Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yeni üye olan arkadaşlar hoşgeldiniz.kendinizi tanıtın tanıyalım sizleri.kaç yaşındasınız ne kadardır bebiş istiyorsunuz tedavi oluyormusunuz??

bende ilk üye oldugumda yazdıklarımı bulamıyordum en son sayfaya gideceksin hep tatlım.

bu firdevs de gündüz görünmüyor hiç.vildan kıssss nerdesin?imranlı nasıl bir yer?

tamam buldum bursada yaşıyorum 2 yıldır. benim 5 yaşında kızım var 9 aydır bebiş isityoruz. ama kist vardı kasımda daha yeni eridi kistim.

varız iskoç aynı benim acemiligim gibisin:)))))))sayfa n umaraları varya 1720 deyiz yazdıkça sayı artıyor

bursanın neresi iskoç benim 6 tane kuzende bursada arada geliyorum ben ist.yaşıyorum 20 aylık evliyim 4 aydır korunmuyorum adet olmayı bekliyorum doktora gitcem.

tamam buldum bursada yaşıyorum 2 yıldır. benim 5 yaşında kızım var 9 aydır bebiş isityoruz. ama kist vardı kasımda daha yeni eridi kistim.

allah bağışlasın iskoç benimde 8 yaşında 1 kızım var
kist benimde başımın belası sürekli tekrarlıyo
şimdi varmı yokmu bilmiyorum
ama kist çocuk olmasına engel değil benim kız kardeşim kistle hamiş kaldı
doktor doğumla gider demiş

sizin yine birer tane varmış hiç olmayanlar ne yapsın allah yardım etsin yıllarca bekleyenlere çok zordur sanırım..

kısss vildan kaldır o kedi resminin korkuyorum gördükçe yaa rüyama girer o benim şimdi..:))))

kızlarr merhabaaa ya sizlere danışmak istiyorum 2 ocakta regl olmam gerekiyordu su gibi akıntım var bulantım da var test yaptım negatif test için erkenmidir

ben şu gereksiz insanlara çok kızıyorumÇok üzgünüm çoook
babaannemin cenazesinde beni seneler sonra görenler kaç çocuğun var diyorlar
1 tane kız diyorum
daha ne duruyon anam kızın boyuna yaklaşmış
arıza kimde niye yapmıyosunuz diyolar:dilcikar:

töbe yarabbim töbe şeytan dürtüyo ama sabrediyorum
arızalı marızalı yok allah vermiyo olmuyo dedim alla allaaaa:dilcikar:

ben şu gereksiz insanlara çok kızıyorumÇok üzgünüm çoook
babaannemin cenazesinde beni seneler sonra görenler kaç çocuğun var diyorlar
1 tane kız diyorum
daha ne duruyon anam kızın boyuna yaklaşmış
arıza kimde niye yapmıyosunuz diyolar:dilcikar:

töbe yarabbim töbe şeytan dürtüyo ama sabrediyorum
arızalı marızalı yok allah vermiyo olmuyo dedim alla allaaaa:dilcikar:

vildancım zamanı geldi deyince sen de onlara deki senin de zamanın geldi ama halen hayattasın kaydirigubbakcemile3

X