Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

h.b sultancım inşallah dediğin gibi olur ve bizde birgün hamile olabiliriz allah büyük hepimiizn yardımcısı olsun

roselenda canım bende de patalojide birşey çıkmadı genelde mol gebelik olup olmadığı anlaşılıyormuş , benim bebeğimin hiç kalp atışları duyulmuyordu ikinci de öyle oldu düşük yaptım sonra tetkikler yapıldı kan pıhtılaşması olduğunu ve bebebğin beslenmesi için kılcaldamarlardan beslemediği için düştüğünü söylediler, birdaha ki gebelikte iğne kullanacakmışıt ve bebek aspirini , ama korkuyorum tekrar aynı şeylerin olmasından

benim ilk düşük olduğu için herhangi bir tetkik istemedi dr.sadece horman tahlili yapıldı herşey ormal çıktı.ilk adetimi gördükten sonra dr gittim. kontrole için.iltihap kist yok dedi.herşey normal dedi. sen kürtajdan sonra korundunmu ben korunmuyorum valla. nasip kısmet inş. tekrar yaşamayız...

ben korundum ancak ilaç kullanmadım 7 ay kadar korunduk 7. ay sonunda tekrar hamile kaldım ancak yine düştü,

ancak benim sana tavsiyem eğer ailende kan pıhtılaşması sorunu yaşayan varsa mutlaka test yaptır ancak ilk düşükte yapmıyorlar normalde 3 düşükten sonra tetkik yapıyorlar , sen üniversite hastanesine gidiyorsun ve 3 düşük yaptım diyorsun araştırıyorlar genetik bölümüne gönderiyorlar oradada araştırma yapılıyor

bence hiç gerek yok 3 kez aynı acıyı ve psikolojiyi çekmeye , benide bir doktor yönlendirdi yoksa bende 3. bekleyecektim ve bekleseydim oda düşecekmiş

anladım çok teşekkürler.yani dr uma söylersem yaparmı acaba? bana byle bişeden bahsetmedi. ailemdede yok böyle birşey.

bilmemki benim ilk gittiğim doktor gerek yok kromozomlardan olbilir normal dedi ancak ikincide aynı şeyi yaşayınca başka bir doktora gittik ve beni yönlendirdi , sen yaptırmak istediğini bir söyle istersen ikna edebilirsen olabilir üniversiteye gidip ben 3 düşük yaptım dediğinde de bakıyorlar aslında

anladım çok teşekkürler.yani dr uma söylersem yaparmı acaba? bana byle bişeden bahsetmedi. ailemdede yok böyle birşey.

bilmemki benim ilk gittiğim doktor gerek yok kromozomlardan olbilir normal dedi ancak ikincide aynı şeyi yaşayınca başka bir doktora gittik ve beni yönlendirdi , sen yaptırmak istediğini bir söyle istersen ikna edebilirsen olabilir üniversiteye gidip ben 3 düşük yaptım dediğinde de bakıyorlar aslında

Kızlar ben cumartesi günü doktora gidiyorum,randevumu aldım. Bakalım yeni bir doktor bana neler tavsiye edecek. Cumartesinin gelmesini heyecanla bekleyeceğim...

Kızlar ben cumartesi günü doktora gidiyorum,randevumu aldım. Bakalım yeni bir doktor bana neler tavsiye edecek. Cumartesinin gelmesini heyecanla bekleyeceğim...

Alincim selam. Doktora bebis icinmi gideceksin? Insallah hayirli haberler alirsin. bende aslinda bi gidip bakilmak istiyorum ne var ne yok ciksin ortaya.

Selam suarcim. doktor ziyaretin insallah iyi gecer canim. Bulantilar devammi?

selam canım nasılsın
malesef hala bulantılar devam ediyor bugün çok kötüyüm başım çok ağrıyor ilaçta alamıyorum eve gidip yatmak istiyorum ama oda olmuyor :sm_confused:

selam canım nasılsın
malesef hala bulantılar devam ediyor bugün çok kötüyüm başım çok ağrıyor ilaçta alamıyorum eve gidip yatmak istiyorum ama oda olmuyor :sm_confused:

Ah canim ya allah kolaylik versin sana. ne zaman isi birakmayi dusunuyorsun? dogumdan sonra devam edecekmisin? zarari varmi bilmem ama limonlu falan su icsen bana cok iyi geliyor mide bulantima. oyle olunca insan gercekten hep uzanmak istiyor. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…