Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alin benim ablam 2.5 aylık hamileydi bi bebeğin kalp atışlarını duyuyoduk
ama yatarken duyuyoduk yani hiç kıpırdamadan durduğunda pıtpıt bişeyle atıyodu oda hissediliyodu ama müthiş bişrydi

Çok enteresan bence sizin olay. Benim bildiğim anne adayı bile bebişini ancak 16. haftadan sonra falan duyuyormuş. Senin yeğen pek heyecanlıymış galiba...

canım hareket etmiyodu ki zaten sadece kalp atışı geliyodu yani o kadar Allah inş o duyguyu tattırısa hissedersen sultan dedi dersin şeker yerimseniben ama tabi herkeste değişiyo olabilir alin...

sultancım valla daha miğde bulantılarından başka hiç bişe hissetmiyorum bu bulantılarda öldürecek beni arada elimi karnıma koyuyorum ama hafif bir şişlik ve sertlik var başka bişe yok

--------------------------------------------------------------------------------

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
nefisem...................15 yada16 nisan
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)

efsane30 hoşheldin aramıza a.s.

bende bebeğim 9haftalık iken kalbi durduğu içi kürtaj oldum.allahım kimseye böyle bir duygu yaşatmasın. inş. bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız..

Selam kızlar ben daha regl olmadım tam 8 gün geçti. Bu sabah test yaptım yine tek çizgi. Zaten ben bu ay beklemiyordum ama o kadar gecikince acaba dedim.
Ben bu ay hsg çekilmiştim onun için geç kalmış olabilirmi acaba? Böyle bişey yaşayan varsa lütfen yardım...kafamçokkarıştı

mrb roselenda bende 2 kez düşük yaptım benim de bebeğimin kalp atışları duyulmuyordu seni çok iyi anlıyorum

malesef benimde bebişim olmuyo arkadaşlar. ama kısmet bi bakmışız ki hamişiz. onun için çalışmalara devam :)

claire bazen adet düzensizliği bende de oluyor test yaptırman en doğru olan benimki baten 45 gün de bir oluyorum stres vs durumlarda

claire gerçekten 8 günmü geçti bence hsgdendir ama sen gene bi gebelik testini kontrol et ne olur ne olmaz mine hayat sende hoşgeldin aramıza Allah inş bi daha yaşatır sana bu sevinci... sıkma canını Allahın takdiri...

mrb minehayat dr nededi sana bana doğal seleksiyon dedi.bebek sağlıklı olmadığı için tutunamamış dedi. sonucu sen patolojiye gönderdinmi?ben gönderdim temiz çıktı. inş. ikincisinde böyle bir durum olmaz çok korkuyorum. 2ay oldu kürtaj olalı. artık korunmuyoruz ne zaman olursa inş.hayırlısı bakalım

X