Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hadi arkadaşlar hepinize iyi geceler gerçekten güzel site ilk günde ilk arkadaşlarım özellikle yadelcim seni öptüm canım

zug vanın neresinden benim arkadaşımda vanda.babası da milli egitim şube müdürü sanırım.

benimki kocişde kuran okuyor ayıp bana gidip birde ben okusam mubarek gece dua etsem..

sen ne sanmıştın bircan hiç hamile olamıcazmı
sen hangi aşamalardan geçtin hiç gebe kalmadınmı
ben kaldıktan sonra harbi harbi kalırsın

canım ben 1.5 yıldır sonucum hüsran olunca kalmıcaz dio herhalde.ben 6 ay gonophane tedavisi gördüm.hsg çektirdim kanallarım açık çok şükür.eşimdede problem yok.bu ay aşılama yapılacak sanırım...a.s.

o ilacın faydasını görmedinmi peki pko için o ilaca mucize ilaç diyolar
ben hiç kullanamadım bana agır geldi aşılamaya giderkende yumurtalar aşırı uyarıldı tedavim yarım kaldı:çok üzgünüm:

nasıl yani gonophanele yumurtaların aşırımı gelişti yoksa aşılamada iğnemi kullandın

anladım canım benim gonophane le yumurtalarım gelişiyo fakat dr.şansı yükseltmek için iğne vericem dedibenimde korktuğum bu işte ya aşırı cvp verirse yarım kalırsa diye ona göre ayarlaması lazım dr un çok önemli.inş.sorunsuz olur tedavim...hapla istersen denenebilir dedi ama ben o zamn şans hangisinde çoksa onunla olsun dedim.yaşımda tutmuyo rapor için mecbur kendim alıcam iğnelerimi 1milyarı buluo

yaşın kaçki canım biz roparla almıştık 400tl tutmuştu

yaşım 21 canım.23 olmam gerekiomuş.sence iğneyle yaptırmam dahamı ii

canım hapla yumurta gelişiyosa igneye ne gerek varki bence hapın yan etkisi daha az
igneler yumurtaları hep birden uyarıyo gerci senle farklı olabiliriz
sen doktorunun sözünden çıkma

yadelcim dr bana istersen gonohanele denenebilir istersen dedi ama şans yarı yarıya düşer dedi bende çok karışığım anlıcağın.3.günü gittiğimde konuşucam bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…