Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

koyarımda dediklerini ama bana emri vaki denldiği zaman yapamıyorm sinir oluyorum...

evet ya niye karışırlar anlamam çok istiyolarsa kendileri yapsın bi tane daha koysunlar adınıdelikafadulden

bende öyle dedim yani tam öyle değilde
kızım olursa adını elvin koyacam dedim görümcemle eltim vardı
görümcem hemen büyük ihtimalle merve olur babam o ismi çok seviyor dedi
bende koydukya işte vildanın adını biz hakkımızı savdık daha doğuracam belli bile değil olursa bu sefer ben kendi istediğim ismi koyacam
sen kız doğur merve koy dedim oğlununda safa koyarsın olur sana merve safa tepeleri dedimkötükedihüso

ya tabi önemli olan ismin anlamı ama benim kaynanam gibi ortadfa fol yok yumurta yokken rüyamda ak sakallı dede gördüm oglunun kızı olacak adını falanca koy demek gibi saçmalıklar yapanlarda yok degil sırf istedigi olsun diye yayasakkelime

evet ya niye karışırlar anlamam çok istiyolarsa kendileri yapsın bi tane daha koysunlar adınıdelikafadulden

ONLAR YAPAR ANAM YAPARDA BİZ KEBDİMİZE BAKALIM
KADIN 45YAŞINDA HALA ADET GÖRÜYOO
BENDE AYLARDIR BEKLİYOMM:dilcikar:

hele görümceler karışıyor ya deli oluyorum. benim abimin oğlu olmuştu kendileri koydu abim. kızınıda yengem koydu ne güzel. sıra sıra

yani şu durumda bebiş olsun ismi ne olursa olsun mühim değil
mühim olan genç cahiliz canım kendi ürünümüzün markasını koymak istiyoz

lücian nere gitti bizi bırakamayasın dediydim hemencik bıraktı

VİLDAAAAN BU ARADA BEN SPOR YAPMAYA BAŞLADIM CANIM
HABERİN OLSUN HEDEFİM 3KİLO DAHA ZAYIFLAMAKsüprizzzzz
ÇOK GÜZEL YAG ERİTİCİ HAREKETLER ÖGRENDİM
YAZA MANKEN GİBİ ÇIKMAYI PLANLIYOM 1.60BOYLA:1shok:

aaa senin kaynananda ayıp ediyo ha başka zaman girmez ak sakallı dede rüyalarına
onlarıda anlamak lazım hevesleniyolar
bende nekadar iyi niyetliyim ya biri beni tokatlasın:mymeka:

aaa senin kaynananda ayıp ediyo ha başka zaman girmez ak sakallı dede rüyalarına
onlarıda anlamak lazım hevesleniyolar
bende nekadar iyi niyetliyim ya biri beni tokatlasın:mymeka:

al bakalım klava:klava:ya bu kadsarda iyi niyetli olma bak ben oldum oldum bi işe yarmadı haaklava:

kızlar naber gununuz nasıl gecıyor bebiş lerle ılgılı gelısmler var mı benım aynı :1no2:

al bakalım klava:klava:ya bu kadsarda iyi niyetli olma bak ben oldum oldum bi işe yarmadı haaklava:

kaydirigubbakcemile3kız tokat dedin oklava degil
belki benim karşımdakiler iyi bende ondan böyleyim tatlım
kaynanamı hiç kaynana olarak görmedim bana ana gibi oldu
ondardır bu safiyane duruşum.
seninkiler ne yaptılarki sana iyi degillermi

hoş geldin tatlım şimdilik kimsede gelişme yok sen ne hallerdesin
nasılsın

ben de aynı canım hıcbısı yok bu gıdısle olmıycak gıbı de gorunuyo esım hala erken oldugunu dusunuyor dun yıne konustuk ama elbette cok ıstıyorum sadece daha cok yenıyız tadını cıkaralım zamanı gelınce olucak aşkım diyor :1no2:senağlama

ben başta yaptım hatayı kaynanama annemden daha çok deger verdim saf gibi o da beni istedigi gibi yönetmek istedi ogluna eş degil kendine gelin istiyor yani ama ben eşiiiim eşim diye deli olan aptal aşığım onu düşünemedi:asigim:

canım senin problemin neydi?ben seni hamile kaldın diye hatırlıyorum...karıştırıyorum sanırsam:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…