adet oldum.ve henuz adet olmadım goguslerımde hafıf agrı sıs ve sızlama var dun kahverengı leke geldı bugun sabah kalktım cok az pembemsı kahve rengı leke geldı hala bısey yok cumartesı test yaptım negatıf cıktı acaba keısn sonuc kan testındemı cıkar?sızce hamıle olabılırmıyım baska ne gıbı belırtıler yapar? yardımcı olun lutfen

kizlar umut listesinden sonra mucize gibi bi sey oldu yakinda tüp bebege basliyoruz simdilik doktor ariyorum belkide bu son sansim olabilir coook mutluyum sizlerle paylasmak istedim hepinizden hayirli haberler aliriz insallah :enbuyukkk:

slm arkadaslar en son 24 subatta adet oldum.ve henuz adet olmadım goguslerımde hafıf agrı sıs ve sızlama var dun kahverengı leke geldı bugun sabah kalktım cok az pembemsı kahve rengı leke geldı hala bısey yok cumartesı test yaptım negatıf cıktı acaba keısn sonuc kan testındemı cıkar?sızce hamıle olabılırmıyım baska ne gıbı belırtıler yapar? yardımcı olun lutfen

Canim ben sahsen idrar testlerine hic guvenmiyorum. Bence bi kan tahlili yaptirsan iyi olur. sende meraktan cikmis olursun.

vahsi kedi tebrikler ve daha nice mutlu yillara beraber esinle insallah. allah en kisa zamanda bi bebis de verir insallah sana.

evet gecen gun konusmustuk rocwell henuz adet gormdeım yaptım tet evde ama cıkmadı yarın mutlaka gıdıcem yada bır kac gun beklıyeyımı dıyorum. off sasırdım yaa
hala hıc bır belırtı yok kanamada yok

evet gecen gun konusmustuk rocwell henuz adet gormdeım yaptım tet evde ama cıkmadı yarın mutlaka gıdıcem yada bır kac gun beklıyeyımı dıyorum. off sasırdım yaa
hala hıc bır belırtı yok kanamada yok

istersen birkac gun bekle tabi canim. haftasonu olmadan yatirirsin testi. insallah baska biseyler cikmaz. insallah bebeistir yani canim a.s.

tebrikler vahşi kedi daha nice 15 yıllara inşallah What s Woman Want arkadaşım sende kan testini yaptırırsan kesin sonucu alırın hakkında hayırlısı ne ise o olsun canını sıkma ve dua et arkadaşım:KK66:

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)

cucan zeyno:) eklendi en son

Ya kızlar ya ben hala hastalanmadım. Çok kötü bu durum yarın tam 10 gün oluyor. Hiç bu kadar uzamamıştı. Bebiş yok kist olamaz sanırım çünkü ilaç kullanmadım. Hsg çektirdikten sonra benim gibi adeti aksayan varmı acaba?

Ya kızlar ya ben hala hastalanmadım. Çok kötü bu durum yarın tam 10 gün oluyor. Hiç bu kadar uzamamıştı. Bebiş yok kist olamaz sanırım çünkü ilaç kullanmadım. Hsg çektirdikten sonra benim gibi adeti aksayan varmı acaba?

bende 8 gundur adet gordmuyırum ama 2 gundur kahve rengı akıntım var bıraz da pembemsı renkte kıst dıye bısey dusunemıyorum cunku bende 1 bucuk ay once dr gıttım ve 15 gun onceye kadar fıtıl ve antıbıyotı kullanıyodm hamılemıyım bılmıyorum

maalesef ben de hamile değilim ben de varımm inşallah en kısa zamanda biz de bebişlerimize kavuşuruz.

Günaydın kimseler yok mu? Bugün benim regl günüm ve çok sancım var. Bir an önce regl olayım artık diye dua ediyorum.

Sultancım bu sancı çok şiddetli. Resmen nefesim kesiliyor. Bilgisayarın başında kıvranıyorum. Ayrıca regl olmama gibi bir durum yok. Olacağımı hissediyorum.

canım hiç sıkma canını olursun ozaman gelir gene kırmızılar Allah sana 9 ay 10 gün adet olmamayı tattırsın inşaallah hayırlısıyla... hepimizin zamanı var ...

X