Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

erkekler annelerine çok düşkün oluyolar canım yapıcak bişey yok
benim eşimde annesi diye ölür dedimya yineki annesi iyide büyük bi badireyi atlattım
yoksa cekecegim vardı valla

sende ebliligin tadını cıkar şimdiden niye bukadar dert ediyosun canım
bak bana 8yıl oldu ben son 2senedir derdine düştüm
önceleri hiç aklıma bile gelmiyordu nezamanki yanlız kaldım
ozaman çok istemeye başladım
ama hastalıgım zaten ilerlemiş durumdaydı

Şeniz
canım senin problemin neydi?ben seni hamile kaldın diye hatırlıyorum...karıştırıyorum sanırsam:uhm:

ben bir problemim yok diye biliyorum yani doktor öyle söyledi hsg de tüpler açık çıktı hormon ve spermiogram testi normal artık Allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak hayırlısı olsun napalım dimi ama
bu arada uzun zamandır görüşemedik sende iyisindir umarım

herkese yaşadıgı yer güzel gelir ben aşığım bursaya bence dünyanın en güzel şehri kim nereyi isterse oraya gitsin sevmeyenler gelmesin zaten kabul etmez bursa

ben cok yanlızım tatlım aılem akrabalarım ızmırde esım de tum gun calısıyor aksam cok gec gelıyor evde cok canım sıkılıyor ve yanlızım belkı bebegım olursa onun oyalanırım bı meskalem de olur dıye dusunuyorum kursa gonderıyor esım benı ama askamustu saat 4de evdeyım ve hafta sonları da yok kendımı cok yanlız hıssedıyorum belkı de bu yuzden:1no2:

evet canım bende ne zamandır girmiyordum iyiyim çok şükür bende,hayırlısı olsun tatlım hakkımızda..:1hug:

yanlızlıgı çok iyi biliyorum canım bende hep yanlızım
eşim gece 1de işten geliyoo ve artık yanlız kala kala kalabalıgada dayanamaz oldum
sınavımızın en zor bölümü yanlızlıkya işte ama napalım takdir allahın
beklemekten başka care yokk

herkese yaşadıgı yer güzel gelir ben aşığım bursaya bence dünyanın en güzel şehri kim nereyi isterse oraya gitsin sevmeyenler gelmesin zaten kabul etmez bursa

evet canım sana tamamen katılıyorum bir bursalı olarak vede Türkiye'nin bir çok şehrinide görmüş olaraktan iyikide BURSALIYIM diyorum...:teytey:

erkekler annelerine çok düşkün oluyolar canım yapıcak bişey yok
benim eşimde annesi diye ölür dedimya yineki annesi iyide büyük bi badireyi atlattım
yoksa cekecegim vardı valla

annesini önemser her erkek gibi ama Allahtan bana daha çok düşkün ve bende suçları hep eşimin üzerne atıyorum eşim izn vermyor eşim istemiyor diye de yırtıyorum Allahtan:teytey::teytey:

rufeyda neresindesin ben nilüferdeyim çok güzel buralar ya. valla ben istanbula gidince hemen dönmek istiyorum. çok karışık gelyor. sadece ailemi özlüyorum hemde çoook.

Rabbım bıze sabır versın ınsallaahh ınsan memleketınden ayrı olunca daha da kırılgan ve duygusal oluyor sımdıye kadar hıc aılemden akrabalarımdan cevremden boyle uzak kalmamıstım cok yanlız kaldım ve dedıgın gıbı ınsan yanlızlıga alısınca kalabalıga dayanamıyor artık bu cok kotu bı duygu bu yuzden bebek ıstegı de belkı yogunlasıyor bızdea.s

heee ben bursayı hiç görmedim ama en sevdiğim arkadaşım bursaya taşındı ve oralar çok güzelmiş anlattığına göre

biraz önce hem bağlantım koptu hemde kızı okuldan alma vakti gelmiş apar topar çıktım
yadel sana niye kızıyım spor yapıyon diye keşke bende popomu kaldırsamda yapsam
mıh gibi çakıldım bilgisayar sandalyesine
spatula ile kazıyolar beni burdan
ama son aldığım 3 kiloyu yakın zamanda aldığım için kolay veririm
kalan kilolarda yaza kadar inşallah yemeyi biraz azaltarak verecem
65 olsam yeter bana

şimdi müsade kızlar yine gelecem akşam yemeği yapacam 1 saat sonra görüşmek üzere a.s.

katılıyorum arkadaşım.benim bitane kızım var 5 yaşında okula gidince çok yalnız kalıyorum.kimsem olmayınca bi çocuğum daha olsa hiç fena olmaz diyorum.. inşlallah hepimizin gönlüne göre olur....

benı anladıgınız ve yanlızlıgımı paylastıgınız ıcın cok tesekkur ederım burda ıste bı nebze de olsa vakıt gecırıp sızlerle konusup yanlızlıgımı atmaya calısıyorum bak senın bı kızın varmıs onun odevı utusu camasırı cızgı fılmı fılan esınden baska ugrasıcagın bırı var ama benım yanlızca eşim oldugundan bazen onu da bunalttıgımı farkedıyorum ama elımden bısıy gelmıyo gecen gun annen bıraz kalmaya gelse de ben de rahatlasam dedı cok kırıldımsenağlamasenağlama

çocuğumda olsa da bazen çok bunalıyorum yalnızlıktan. ne kadar oldu yalnızsın ben bundan öncede edirnede yalnızdım 2 yılda edirne vardı şimdi bursa da 2 yıl alıştım. üzülme canım ya. banada eşim diyor bazen gitsende bende kafayı dinlesem. takma sen kıyamam yalnızlığımızı beraber paylaşıyoruz işte....

10ay oldu belkı de tam alıstıgım soylenemez ama ılk kez bu kadar uzun surelı arkadaslarımdan aılemden akrabalarımdan uzak olmaktan dolayı sanırım.Ben aslen İzmir liyim cnm

daha yeni evlisiniz galiba. canım ben şuan çıkıyorum sonra bi ara yine uğrarım vakit bulursam. kızım hasta biraz. ona bakayım. kendini üzme ben burdayım bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…