Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar hepinize hayırlı cumalar bu arada belenaycım ameliyata gerek olmadığına çok sevindim tüp bebeğe ne zaman başlıyorsun merak ettim canım bukadar pozitif olman benide umutlandırıyor inşallah hepimizin dileği kabul olur
canım karıştırdın galiba yasakkelimeben ameliyat olucam demedimki tüp bebkte şuan düşünmüyorum kız hemen ameliyata soktun beni bide üstüne tüp bebk oyyyy bu bana çok ağır geldi kafamçokkarıştıdur yavaş şimdilik bizde bir problem görünmüyor ama bebişimizde olmuyor nazlanıyor yani amaaaan bıraktım ucunu ne zaman isterse o zaman gelsin biz bakalım keyfimize dimi ya daha gelmeden maymuna çevirdi beni gelse ne olcam kimbilir:roflol::roflol::roflol:a.s.

gülten dilruba hoş geldiniz bu umut yolculuğuna bu yolculuğa çıkarken aklınızdan kötü düşünceleri çıkaracaksınız pozitif olacaksınız birdeee en kısa zamanda hamişliğe terfi edeceksiniz inşallaaaaaaaaaaaaaaaah
kızlar şimdi candan erçetinin elbette şarkısını dinliyorum sizde dinleyin bakın neler söylüyor valla ne güzel yazmış kim yazdıysa elbette bazen çiçek açıp bazen solacağız elbette bazen coşup bazen duracağız......

dilbruba, gülten,obur şirin hoşgelidiz hadı hayırlısı bakaılm allah büyük.

gülten dilruba hoş geldiniz bu umut yolculuğuna bu yolculuğa çıkarken aklınızdan kötü düşünceleri çıkaracaksınız pozitif olacaksınız birdeee en kısa zamanda hamişliğe terfi edeceksiniz inşallaaaaaaaaaaaaaaaah
kızlar şimdi candan erçetinin elbette şarkısını dinliyorum sizde dinleyin bakın neler söylüyor valla ne güzel yazmış kim yazdıysa elbette bazen çiçek açıp bazen solacağız elbette bazen coşup bazen duracağız......

belenaycim allah neseni bozmasin canim. cok pozitifsin vallahi bugun. ben sabah kalktim domuz gibiyim :smiley-cool: kahvemi falan icmeden kendime gelemem. buarada kafeinde spermleri olduruyormus. ama napalim. onu yeme bunu icme kisitlaya kisitlaya bi hal olduk. :kahve:

Arkadaşlar selam herkese... Çalışıyorum arada buraya bakmadan da geçemiyorum ne yazılmış ne olmuş kim ne demiş bir merak bir merak anlatamam tabii en çok merak bakıyorum ki umut listesinden çıkan var mı, Sonra hayal ediyorum kendim hamile kaldığımda nasıl yazıcam size nasıl heber vericem diye... Bunu düşünürken bile o kadar çok heycanlanıyorum ki anlatamam. Şimdi ezan okunuyor ve ben hepimiz için dua ettim, listedeki herkes için Rabbim kabul etsin inşallah, isz de aklınıza geldikçe hepimiz için dua edin, kimbilir elbet birimizden birinin kabul olur duaları....

belenaycim allah neseni bozmasin canim. cok pozitifsin vallahi bugun. ben sabah kalktim domuz gibiyim :smiley-cool: kahvemi falan icmeden kendime gelemem. buarada kafeinde spermleri olduruyormus. ama napalim. onu yeme bunu icme kisitlaya kisitlaya bi hal olduk. :kahve:

kız napayım hayat başka türlü geçmiyor aaaaa yaşasın spermler:hooray:kız bırak bakim kafeini falan süt iç süt korkuyonmu yoksa süt çocuğu derler diye:roflol:sperm katili olma zaten zavallıcıkları yumurtalar kabul etmiyor güç bela yol buluyor bide sen darbe vurmatatlicadiarzua.s.

kız napayım hayat başka türlü geçmiyor aaaaa yaşasın spermler:hooray:kız bırak bakim kafeini falan süt iç süt korkuyonmu yoksa süt çocuğu derler diye:roflol:sperm katili olma zaten zavallıcıkları yumurtalar kabul etmiyor güç bela yol buluyor bide sen darbe vurmatatlicadiarzua.s.

dogru soyledin arkadasim. ne yapsak oluyor bu spermler. keci boynuzu olsa burda alcam yedircem kocama ama o da yok. turkiyeye gelince alcam bi kasa getircem buraya. :teytey:

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
nefisem...................15 yada16 nisan
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
kuba ekledim canımhoşgeldin

belenos bakiyorum aksamlari da takiliyorsun siteye. bikac arkadas var geceleri Erken gebelik belirtileri bolumunde dertlesiyoruz. uykusuz kalirsan ordayiz canim :))

--------------------------------------------------------------------------------

Karanfil: Hamile Kalmayi Kolaylaştirir. Her Gün Yemeklerden Sonra Alinan Bir Karanfil Hem Ağzinizin Hoş Kokmasina Hem De Hormonlarinizin çalişmasina Yarar. Hamilelikte Rahimi Kuvvetlendirir. Normal Doğum Yapacak Olanlar, Doğuma Bir Ay Kala Her Gün Bir çay Bardaği Sicak Suya 1 Karanfili 5 Dakika Demleyip Içerlerse Doğumlari Daha Kolay Olur.
Safran: Yumurtaliklari Geliştirmede Etkilidir. Hamile Kalmayi Kolaylaştirir. Ayrica Sinirleri Kuvvetlendirir. Yemek Yeneceği Zaman üstüne Serpilir. (0. 5 Mg)
şerbetçiotu: Bol Kadinlik Hormonu Ihtiva Eder. Bir Litre Suya 30 Gr Atilarak 10 Dakika Demlendirilir. Günde 3-4 Bardak Içilir. Ayrica Iyi Uyku Verir.
Tarçin Hormonlari çaliştirir. Cinsel Isteği Artirir. Beyaz Akintiyi Giderir. Vücudun Dayanikliliğini Artirir. Bir Bardak Suya Yarim Kahve Kaşiği Katilip Içilebilir.
Nane:hamile Kalmayi Sağlar. Taze Olarak Salatalara Eklenerek Yenebilir. Bir Litre Suya 10 Gr Konarak Demlenir, Bu Karişim Su Yerine Içilebilir. Sancili Regl Dönemlerinde Nane çayi Rahatlaticidir.
Biberiye: Tüm Hormon Ve Salgi Bezlerinin Dengeli çalişmasini Sağlar. Kansizlik Ve Zafiyeti Giderir. özellikle Hanimlarda Beyaz Akintiyi Keser.
Zater: Cinsel Gücü Artirir. Zihin Yorgunluğunu Giderir. Ruhen Ve Bedenen Canlilik Verir. Kekik Gibi Kullanilir. Toz Halinde Yemeklerin üzerine Serpilir
Papatya: Düzenli Adet Görmeyi Sağlar. Hormon Düzenleyicisidir. Günde Iki- üç Bardak Içilir. Bir Bardak Suya 5 Adet Papatya Ufalanip 10-15 Dakika Demlenir.
Rezeryan: Hormon Düzenleyicisidir. Hamile Kalmaya Yardimci Olur. Et, Fasulye, Lahana Gibi Yiyeceklerin üzerine Bir Kahve Kaşiği Konur.
Adaçayi: Hormon Eksikliğini Giderip Hamile Kalmayi Sağlar. Bir Bardak Sicak Suya üç Yaprak Adaçayi Beş Dakika Demlendirilip Içilir. Kalbe De Iyi Gelir. Sikça Içildiğinde Tüm Bedeni Güçlendirir. Dölyataği Hastaliği Olan Hanimlarin Arasira Adaçayi Oturma Banyosu Yapmalari Iyi Olur. Oturma Banyosu Için; Iki Avuç Dolusu Yaprak Adaçayi Soğuk Suda Gece Boyunca Bekletilir. Ertesi Gün Kaynama Noktasina Kadar Isitilip Banyo Suyuna Eklenir. Banyo Suyu Böbreklerin üstüne Kadar çikmalidir.
Bira Mayasi: Bütün Salgi Bezlerini Uyumlu Olarak çaliştirir.
Hardal: Bütün Hormonlari çaliştirir. Sinirleri Kuvvetlendirir.
Kimyon: Sinir Sistemini Kuvvetlendirir Adetin Normal Ve Ağrisiz Olmasini Sağlar.
Yulaf Ezmesi: Hormonlari Düzenler. Vücudun Direncini Artirir. Sabahleyin Kahvaltida Yendiğinde Gün Boyu Tok Tutar. Akşamlari Salep Gibi Içilip Yatilabilir.
Vanilya: Cinsel Gücün Artmasina Neden Olur. Vücudu Ve Sinirleri Güçlendirir. Depresyona Iyi Gelir.
çam Fistiği: Hamile Kalmayi Sağlar. Portakal Elma, Armut Gibi Meyva Veya Bir Sebze üzerine Yenmelidir. Yoksa Peklik Yapabilir. Tek Başina Yenmemelidir.

Susam: Tahin Olarak Yenmelidir. Tüm Organlarin Düzenli çalişmasini Sağlar.
Ayçekirdeği: Bol ''e'' Vitamini Ve ''protein'' Ihtiva Eder. Cinsel Arzuyu Artirir. Ayçiçek Yağinda Da ''e'' Vitamini Vardir. Bütün Yemeklerde Rahatlikla Kullanilabilir.
çörekotu: Tüm Salgi Bezlerini çaliştirir. . çorba, Ekmek, Pide Ve Kurabiye üzerinde Ekilerek Yenir. Günde Bir Tutam Yeterlidir.
Defne: Böbrek üstü Bezlerinin Düzenli çalişmasini Sağlar. Her Türlü Et Ve Balik Yemeğinde Kullanilabilinir.
Karabiber: Tüm Vücudu Uyarir. Kadinda Ve Erkekte Cinsel Arzuyu Artirir. Kansizliği Giderir. Bol Idrar Söktürür. Sinirleri Kuvvetlendirir.
Aci Kirmizi Biber: Tüm Salgi Bezlerini çaliştirir. Vücuttan Su Boşaltir. Kadinlarda Ve Erkeklerde Cinsel Isteği Artirir.
Kişniş: Kadinlarda Adetin Normal Ve Ağrisiz Olmasini Sağlar. Tüm Hormonlari çaliştirir. Bebekli Annelerin Sütünün Artmasini Sağlar.
Zencefil: Tüm Vücudu Uyararak Bedenen Ve Ruhen Güç Kazandirir. Kadin Ve Erkekte Cinsel Isteği Artirir.
Kekik: Kadinlarda Regl Zamaninda Ağrisiz Krampsiz Geçmesine Yardim Eder. Kadin Ve Erkekte Cinsel Arzuyu Artirir. Bol Idrar Söktürür. Kekikle Kariştirilmiş Bal Yenmesi Organizmayi Güçlendirir Ve Dengeye Kavuşturur.
Fesleğen: Kadinlarda Adetin Düzenli Ve Ağrisiz Olmasini Sağlar. Hamile Kadinlarin Doğumunu Kolaylaştirir.
ökseoyu: Hormon Dengesini Düzenler, Kan Basincini Dengeler, Menapoz Dönemindeki Sikintilari Da Rahat Atlatmaya Yardimci Olur. Taze Bitki özsuyu çok Değerlidir. ökseotu Güzelce Yikanarak Nemli Durumda Mikserde Sikilmalidir. Bu özsudan 25 Damla Biraz Suyun Içinde Kahvaltidan Yarim Saat önce Ve Yatmadan Alinmalidir.
Civanperçemi: Adet Kanamalari Düzensizliklerinde çayinin Içilmesi Iyi Gelir, Yumurtalik Iltihaplanmalarinda Oturma Banyolari Alinir. Dölyataği Kaymasinda, Miyomlarin Giderilmesinde De Oturma Banyolari Başari Ile Kullanilir.
Aslanpencesi: Adetgörme Düzensizlikleri, Rahim Akintisi, Rahim şikayetleri, Menapoz çağinda Etkilidir. Düşük Yapmaya Yatkin Kadinlarda Bebeğin Rahimdeki Durumunu Güçlendirir.
Sariballibaba: Dölyataği Gevşekliklerinde Dölyataği Kaslari Yorgunluklarinda Yararlidir. 3 Aydan Itibaren Içilmelidir. Rahim Ve Adet Düzensizliklerinde Günde Iki Fincan çayi Yeterlidir. Sinirsel Uykusuzluklarda Ve Tüm Kadin Hastaliklarinda Başari Ile Kullanilir.
çobançantasi: Dölyataği Kanamalarinda Etkilidir

günaydın bayanlar
dün ilk aşılamam yapıldı inşallah sonuç iyi olur şimdi 2 hafta nasıl geçecek

günaydın bayanlar
dün ilk aşılamam yapıldı inşallah sonuç iyi olur şimdi 2 hafta nasıl geçecek
günaydın hepinize aylacım hayırlısı olsun inşallah şimdi sana düşen hiç kafana takmadan beklemek düşnme ne olcak diye düşünürsen yıpranırsın rabbim en iyisini bilendir bol bol dua et inşallah hayırlı ve güzel haberler verirsin bizea.s.

gözekcim gözün aydın sonunda geldi amaaaan gelse bi dert gelmese bi dert nedir bu kadınların çektiği bizede anlat bakalım iltihap için neler yapacaksın bende pazartesi hastalancam aman geleceği varsa gelsin gelmeyincede kötü hamiş değilsen tabi valla beni stres basıyor sinirli oluyorum olunca rahatlıyorum rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin

bizim hamile kalamayanlar listesi arttıkça artıyor kızlar azmı dua ediyoruz yoksa ...unutmayalım sadece hayırlısını isteyelim allahtan..bu durum bizi üzüyor belki ama sabrederek bugünleride atlatıcazzz..hadi kızlar gayretttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt...

selam kizlar. gozekcim uzulme canim herseyde vardir bi hayir. seninde dedigin gibi yapacak seylerin varsa bu ay iyi olmus o zaman. Benimde Smear testi yaptirmam gerekiyor bu ay. regl olur olmaz hemen randevu alacagim doktordan. ihmale gelmez.

ne güzel yeni hamişlerimiz olmuş.
hepsini tebrik ediyorum.allahım sağlıkla kuacaklarına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.
hadi bakalım sıradaki kim?iyi hberi kim verecek?

X