Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

a.s.burda gerçekten çok güzel paylaşımlar var hatta buluşmalar bile var arkadaşlar onun için çok sıkmayın canınızı güzel payalaşımlarda bulunuruz eminim:enbuyukkk:

10ay oldu belkı de tam alıstıgım soylenemez ama ılk kez bu kadar uzun surelı arkadaslarımdan aılemden akrabalarımdan uzak olmaktan dolayı sanırım.Ben aslen İzmir liyim cnm

insanın en son alışacagı şey yanlızlıktır sanırım ama yinede olsun kızzz
nekadar kalabalıkta olursan ol isterse 40tanede cocugun olsun neticede herkes yanlız
önemli olan allahtan umudumuzu kesmemekk rabbim emekleri boşa saymayandır

benim internette problem var beni atıyo sürekli
başka yerlere girince bi problem yok ama burda takılıp kalıyo yaaa sinir oldum:KK43:(

benim internette problem var beni atıyo sürekli
başka yerlere girince bi problem yok ama burda takılıp kalıyo yaaa sinir oldum:KK43:(

aman balam gözmü degdi sana nazarlaramı geldin
seni niye atıyoki gı atacak insanmı bulamamışşkötükedihüso

özlem izmirin neresindensin?firdevs de izmirli ist gelin gelmiş.istanbulun neresindesin.

ek emekleri topigine bakıyordum allahım ne güzel bebek patikleri var hepsini bilgisayrıma kaydettim süperler ya..

kadınlar kulubü üyelik için belırlı bi üceretlendirme yok değil mi bilgi verırsenız sevinirım

bende iyim eşim daha işten gelmedi sıkıldım bişeyler yazayım dedim nerdensın rufeyde sende benım gibi bebek isteyenlerden mısın arkadasım

X