Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Dayanamayıp burayada yazıcam hakçacım çok sevindim tatlım rabbim hayırlı sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip kısmet etsin. Ay bu haber süper ya hadi kızlar hep beraber:teytey: :teytey: :teytey: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

inş öyle degildir kuzum allah düşmana vermesin ben yaşadım bilirim
ve kendimi hiç afffetmedim daha dikkatli niye olmadım diye
şiddetli sancın ve kanaman oldumu

yadelcim senin ufakken mi düştü benim olduysa bile 1 aylık yoktur bi kaç hafta doktor anlamayabilirsin belki dedi

yadel, vildan saolun kızlar içimi rahatlattınız
hayır yani dedim 5 aydır bekliyoruz olduğunu hissetseydik bari delikafadulden

bu sitenin müdavimleri hamiş kalsalarda gitmiyo
bazılarıda ateş almaya gelmişler
kafalarını uzatıp gitmişler

valla hiç belli olmuyoki canım
bazısı adet üstüne oluyo bazısı hemen anlıyo midesi falan bulanıyo
lekelenmelerde olabiliyo
benimkindede belim kopacakmış gibi ağrımıştı ve göğüslerim çok hassaslaşmıştı

bunu buldum valla buda umutlanmak için bir sebep

yadelcim senin ufakken mi düştü benim olduysa bile 1 aylık yoktur bi kaç hafta doktor anlamayabilirsin belki dedi

benim sıpalar 2haftalıklardı düştüklerinde
2hafta ancak dayana bildiler bana 1sene arayla oldu iki düşük
ooofff ooofff 1gün bile hamile oldugumu anlasam bana yeterdi:çok üzgünüm:

claire canım çok teşekkür ederim darısı sizlerin başına:1hug: inşallahhhhhhhhhhhhhhhh...

pkoluların bölümüne giriyorum verem olup cıkıyorum arkadaşlar
gelde kafaya takma anasını satım:içelim:

neyse kızlar bugün erken çıkmam lazım
ecrinin gözü değdi kızım illa benle evcilik oynuycan diyo

hakca canım iyi geceler allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah:CüvCüv:tekrar gözün aydın canım

yadel sende kafaya takma artık canım herşey olacana varır elden ne gelir üzme kendini

pazartesi görüşmek üzere hoşçakalın sağlıcakla kalın a.s.

vildangel canım teşekkürler...

kızlar bende çıkıyorum. hepinize tekkkkk tekkkkk teşekkür ederim.darısı sizlerin başına...görüşmek üzere...

hangi bölüm gı okaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bende gelem ama plemiye hiç giremiyom başta diyim

zar=orjinallik özelden tartışıyorum
herkes benim gibi düşünmek zorunda değil ama bizde onlar gibi düşünmek zorunda değiliz
ezici çoğunlukla üste çıkıyolar her konuda:dilcikar:

Son düzenleme:
hakca cok sevindim Allah tamamına erdirsin insan duyunca kendi gibi seviniyo

mrb kızlar nasılsınız
hakca canım doğrumu okudum hamişmisin yoksa inş doğrudur çok sevindim canım ya siteye girer girmez güzel haberler almak ne güzelmiş ya

hakça bende tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin.vildan benimde nazarım çok degermiş öyle derler ama tuh keşke agzımı açmasaydım.renkli gözlülerin nazarı çok degermiş.ben bigün amcamlara gittim salon canlı çiçek dolu ayy ne güzel nasıl büyüttünüz dedim sabah kuzenim aradı bütün çiçekler solmuş sanki kaynar su dökmüş gibi bi tonda bagırdı bana ben onları buyutene kadar anam agldı diye:))ben bir gecede o hale getirdim:)))biraz nazarım degiyor yani...

ii yakşamlar arkadaşlar nasılsınız.hakça arkadaşım tebrik ederim seni..arkadaşlar görüyorum aramızda kapalı var baya bende kapalıyı...ve yazları genelde burç cluba gidiyoruz...ben nikahımda kapandım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…