Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ben artık takmıyorum kafama canımcım. Herşeyin bir zamanı olduğuna inanıyorum. O gün gelene kadar kendime iyi bakmam gerektiğini düşünüyorum. Eğer olmuyor diye kendimi strese sokarsam vücudumun dengesinin bozulacağını ve bebek geldiğinde bedenimin ve ruhumun sağlıklı olmamasından korkuyorum. Onun içinde stres ve panik yapmadan ama çalışmaları bırakmadan kendimi bebeğe hazırlıyorum. Sevdiğim ve yapmaktan mutlu olduğum şeyleri yaparak ruhumu dinlendiriyorum. Spora başladım. Dişlerime bakım yaptırmaya başlıyorum bu ay. Düzenli besleniyorum. Umarım Allah hepimize en kısa zamanda bebiş nasip eyler...

amin alincim... en güzelini yapıyorsun bende 1 ay önce öyle bir karar aldım ve bu ay gerçekten çok rahatım artık uğraşmıyorum oluruna bıraktım.. çünkü biz kafaya taktıkça sanki adet tarihimiz üstümüze üstümze geliyor en güzeli de hiç düşünmemek oldu. tabi Allahu taala nasip ederse baş göz üstüne ama şunu anladım ki ben bu bebekler bizim isteğimizle değil yalnız Rabbim isterse oluyor ve Rabbimde bizim için hayırlısını verrir...

Ben de bu ay çok rahattım. Hatta regl günümü bile unuttum sancılar bana hatırlattı. Bir daha bu günleri yaşayamayacağız. En iyisi yaşadığımız anın tadını çıkaralım değil mi ama? Bu arada ben Süar'ı merak ediyorum acaba gitti mi doktora?

günaydın kızlar nasılsınız bugün ilginize çok teşekkür ederim sizleri merakta bıraktıysam özür dilerim dün doktora gittim ama onun öncesinde evde olmanın ve uyumanın tatını çıkardım sonrasında doktora gittim ve bebişimi gördüm teyzeleri kalbi pıt pıt atıyordu ve herşeyin çok iyi olduğunu söyledi doktorum .. çok güzel bir duygu ve allahım en kısa zamanda sizlere de yaşatmasını diliyorum canım arkadaşlarım
alincim dediğin gibi yapıp ayakkabılarımın altına yazdım isimlerinizi ve tüm umut listesi anne adayları diye ve hepside silinmişti
bebeğimin kalp atışlarını dinlerkende sizler geldiniz aklıma ve dualar ettim o anda

ay süarcım çokçok sevindim oyyyy biz onun teyzoşlarımı oluyoruz şimdi ay canım çok mutlu oldum ya kız yakında karnında çıkar ne güzel... bolbol süt iç emi süarcım kendine deçok ama çok dikkat et

ay süarcım çokçok sevindim oyyyy biz onun teyzoşlarımı oluyoruz şimdi ay canım çok mutlu oldum ya kız yakında karnında çıkar ne güzel... bolbol süt iç emi süarcım kendine deçok ama çok dikkat et

darısı sizlere olsun sultancım enkısa zamanda inşallahhhhhhhhhh
ya ben süt içmeye çalışıyorum ama miğde bulantısından dolayı çok fazla içemez oldum ama hergün bir bardak ayran içiyorum ve puding yapıp yemeye çalışıyorum süt yerine

valla süt çok faydalı diye bilişyorum benim yengem yiynimde her gece yatmadan içiyordu karnıda çok çıkmadı ama çok güçlü kemikleri olan bi bebişi oldu daha üç günlükken kendini itiyordu... o yüzden içmeye çalış... bu arada süarcım kilo aldınmı bakim ...

valla süt çok faydalı diye bilişyorum benim yengem yiynimde her gece yatmadan içiyordu karnıda çok çıkmadı ama çok güçlü kemikleri olan bi bebişi oldu daha üç günlükken kendini itiyordu... o yüzden içmeye çalış... bu arada süarcım kilo aldınmı bakim ...

yok sultancım ya nerde 1 kilo vermişim bile inşallah bundan sonra alırım kiloyuda
süt biliyorum çok faydalı ama bu aralar içemicem inşşalhhhhhhhh birdahaki ay tekrar başlarım içmeye normelde hamile kalmadan öncede ben hergün sabah akşam içerdim şimdi malesef miğden almıyor

kızlar mehaba.nasılsınız???????bana bir fikir verin kızlar yaa..adet günüm 10 nisan ama 2 haftadır acayip kasık ağrıları ve karın ağrısı yaşıyorum.göğüslerimde patlıcak gibi hem ağrıyor hemde şişti.bide çok sık idrara çıkıyorum 2 gündür 1 saatte bire düştü....eczaneden gebelik testi aldım ama negatif çıktı tabiki...şimdi bekliyorum adet günüm geçsinde kan tahlili yaptırıcam.çokda ümitlenmek istemiyorum aslında....şimdi yaptırmış olsaydım kanda çıkarmıydı acaba bilen varmı...????????

Süarcım çok güzel bir duygu olsa gerek. Kalp atışlarını duymak onu orada hissetmek hatta mide bulantıları yaşamak. Dün akşam rüyamda testin çift çizgi çıktığını gördüm inanamadım rüya olduğunu düşündüm rüyamda ama o kadar gerçekti ki... Yüce rabbim o duyguyu gerçekten yaşamayı kısmet eder inşallah. Tüm isteyenlere bebek için yanıp tutuşanlara. Süarcım inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alır ve uzuuuun mutlu bir ömür geçirirsiniz.:nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim alincim allahım sizlerede nasip eder enkısa zamanda inşallahhhhhhhhhha.s.

Amin süarcım. Ben cumartesi günü doktora gideceğim. Hem genel bir kontrol hem de hsg ve hormon testlerini göstermek için yeni bir doktora gidiyorum. Bakalım neler diyecek.

senin adına çok sevindim süarcım.....Allah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmeni nasip etsin....:)ben düşünüyorumda doktor bana tebrikler hamilesin dese kesin bayılırım düşününce bile kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor.nasıl bir sevgidir bu içimizdeki sevgi yarabbim.Allah herkese senin yaşadığın mutluluğu nasip etsin.(gönülden isteyenlere tabi nüfus patlaması yaşanmasını istememem )

Süarcım çok güzel bir duygu olsa gerek. Kalp atışlarını duymak onu orada hissetmek hatta mide bulantıları yaşamak. Dün akşam rüyamda testin çift çizgi çıktığını gördüm inanamadım rüya olduğunu düşündüm rüyamda ama o kadar gerçekti ki... Yüce rabbim o duyguyu gerçekten yaşamayı kısmet eder inşallah. Tüm isteyenlere bebek için yanıp tutuşanlara. Süarcım inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alır ve uzuuuun mutlu bir ömür geçirirsiniz.:nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim canım gerçekten çok güzel bir duygu inşallah sizlerde bu güzel duyguları yaşayacaksınız ben inanıyorum buna
allahım rüyalarını hayırlara çıkarsın belkide malum oluyordur ha ne dersin bana rüyamda malum olmuştu hamile olduğum va bir hafta sonra gerçekten hamile olduğumu öğrendim inşallahhhh canım hamilesindir inanın ben hergün dua ediyorum bebek sahibi olmak isteyen herkese allahım hiç birimizin kucağını boş bırakmasınnnnn:emir_bebek::emir_bebek:

Yok sultancım ya olmadım hala bugün dr.umu arayıp konuşucam. Eğer gitmeme gerek olmazsa forlutal falan içerim herhalde. Biran önce olsada iğnelerime başlasam yeter bu kadar dinlenmek.

senin adına çok sevindim süarcım.....Allah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmeni nasip etsin....:)ben düşünüyorumda doktor bana tebrikler hamilesin dese kesin bayılırım düşününce bile kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor.nasıl bir sevgidir bu içimizdeki sevgi yarabbim.Allah herkese senin yaşadığın mutluluğu nasip etsin.(gönülden isteyenlere tabi nüfus patlaması yaşanmasını istememem )

allah razı olsun canım hepinizden güzel dilekleriniz için allahım sizlerede bu güzel duyguları yaşatsın inşallahhh
doktorum bana değil ben doktoruma hamileyim haberini verdim inan okadar çok şaşırdı ki

süar önceki sayfada bir soru sormuştum bi baksanız çok sevinirim yardımcı olun bana fikir verin sizdede olmuşmuymuydu böyle şeyler?

X