Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar ben hamileyim listede adımı hamiş olrak degistirebişirsiniz insallah yuce rabbim isteyen herkese verir bol bol dua edcem sizin icin :teytey::dance:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar ben hamileyim listede adımı hamiş olrak degistirebişirsiniz insallah yuce rabbim isteyen herkese verir bol bol dua edcem sizin icin :teytey::dance:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

aaa cok sevindim canim. allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. darisi bizlerin basinaa.s.

ayyy ne güzel senin adına sevindim bebişin hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsina.s.

Uzun bir aradan sonra nihayet bebiş haberi geldi. Nazlı gözün aydın canım. Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin.

hayırlı olsun boyle hamısler yukseldıkce sevınıyoruz neguzel allahım kucagına almayı nasıp etsın

Bu listede kendim oldugum icin hamileleri gorunce kendine guvenin artiyor.Allahim bebisini eline almayi nasip etsin.

nazlı senin adına çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin böyle haberler alınca bizimde umudumuz oluyosunuz bizlerede dua etmeyi unutna canım

a.s.Hayırlı olsun canım allahım rabbim isteyen herkese nasip etsin. Senin adına çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah.
Ben bu listenin müdavimi olarak hepimize bol bol dua ediyorum. Umutlarımız hiiiç solmasın. Bizimde boy boy bebişlerimiz olacak buna kalpten inanıyorum.a.s

nazlııııı tebrikler canım allahım kucağına almayı nasip etsin sağlıklı bir hamilelik geçirmeni dilerim

hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tebrikler Nazli,bugun bereketli bigun oldu iki kisinin daha hamile oldugunu ogrendim,yarin da kendimi ogrensem harika olacak,dun regl olmam gerketi,ama hala olmadim

kızlar slm benide ekleyin listeye 5 nisan adet günüm bu ay biraz umutluyum 8 aylık evliyim ve çocugum olmuyor bu ay doktora gittim yumurtlama takibi yapıldı eşimdede bende de bi sorun yok bakalım bekliyoruz inşALLAH bu ay hamile kalırım hayırlısı artık listeye eklemeyi unutmayın.

kızlar bi sorum var sizlere ben dün gece 4 civarlarında aniden şiddetli bi kasık agrısı yasadım ve 15, 20 dk sürdü dayanılmaz bişeydi acaba bu ağrı ne olabilir aranızda böyle bişey yasayan varmı kasıklarıma sanki bıçak saplanıyor gibi çok keskin bir agrıydı.

günaydın kızlar, nazlı tebrikler canım Allah kucağına almayı da nasip etsin ve bizlere de nasip etsin tabii.
Gözek dualar için teşekkürler valla, ne demişler yer gök dua ile ayakta duruyor, bize de şifa olsun, moral olsun, sebep olsun.... Şu mübarek cuma günü de birbirimize dua edelim...

günaydın umut anneleri dün öğleden sonra giremedim siteye oooo neler olmuş neler
NAZLIIIIIIIII CANIM TEBRİK EDERİM şimdi öğrendim eeeee liste şenlenmeye devam ediyor
hadi hadi kızlar devam devam arkası gelsin inşallah

günaydın kılzra listemiz çoğalıyo valla çok sevindim nazlı tebrik ederim canım hadi kızlar boş durmak yok devam devam bu listeyi bitirmemiz lazım...:))

Günaydın kızlar. Nasılsınız bakalım? Ben galiba üşüttüm.Grip olacak gibiyim.2-3 gündür böyle başdönmesi ve halsizlik var.Umarım hastalanmam çünkü bu akşam yola çıkıcağız.

herkese hayırlı cumalar. dua kapılarımız açık olsun inşallah . şu listemizde hamişler bir bir çoğalsın herkes istediği güzelliği tatsın.

X