Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yaaa kızlarrr şu listede hala 18 mart görünüyorum değiştirin be yaa

26 nisan yapıverin :)))

ALLAHIM hepinize nasip etsin.yüce rabbim inşallah burada ve site dışında tüm çocuk isteyen kullarına sen yardımetsin.hepiniz anne olup bebiş emzirin inşallah

canıııımmmm saol o güzel duaların için,..allahım nasip eder inşallah cümlesine ya rabbim

Kızlar günaydın, sendromsuz bir pazartesi başladı, acaba diyorum bu pazartesileri devamlı olarak bunalıma giren ben, şu bebiş olayını kafama çok mu takıyorum da artık her günüm bunalım geçiyor anlamış değilim, aslında dışarıdan bakıldığında gayet neşeli gözüküyorum ama umarım kontrolü elden bırakmıyorumdur...
Güzel ve moralli bir hafta sonu geçirdim çok şükür, umutsuzluk yok sabırları tüketmek hiç yok, herkes o güzel haberi verecek birgün burada....

günaydın durulaytuğ.günaydın arkadaşlar.umarım dediğin gibi olur herşey. birgün o güzel haberi vermek bizlere de nasip olur.

Günaydın güzel hatunlar. Hafta sonunuz nasıl geçti bakalım? Ben bu sabah farkettim ki çarşamba günü regl günüm. O kadar umursamadım ki bu ay hiç aklımdan çıkmıştı regl tarihim. Sabah karın ağrısı ile uyanınca hatırladım. Bu ay zaten beklentim yoktu kırmızılarım tam gününde gelir herhalde.

günaydın kızlar nasılsınız bugün iyi bir hafta diliyorum hepinize
alincim nasılsın canım hafta sonun nasıl geçti güzel geçmiştir inşaallahhhh çarşamba günü ve ondan sonraki günlerde kırmızıların değil de bebiş haberinin gelmesini diliyorum canım allahım gönlüne göre nasip etsin inşallaaaahhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar yarın doktora gidiyorum inşallah bebeğimi görürüm ilk gittiğimizde keseyi görmüştük ama bir ay oldu nerdeyse doktorum yurt dışında olduğu için tekrar muayene olamamıştım inşallah yarın hiç bir problemle karşılaşmam

günaydın süar nasılsın inş hayırlı haberlerle gelirsin canım eminim öyledir bizlerede du a et olurmu bebişinin kalp atışını gördüüünde aklına gelen herkese dua et öpüldün

Hafta sonum pek planladığımız gibi olmadı canımcım. Annem rahatsızlandığı için 2 günlük tatil planımız suya düştü. Canım annem çok ağır bir enfeksiyon geçirdi. 5 gündür kusma ve ishalle başı dertte. Bugün çok şükür biraz daha iyi. Ama bizi çok korkuttu. Bu ay bebiş haberi veremem canımcım. Çünkü doğru düzgün çalışma olmadı. Hem taşınma telaşından,hem sürekli evde misafirlerin olmasından,hem de eşimin işlerinden dolayı...Zaten hiç bir belirti de yok bebişe dair. Ben çarşamba günü kırmızıları görürüm.Ama umurumda değil. Zamanı gelince Allah meleğimi gönderir. Şimdilik meleklere emanet bebeğim...

kızlar hepinize günaydın bi uğrayayım dedim çok yoğunum giremiyorum ben hastalandım laelaelaelaelaekızlar hiç üzülmedim kısmet ne zamansa hepiniz iyisinizdir inşallah hadi ben kaçtım hepinizi öpüyorumŞeniz

Süarcım ne güzel bebişini göreceksin. Hiç bir problem olmayacak sakın aklına kötü şeyler getirme. Yarın doktorda kocaman olmuş bebeğini göreceksin.
Bu arada doktora giderken ayakkabının altına isimlerimizi yaz. Hani gelinlere yazdırılır ya bekar ve evlenmek isteyenlerin adları. Sende şimdi hamişliği bekleyenlerin ismini yaz. Bakalım kimlerin ismi silinecek. Bu arada ayağını sürüyerek git doktora da isimlerimiz silinsin tamam mıyerimseniben

kız alin Allah bebişini versin emi:teytey: en güzelini sen bulmuşsun valla :sm_cool: annen içinde geçmiş olsun canım...

Aminnnnn Sultan49 Allah cümlemizin bebişini hayırlısıyla versin. Allah hiç kimseyi evlat ile sınamasın. Annem için de teşekkür ederim canım. Ayakkabı altına isim yazmak iyi fikir değil mi ama?

alincim geçmiş olsun canım
tabiki yazarım ayakkabımın altına isimlerinizi
sultancım teşekkür ederim canım iyiyim ben sen nasılsın allahım hepimize sağlık sıhhat versin bebiş isteyenlerede allahım enkısa zamanda bebiş nasip etsin
aminnnnn

iyiyim şekerler enerji doluyum bugün iş yerindeyim çoktandır yazmıyodum alincim bencede iyi bir fikir bulmuşsun kız süar dediğini yap bakalım çıkcakmı bak enbaşa bizleri yaz ha :)))sengözlerimebaksanab bsüarcımbebeğinin kalp atışlarını elini karnına koyunca hissetmen lazım...:icecream:

Kız Sultan Süar nasıl hissetsin bebişin kalp atışlarını? Daha çok erken değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…