Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın canlrım nasılsınız bugün cumanız mübarek olsun allahım yaptığınız tüm duaları katında hayırlısıyla kabul etsin amin

günaydın kızzlarrr cumanız mübarek olsun

Eklentiler

• $normalgul10yn.png.jpg
    $normalgul10yn.png.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 16
sagol canım güzelim kız:)))ben kendimi begeniyorum tombikde olsam...gözlerim yeter:))))))))

sagol canım güzelim kız:)))ben kendimi begeniyorum tombikde olsam...gözlerim yeter:))))))))

kaderinde güzel olsun canım ne güzel kendinle barışıksın insan önce kendini sevmeli dimi ama kendini sevmeyen beğenmeyen kimseyi sevmez benim çenem düştü galiba çok konuştum:)))))kaydirigubbakcemile3

yok ne güzel işte sohbet ediyoruz.ben kendimi çok seviyorum.ilk evlendigimizde banyoda aynada kendimi seviyorum yanaklarımı sıkıyorum (deli gibi)eşim geldi ne oldu delirdinmi diyo adamın yüz ifadesini görsen gülmekten öldüm.aman herşey zayıflık kilo vs degilki ben güzelim öyle inandırıyorum kendimi:)))))

yok ne güzel işte sohbet ediyoruz.ben kendimi çok seviyorum.ilk evlendigimizde banyoda aynada kendimi seviyorum yanaklarımı sıkıyorum (deli gibi)eşim geldi ne oldu delirdinmi diyo adamın yüz ifadesini görsen gülmekten öldüm.aman herşey zayıflık kilo vs degilki ben güzelim öyle inandırıyorum kendimi:)))))

ben kilo almadan önce bayağı güzeldim :eek:yani çevrem öyle söylüyordu ne zaman kilo aldım aynalara küstüm şimdide güzelsin diyolar ama ben kendimi şuan sevmiyorum bu kiloyu ya vercem ya vercem herşeyden önemlisi benim bebiş sahibi olmama engel kötükedihüso

kayıp ilanı veriyorum hakca.maat.yasemennnn.sultan49.firdevs2006.yadel.vildangel.ecrin1001.okyanus84.merve_vatan görenler ve duyanlar bu arkadaşlarımızı bulunca topiğimize müracat ediniz dikkat dikkat:enbuyukkk:

evi toparlıyorum offf bıktım bu ev işlerinden.belenay nasıl zayıfladın bizede söylermisin

metabolizma hızlandırıcı karışım var ben onu yapmaya başladım bugun.bi ara yapmıştım biraz fark etmişti.

belenay nasıl zayıflıyorsun ne yiyip ne içiyorsun bize de anlatırmısın?

canım ben bitki çayı aldım onu içiyorum sabah mutlaka kahvaltımı yapıyorum bol bol su içiyorum herşey yiyorum ama ölçülü ve az mutlaka ara öğün yapıyorum meyve veya süt sabahları spor yapmaya vaktim olmuyor anca kalk namaz kıl evi toparla kahvaltı yap iş saati geliyor o yüzden akşamları yapıyorum bir saat yada 2 saat ne denk gelirse birde beynimde bitirdim işi eskiden yiyeceğim yemeğin hayaliyle eve giderdim şimdi artı sadece yaşamak için yemem gerektiğini telkin ediyorum kendime ve oluyor allahın izniyle ama daha vermem gereken çok kilom var inşallah ideal kiloma kavuşmayı düşünüyorum sonrada bebişime allahın izniyle inşalahhhhhhhhhhhhhhhha.s.

bu arada kaçaklardan biri yasemen aramızda yok çünkü işten ayrılmış evindede bilgisayar olmadığı için giremiyor ama merak etmeyin o cadı kendine en kısa zamanda iş bulur ve geri döner aramıza ben biliyorum onu inşallah en kısa zamanda döner aramıza diğer kaçakları bende merak ettim bugün kimsecikler yok hımmm anladım bugün cuma ya haffta sonu tatil moduna girmiş herhalde herkes

bu arada kaçaklardan biri yasemen aramızda yok çünkü işten ayrılmış evindede bilgisayar olmadığı için giremiyor ama merak etmeyin o cadı kendine en kısa zamanda iş bulur ve geri döner aramıza ben biliyorum onu inşallah en kısa zamanda döner aramıza diğer kaçakları bende merak ettim bugün kimsecikler yok hımmm anladım bugün cuma ya haffta sonu tatil moduna girmiş herhalde herkes

yasemennn için üzüldüm bu krizde iş bulmak mesele bilgi verdin için sağol:çok üzgünüm: belenaycım ayrıca zayıflamaya yarayan bitki çayının adını verirseniz sevinirim bu laf sanada ecrincim malum bende kilo vercem diye uğraşıyom

benim yaptıgım 3 litre suya 3 elma bölüp atıyorum.bir limon kesiyorum atıyortum.2 tane kabuk tarçın bir yemek kaşıgı tane karabiber 7 8 tane karanfil hepsini kaynatıp gün boyu içiyorum...

X