Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inş canım burdan önce hamiş haberi veririz sonra doğum haberi sonra sıpaların büyüdüklerini konuşuruz en sonunda bir yerde toplanıp tanışırız olmaz mı

hakcaaaaaa kız ciddimisin allahım şok oldum çok sevindim canım ya siteye bi girdim tebrik mesajları ne oluyor dedim bi baktım hakça hamile şükürler olsun allahım bir terfi daha oldu canııııım inan çok sevindim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip eder inşallah ee anlat bakalım nasıl oldu neler hissediyorsun ayy çok heyecanlandım bak şimdi

belenaycım çokkkkkkk teşekkür ederim canım...darısı en yakın zamanda sizlerin başına:1hug:vallaha bende daha şoktayım. dün akşam test yaptım inanamadım bugünde kan verdim ve sonuç pozitif. belim ağrıyor şimdilik...

kılar hakça bulundu çok güzel haberle geldi bakalım maat ablamız nerde oda inş böle güzel haberlerle gelir

görüyosun işte yadel firdevs sıra bizede gelecek yuppiiiiiiiii

Son düzenleme:
eh bizim hamişliğimizde yaklaşıyor kızlar hakçada liste değiştirdi hee hakça sadece liste değiştirdin ona göre topik değiştirmek bizi yanlız bırakmak yok ona göre veee dualarını esirgeme bizlerden
valla içim cıvıl cıvıl oldu be akşam akşam güzel haber moralim düzeldi yorgunluğumu unuttum valla

görüyosun işte yadel sıra bizede gelecek yuppiiiiiiiii

inşallah canım inşallahhhhhh...

kızlar şunuda paylaşmak isterim. bu ay bebeği hiç kafama takmadım başka şeyler düşündüm. birde incir kürünü uyguladım adetimin 5. günü başlamıştım ve 21 gün içtim. önce Allahın izniyle tabi ki. ben incir kürünede fazla yormuyorum ama bu yollada hamile kalanı duymuştum. Allah bilir artık.

valla bu aralar güzel haberler almaya alıştık
artık hep güzel şeyler duyarız inşallah:Saruboceq:

yaa tabiki tedbir senden taktir allahtan
yılmadın hiç hep istedin mücadele verdin
burda herkese örnek oldun hiç moralini bozmadın umudunu kaybetmedin
idolümsün
çok heveslendim arkandan gelecem:jeyyar:

canım ne demek sizi bırakmak mııııııııı. kesinlikle ben bu topikte sizler gibi arkadaşlarla tanıştım bırakmammmmmm...başka bir topiğede girsem aynı zamanda bilin yine bu topikte olucam. sizlerede teker teker dua edicem. sizde bana dua edin... bende sizlerin ne zaman hamiş haberini alıcam o zaman dahada mutlu olucam...inşallah yakın zamanda halay baya uzun olucakkkkkkkkkk...

kızlar burayada giriyoruz kafaya daha çok takıyoruz gibi gelio bana 2 gün yoktum eve gelir gelmez buraya dalıyorum sonra işler bile kalıyo

yok kız olurmu ben burda kafa dağıtıyorum
yalnız kalınca daha çok takıyorum
bide akraba ziyaretlerinde kafaya takıyorum
daha ne duruyon falan filan dedikleri zaman cinlerim tepeme çıkıyo

belenaycım yasemennnden haber verdiğin için teşekkürler. inşallah en yakın zamanda iş bulur. dediğin gibi bende yasemennnin yakın zamanda iş bulacağına inanıyorum.

yarın topiğe gelenlere çok büyük süpriz olacak

hakca söyle çiçekleri eve yollasınlar a.s.

kızlar beni ardılar ben gidiyorum
hakçacım yat kendine dikkat et bizi hep haberdar et kendinize ii bakın iyi akşamlar kızlar yarın görüşürüz

telefon molası verdim kafam şişti hiç kapatmıcak sandım arkadaşım
diyomki bizim topikte arkadaşımız hamile kız nasıl çıglık attı
bu işler böyle canlarım birimiz hepimiz hepimiz birimiz içinkaydirigubbakcemile5

belenay sen kç yıllık evlisin canım senle hiç muhabbetimiz olmadı bu topigi sen actın ama daha araki bulalım seni sen gittin biz gidemedik

firdevs güle güle canım
bende yarın gidecem kaynanamlara
malesef her cumartesi gidiyoz pazar geliyoz evleri bize uzak gidince göndermiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…