Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi geceler canım nasılsın

iyiyim canım saol sen nasılsın
bu arada ben bugün doktora gittim yumurtam çatlamış progesteron tahlili yaptırmamı söyledi ayın 15de yapılacak sonuca göre tedaviye devam edeceğiz dedi iğne tedavisine başlayabiliriz sonuca göre dedi bu progesteron ne oluyor kızlar bilen varmı???

canım progesteron yumurtlama olmuşmu çatlamışmı die bakılıo.10 un üstündeyse yumurtlamışsın yani hamile kalma şansın var demek oluo.ben yaptırmıştım hap içerken.32.3 çıktı dr gebe olabilirsin demişti...

ama hep yumurtan çatlamış demiş hem progesteron tahlili istemiş anlamadım ben yumurtladığın belli o zamn.adetinin 21.günü yapılıo o test...

çok saol canım bilgilendirdiğin için kaçın üzerinde olursa sonuç hamile olma ihtimalin oluyor peki biliyormusun

işte 10 un üzerinde olursa gebe kalma ihtimalin var demek....ama çok yüksekse mesela 30 40 gibiyse gebe olabilirsin demek.benim 32.3 tü dr um yumurtan baya kaliteli hamile olabilirsin dedi ama ben deildim tabi...

ya arkadaşlar sizin burda olup olmadığınızı nasıl görücem.altta konuyu okuyan arkadaşların isimleri var ordanmı acaba.ama şuan isminiz yok mesela...

ya arkadaşlar sizin burda olup olmadığınızı nasıl görücem.altta konuyu okuyan arkadaşların isimleri var ordanmı acaba.ama şuan isminiz yok mesela...

çok saol canım umut oldun bana allahım hepimizin yardımcısı olurda biran önce bebişlerimize kavuşuruz inş
evt canım altta gördüğün isimler bu konuyu okuyor

önemli deil vildancım.sizlerde bana umut oluyosunuz sizlere anlatıyorum derdimi rahatlıyorum inan.erkekler nede olsa pek anlamıyolar.inş.rabbim sana en yakın zamanda sağlıklı bir bebek ihsan eylesin..amin...

önemli deil vildancım.sizlerde bana umut oluyosunuz sizlere anlatıyorum derdimi rahatlıyorum inan.erkekler nede olsa pek anlamıyolar.inş.rabbim sana en yakın zamanda sağlıklı bir bebek ihsan eylesin..amin...

birbirimize destek olmamız moral vermemiz çok güzel allahım hepimizin yüzünü güldürsün inş hepimiz bebişlerimize kavuşalım inş

ecrin canım hoşgeldin
ben çıkıyorum artık kendinize iyi bakın bol bebişli günler inş

günaydın kızlarrrr...umarım herkes iyidir.herkesin Cuması Mübarek duaları kabul olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…